OP nejmladší MINI dívky U11

Poslední aktualizace: 22.10.2017, 10:00
 
Sezóna:
 
  Družstvo U V P Skóre B
1. SŠMH Brno 16 16 0 1220:325 32
2. VALOSUN KP Brno 16 10 6 795:691 26
3. Jiskra Kyjov 15 7 8 595:640 22
4. BK Žďár nad Sázavou 15 6 9 574:674 21
5. TJ Sokol Lanžhot 16 0 16 289:1143 16
 
11.10.2014
3 Jiskra Kyjov 26 : 61 09:00
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
SŠMH Brno
4 Jiskra Kyjov 24 : 51 11:00
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
SŠMH Brno
12.10.2014
5 VALOSUN KP Brno 70 : 25 11:30
TJ Sokol Lanžhot
6 VALOSUN KP Brno 74 : 11 13:15
TJ Sokol Lanžhot
20.10.2014
9 SŠMH Brno 79 : 39 14:00
VALOSUN KP Brno
10 SŠMH Brno 65 : 28 15:30
VALOSUN KP Brno
25.10.2014
7 BK Žďár nad Sázavou 58 : 25 09:00
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
TJ Sokol Lanžhot
8 BK Žďár nad Sázavou 55 : 24 11:00
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
TJ Sokol Lanžhot
8.11.2014
17 TJ Sokol Lanžhot 10 : 79 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
SŠMH Brno
13 Jiskra Kyjov 38 : 28 10:00
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
BK Žďár nad Sázavou
18 TJ Sokol Lanžhot 12 : 64 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
SŠMH Brno
14 Jiskra Kyjov 41 : 31 12:00
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
BK Žďár nad Sázavou
19.11.2014
23 Jiskra Kyjov 27 : 55 15:30
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
VALOSUN KP Brno
24 Jiskra Kyjov 28 : 40 17:00
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
VALOSUN KP Brno
30.11.2014
27 TJ Sokol Lanžhot 23 : 47 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Jiskra Kyjov
28 TJ Sokol Lanžhot 28 : 63 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Jiskra Kyjov
7.12.2014
25 VALOSUN KP Brno 63 : 23 09:30
BK Žďár nad Sázavou
26 VALOSUN KP Brno 54 : 13 11:30
BK Žďár nad Sázavou
13.12.2014
19 BK Žďár nad Sázavou 23 : 79 14:00
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
SŠMH Brno
20 BK Žďár nad Sázavou 25 : 61 15:45
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
SŠMH Brno
16.1.2015
35 TJ Sokol Lanžhot 13 : 79 16:30
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
VALOSUN KP Brno
36 TJ Sokol Lanžhot 18 : 104 18:15
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
VALOSUN KP Brno
17.1.2015
33 SŠMH Brno 68 : 12 08:00
Jiskra Kyjov
34 SŠMH Brno 91 : 18 10:00
Jiskra Kyjov
31.1.2015
37 TJ Sokol Lanžhot 25 : 49 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Žďár nad Sázavou
38 TJ Sokol Lanžhot 23 : 60 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Žďár nad Sázavou
2.2.2015
39 VALOSUN KP Brno 23 : 75 14:00
SŠMH Brno
40 VALOSUN KP Brno 20 : 106 15:45
SŠMH Brno
14.2.2015
43 BK Žďár nad Sázavou historie 10:00
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Jiskra Kyjov
44 BK Žďár nad Sázavou 32 : 59 12:00
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Jiskra Kyjov
14.3.2015
53 VALOSUN KP Brno 51 : 38 08:30
Sportovní hala VUT, Brno
Jiskra Kyjov
49 SŠMH Brno 51 : 28 10:00
BK Žďár nad Sázavou
54 VALOSUN KP Brno 56 : 31 10:15
Sportovní hala VUT, Brno
Jiskra Kyjov
50 SŠMH Brno 92 : 10 12:00
BK Žďár nad Sázavou
28.3.2015
55 BK Žďár nad Sázavou 79 : 27 09:00
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
VALOSUN KP Brno
56 BK Žďár nad Sázavou 60 : 12 11:00
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
VALOSUN KP Brno
29.3.2015
57 Jiskra Kyjov 80 : 9 13:30
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
TJ Sokol Lanžhot
58 Jiskra Kyjov 63 : 16 15:15
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
TJ Sokol Lanžhot
12.4.2015
47 SŠMH Brno 95 : 12 14:30
TJ Sokol Lanžhot
48 SŠMH Brno 103 : 15 16:30
TJ Sokol Lanžhot
TOP V KATEGORII

Nejvíce bodů
106 bodů - SŠMH Brno
104 bodů - VALOSUN KP Brno
103 bodů - SŠMH Brno

GENERÁLNÍ PARTNER

generální partner ČBF Jižní Morava LIVEBOX - živé přenosy na internetu