OP II muži

Poslední aktualizace: 13.11.2018, 10:00
 
Sezóna:
 
  Družstvo U V P Skóre B
1. SKB Brno Černovice A 22 17 5 1499:1187 39
2. SKB Tišnov 22 15 7 1641:1469 37
3. BK Vyškov A 22 15 7 1492:1332 37
4. Sokol Šlapanice C 22 14 8 1483:1370 36
5. Sokol Šlapanice B 22 14 8 1514:1411 36
6. TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 22 11 11 1543:1478 33
7. ASK Blansko 22 11 11 1405:1414 33
8. SKB Brno Černovice B 22 10 12 1464:1491 32
9. TJ Slavia Kroměříž B 22 9 13 1405:1434 31
10. Spartak Uherský Brod B 22 8 14 1305:1420 30
11. TJ Sokol Podolí 22 6 16 1487:1777 28
12. TJ Spartak Hluk 22 2 20 1196:1651 24
 
10.10.2014
14 ASK Blansko 56 : 63 20:00
TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
11.10.2014
10 SKB Brno Černovice B 61 : 77 15:00
ZŠ Kneslova, Brno
Sokol Šlapanice C
7 SKB Tišnov 65 : 49 15:30
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
12 BK Vyškov A 79 : 45 P 16:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
TJ Spartak Hluk
9 SKB Brno Černovice A 61 : 43 P 17:00
ZŠ Kneslova, Brno
Sokol Šlapanice B
8 ASK Blansko 49 : 61 17:30
TJ Sokol Podolí
11 TJ Slavia Kroměříž B 76 : 44 17:30
Spartak Uherský Brod B
12.10.2014
16 SKB Brno Černovice B 78 : 87 08:30
ZŠ Kneslova, Brno
Sokol Šlapanice B
15 SKB Brno Černovice A 54 : 51 10:30
ZŠ Kneslova, Brno
Sokol Šlapanice C
17 TJ Slavia Kroměříž B 58 : 50 11:00
TJ Spartak Hluk
18 BK Vyškov A 83 : 64 P 11:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Spartak Uherský Brod B
13 SKB Tišnov 85 : 76 P 11:30
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
TJ Sokol Podolí
24.10.2014
30 ASK Blansko 58 : 49 20:00
SKB Brno Černovice A
25.10.2014
22 Sokol Šlapanice C 55 : 49 15:00
ZŠ Kneslova, Brno
BK Vyškov A
23 SKB Tišnov 72 : 62 P 17:30
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
SKB Brno Černovice A
24 ASK Blansko 73 : 54 17:30
SKB Brno Černovice B
19 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 84 : 50 18:00
Spartak Uherský Brod B
20 TJ Sokol Podolí 74 : 73 18:00
Sokolovna, Podolí u Brna
TJ Spartak Hluk
21 Sokol Šlapanice B 71 : 61 19:00
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
TJ Slavia Kroměříž B
26.10.2014
25 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 100 : 67 10:00
TJ Spartak Hluk
27 Sokol Šlapanice B 54 : 68 10:00
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
BK Vyškov A
29 SKB Tišnov 74 : 59 P 10:00
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
SKB Brno Černovice B
28 Sokol Šlapanice C 75 : 71 10:30
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Slavia Kroměříž B
26 TJ Sokol Podolí 77 : 64 13:00
Sokolovna, Podolí u Brna
Spartak Uherský Brod B
7.11.2014
36 TJ Spartak Hluk 56 : 72 19:30
Sokol Šlapanice C
8.11.2014
31 SKB Brno Černovice A 68 : 61 16:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
34 BK Vyškov A 58 : 63 P 16:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
ASK Blansko
32 SKB Brno Černovice B 95 : 70 18:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Sokol Podolí
33 TJ Slavia Kroměříž B 59 : 47 19:00
SKB Tišnov
35 Spartak Uherský Brod B 35 : 62 P 19:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sokol Šlapanice B
9.11.2014
38 SKB Brno Černovice B 64 : 57 08:30
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
41 Spartak Uherský Brod B 62 : 60 P 08:30
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sokol Šlapanice C
37 SKB Brno Černovice A 71 : 43 10:30
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Sokol Podolí
40 BK Vyškov A 63 : 76 P 11:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
SKB Tišnov
42 TJ Spartak Hluk 70 : 84 11:00
Sokol Šlapanice B
39 TJ Slavia Kroměříž B 59 : 69 13:00
ASK Blansko
21.11.2014
52 ASK Blansko 72 : 53 20:00
Spartak Uherský Brod B
22.11.2014
47 SKB Brno Černovice A 78 : 38 15:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Slavia Kroměříž B
48 SKB Brno Černovice B 66 : 75 17:00
ZŠ Kneslova, Brno
BK Vyškov A
45 SKB Tišnov 81 : 35 P 17:30
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Spartak Uherský Brod B
46 ASK Blansko 70 : 33 17:30
TJ Spartak Hluk
43 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 88 : 67 18:00
Sokol Šlapanice B
44 TJ Sokol Podolí 78 : 64 18:30
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokol Šlapanice C
23.11.2014
54 SKB Brno Černovice B 62 : 56 09:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Slavia Kroměříž B
49 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 65 : 46 10:00
Sokol Šlapanice C
50 TJ Sokol Podolí 45 : 75 10:00
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokol Šlapanice B
53 SKB Brno Černovice A 44 : 56 11:00
ZŠ Kneslova, Brno
BK Vyškov A
51 SKB Tišnov 75 : 72 P 13:30
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
TJ Spartak Hluk
5.12.2014
65 Sokol Šlapanice B 70 : 52 18:30
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
ASK Blansko
6.12.2014
59 Sokol Šlapanice B 85 : 54 16:00
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
SKB Tišnov
56 BK Vyškov A 82 : 59 P 16:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
TJ Sokol Podolí
60 Sokol Šlapanice C 60 : 48 17:00
ZŠ Kneslova, Brno
ASK Blansko
55 TJ Slavia Kroměříž B 65 : 49 18:00
TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
58 TJ Spartak Hluk 39 : 70 18:00
SKB Brno Černovice B
57 Spartak Uherský Brod B 61 : 46 P 19:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
SKB Brno Černovice A
7.12.2014
66 Sokol Šlapanice C 78 : 66 08:30
ZŠ Kneslova, Brno
SKB Tišnov
64 TJ Spartak Hluk 47 : 80 10:00
SKB Brno Černovice A
63 Spartak Uherský Brod B 66 : 48 P 12:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
SKB Brno Černovice B
62 BK Vyškov A 79 : 56 P 12:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
61 TJ Slavia Kroměříž B 91 : 62 13:00
TJ Sokol Podolí
15.1.2015
1 SKB Tišnov 64 : 57 P 20:00
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
ASK Blansko
16.1.2015
2 SKB Brno Černovice A 74 : 78 18:10
ZŠ Kneslova, Brno
SKB Brno Černovice B
70 TJ Spartak Hluk 46 : 76 19:30
Spartak Uherský Brod B
67 ASK Blansko 67 : 62 20:00
SKB Tišnov
17.1.2015
6 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 77 : 62 17:00
TJ Sokol Podolí
3 TJ Slavia Kroměříž B 81 : 59 19:00
BK Vyškov A
4 Spartak Uherský Brod B 69 : 54 19:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
TJ Spartak Hluk
5 Sokol Šlapanice B 51 : 79 19:00
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Sokol Šlapanice C
18.1.2015
71 Sokol Šlapanice C 95 : 76 10:00
ZŠ Kneslova, Brno
Sokol Šlapanice B
72 TJ Sokol Podolí 60 : 99 10:00
Sokolovna, Podolí u Brna
TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
69 BK Vyškov A 81 : 56 P 11:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
TJ Slavia Kroměříž B
31.1.2015
75 Sokol Šlapanice C 47 : 62 16:00
ZŠ Kneslova, Brno
SKB Brno Černovice A
76 Sokol Šlapanice B 64 : 50 17:30
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
SKB Brno Černovice B
73 TJ Sokol Podolí 73 : 106 P 18:00
Sokolovna, Podolí u Brna
SKB Tišnov
74 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 72 : 74 18:00
ASK Blansko
77 TJ Spartak Hluk 55 : 72 18:00
TJ Slavia Kroměříž B
78 Spartak Uherský Brod B 59 : 65 P 19:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Vyškov A
1.2.2015
79 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 91 : 79 10:00
SKB Tišnov
80 TJ Sokol Podolí 108 : 80 10:00
Sokolovna, Podolí u Brna
ASK Blansko
82 Sokol Šlapanice C 75 : 62 10:00
ZŠ Kneslova, Brno
SKB Brno Černovice B
84 TJ Spartak Hluk 59 : 67 10:00
BK Vyškov A
81 Sokol Šlapanice B 58 : 72 12:00
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
SKB Brno Černovice A
83 Spartak Uherský Brod B 46 : 61 P 12:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
TJ Slavia Kroměříž B
6.2.2015
68 SKB Brno Černovice B 50 : 85 18:10
ZŠ Kneslova, Brno
SKB Brno Černovice A
14.2.2015
87 BK Vyškov A 69 : 63 P 16:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sokol Šlapanice B
89 SKB Brno Černovice B 65 : 90 16:00
ZŠ Kneslova, Brno
SKB Tišnov
85 TJ Spartak Hluk 71 : 60 17:00
TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
88 TJ Slavia Kroměříž B 49 : 55 18:00
Sokol Šlapanice C
90 SKB Brno Černovice A 81 : 55 18:00
ZŠ Kneslova, Brno
ASK Blansko
86 Spartak Uherský Brod B 88 : 54 P 19:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
TJ Sokol Podolí
15.2.2015
91 Spartak Uherský Brod B 58 : 69 P 10:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
92 TJ Spartak Hluk 67 : 53 10:00
TJ Sokol Podolí
94 BK Vyškov A 62 : 27 P 10:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sokol Šlapanice C
93 TJ Slavia Kroměříž B 53 : 59 11:00
Sokol Šlapanice B
95 SKB Brno Černovice A 86 : 69 11:00
ZŠ Kneslova, Brno
SKB Tišnov
6.3.2015
96 SKB Brno Černovice B 66 : 51 18:10
ZŠ Kneslova, Brno
ASK Blansko
13.3.2015
106 ASK Blansko 63 : 66 20:00
BK Vyškov A
14.3.2015
102 Sokol Šlapanice B 70 : 55 17:00
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
TJ Spartak Hluk
99 ASK Blansko 71 : 59 17:30
TJ Slavia Kroměříž B
101 Sokol Šlapanice C 76 : 66 17:30
ZŠ Kneslova, Brno
Spartak Uherský Brod B
97 TJ Sokol Podolí 65 : 87 18:00
Sokolovna, Podolí u Brna
SKB Brno Černovice A
98 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 57 : 76 18:00
SKB Brno Černovice B
100 SKB Tišnov 74 : 56 P 19:00
BK Vyškov A
15.3.2015
104 TJ Sokol Podolí 74 : 87 09:30
Sokolovna, Podolí u Brna
SKB Brno Černovice B
103 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 57 : 63 10:00
SKB Brno Černovice A
108 Sokol Šlapanice C 97 : 35 10:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Spartak Hluk
107 Sokol Šlapanice B 65 : 48 12:00
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Spartak Uherský Brod B
105 SKB Tišnov 95 : 68 P 15:00
TJ Slavia Kroměříž B
27.3.2015
118 TJ Spartak Hluk 64 : 69 20:00
ASK Blansko
117 Spartak Uherský Brod B 85 : 56 P 20:30
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
SKB Tišnov
28.3.2015
109 Sokol Šlapanice C 76 : 56 17:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
110 Sokol Šlapanice B 90 : 61 17:00
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
TJ Sokol Podolí
112 Spartak Uherský Brod B 79 : 48 P 17:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
ASK Blansko
113 BK Vyškov A 52 : 53 P 18:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
SKB Brno Černovice A
29.3.2015
116 Sokol Šlapanice C 89 : 61 10:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Sokol Podolí
115 Sokol Šlapanice B 79 : 69 10:30
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
119 TJ Slavia Kroměříž B 46 : 65 11:00
SKB Brno Černovice A
2.4.2015
120 BK Vyškov A 68 : 57 P 18:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
SKB Brno Černovice B
3.4.2015
114 TJ Slavia Kroměříž B 70 : 64 18:00
SKB Brno Černovice B
10.4.2015
125 ASK Blansko 64 : 67 20:00
Sokol Šlapanice B
11.4.2015
123 SKB Brno Černovice B 64 : 51 16:00
ZŠ Kneslova, Brno
Spartak Uherský Brod B
121 TJ Sokol Podolí 96 : 78 17:00
Sokolovna, Podolí u Brna
TJ Slavia Kroměříž B
122 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 83 : 75 18:00
BK Vyškov A
124 SKB Brno Černovice A 85 : 34 18:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Spartak Hluk
126 SKB Tišnov 84 : 63 P 19:30
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sokol Šlapanice C
12.4.2015
132 ASK Blansko 96 : 66 09:30
Sokol Šlapanice C
127 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi 81 : 78 10:00
TJ Slavia Kroměříž B
128 TJ Sokol Podolí 75 : 80 10:00
Sokolovna, Podolí u Brna
BK Vyškov A
129 SKB Brno Černovice A 73 : 46 10:00
ZŠ Kneslova, Brno
Spartak Uherský Brod B
131 SKB Tišnov 84 : 74 P 10:00
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sokol Šlapanice B
130 SKB Brno Černovice B 88 : 58 12:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Spartak Hluk
17.4.2015
111 TJ Spartak Hluk 46 : 83 20:00
SKB Tišnov
TOP V KATEGORII

Nejvíce bodů
108 bodů - TJ Sokol Podolí
106 bodů - SKB Tišnov
100 bodů - TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi

GENERÁLNÍ PARTNER

generální partner ČBF Jižní Morava LIVEBOX - živé přenosy na internetu