OP kadetky U17 - východ

Poslední aktualizace: 13.12.2017, 10:00
 
Sezóna:
 
  Družstvo U V P Skóre B
1. Valosun KP Brno B 28 25 3 1986:964 53
2. TJ Šumperk 28 22 6 1939:1458 50
3. Jiskra Kyjov 28 20 8 2042:1278 48
4. TJ Sokol Lanžhot 28 19 9 1689:1380 47
5. SKB Tišnov 28 10 18 1276:1551 38
6. Sokol Šlapanice 28 8 20 1275:1737 36
7. TBS Přerov 28 4 24 1133:2008 32
8. BK Vyškov 28 4 24 948:1912 32
 
27.9.2014
5 BK Vyškov 55 : 43 P 09:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sokol Šlapanice
6 BK Vyškov 49 : 51 P 11:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sokol Šlapanice
7 Valosun KP Brno B 48 : 37 12:00
TJ Sokol Lanžhot
8 Valosun KP Brno B 44 : 24 13:45
TJ Sokol Lanžhot
3 Jiskra Kyjov 60 : 74 14:00
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
TJ Šumperk
4 Jiskra Kyjov 67 : 76 15:45
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
TJ Šumperk
28.9.2014
1 SKB Tišnov 75 : 31 10:00
TBS Přerov
2 SKB Tišnov 78 : 35 11:30
TBS Přerov
11.10.2014
15 SKB Tišnov 64 : 56 P 09:00
Jiskra Kyjov
13 TJ Šumperk 86 : 27 10:00
BK Vyškov
14 TJ Šumperk 70 : 22 12:00
BK Vyškov
9 TBS Přerov 49 : 66 13:00
TJ Sokol Lanžhot
11 Valosun KP Brno B 89 : 32 13:00
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Sokol Šlapanice
16 SKB Tišnov 31 : 79 P 13:00
Jiskra Kyjov
10 TBS Přerov 55 : 78 14:45
TJ Sokol Lanžhot
12 Valosun KP Brno B 100 : 31 15:00
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Sokol Šlapanice
12.10.2014
17 Jiskra Kyjov 129 : 25 15:30
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
TBS Přerov
18 Jiskra Kyjov 105 : 36 17:00
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
TBS Přerov
25.10.2014
23 TJ Sokol Lanžhot 71 : 52 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sokol Šlapanice
21 Valosun KP Brno B 75 : 46 11:00
TJ Šumperk
24 TJ Sokol Lanžhot 63 : 51 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sokol Šlapanice
22 Valosun KP Brno B 85 : 24 13:00
TJ Šumperk
1.11.2014
19 BK Vyškov 21 : 72 P 09:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
SKB Tišnov
20 BK Vyškov 20 : 49 P 11:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
SKB Tišnov
8.11.2014
27 TJ Šumperk 64 : 58 10:00
TJ Sokol Lanžhot
28 TJ Šumperk 86 : 49 12:00
TJ Sokol Lanžhot
29 SKB Tišnov 32 : 68 12:30
Valosun KP Brno B
25 TBS Přerov 38 : 78 13:00
Sokol Šlapanice
31 Jiskra Kyjov 113 : 31 14:00
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
BK Vyškov
30 SKB Tišnov 36 : 63 14:30
Valosun KP Brno B
26 TBS Přerov 51 : 67 14:45
Sokol Šlapanice
32 Jiskra Kyjov 98 : 25 16:00
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
BK Vyškov
22.11.2014
37 TJ Sokol Lanžhot 50 : 32 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
SKB Tišnov
39 Sokol Šlapanice 49 : 84 P 10:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Šumperk
33 BK Vyškov 31 : 58 P 10:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
TBS Přerov
38 TJ Sokol Lanžhot 61 : 32 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
SKB Tišnov
40 Sokol Šlapanice 53 : 91 P 12:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Šumperk
35 Valosun KP Brno B 68 : 47 12:30
Jiskra Kyjov
34 BK Vyškov 38 : 44 P 13:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
TBS Přerov
36 Valosun KP Brno B 78 : 52 14:30
Jiskra Kyjov
6.12.2014
43 SKB Tišnov 49 : 48 P 09:00
Sokol Šlapanice
41 TBS Přerov 54 : 80 10:00
TJ Šumperk
44 SKB Tišnov 48 : 45 P 11:00
Sokol Šlapanice
42 TBS Přerov 32 : 71 11:45
TJ Šumperk
47 BK Vyškov 28 : 79 11:45
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Valosun KP Brno B
48 BK Vyškov 55 : 89 14:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Valosun KP Brno B
45 Jiskra Kyjov 69 : 46 14:45
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
TJ Sokol Lanžhot
46 Jiskra Kyjov 64 : 36 16:45
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
TJ Sokol Lanžhot
20.12.2014
51 TJ Sokol Lanžhot 85 : 28 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Vyškov
53 Sokol Šlapanice 32 : 84 P 09:00
ZŠ Kneslova, Brno
Jiskra Kyjov
55 TJ Šumperk 69 : 53 10:00
SKB Tišnov
49 Valosun KP Brno B 101 : 15 10:30
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
TBS Přerov
52 TJ Sokol Lanžhot 83 : 25 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Vyškov
54 Sokol Šlapanice 43 : 92 P 11:00
ZŠ Kneslova, Brno
Jiskra Kyjov
56 TJ Šumperk 65 : 46 12:00
SKB Tišnov
50 Valosun KP Brno B 79 : 8 12:30
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
TBS Přerov
11.1.2015
65 TJ Sokol Lanžhot 76 : 35 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
TBS Přerov
66 TJ Sokol Lanžhot 77 : 57 13:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
TBS Přerov
17.1.2015
61 Sokol Šlapanice 38 : 28 P 09:00
ZŠ Kneslova, Brno
BK Vyškov
57 TBS Přerov 66 : 56 10:00
SKB Tišnov
59 TJ Šumperk 76 : 46 10:00
Jiskra Kyjov
62 Sokol Šlapanice 23 : 36 P 11:00
ZŠ Kneslova, Brno
BK Vyškov
58 TBS Přerov 44 : 61 11:45
SKB Tišnov
60 TJ Šumperk 57 : 62 14:00
Jiskra Kyjov
31.1.2015
67 Sokol Šlapanice 32 : 70 09:00
ZŠ Kneslova, Brno
Valosun KP Brno B
68 Sokol Šlapanice 28 : 65 11:00
ZŠ Kneslova, Brno
Valosun KP Brno B
69 BK Vyškov 39 : 65 P 11:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
TJ Šumperk
70 BK Vyškov 61 : 89 P 13:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
TJ Šumperk
1.2.2015
77 TJ Šumperk 63 : 61 10:00
Valosun KP Brno B
78 TJ Šumperk 39 : 66 12:00
Valosun KP Brno B
14.2.2015
79 Sokol Šlapanice 54 : 86 09:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Sokol Lanžhot
80 Sokol Šlapanice 61 : 57 11:00
ZŠ Kneslova, Brno
TJ Sokol Lanžhot
15.2.2015
73 TBS Přerov 44 : 77 09:15
Jiskra Kyjov
74 TBS Přerov 44 : 64 11:00
Jiskra Kyjov
75 SKB Tišnov 40 : 42 14:00
BK Vyškov
76 SKB Tišnov 61 : 37 16:00
BK Vyškov
1.3.2015
107 BK Vyškov 25 : 64 P 09:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
TJ Sokol Lanžhot
108 BK Vyškov 26 : 63 P 11:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
TJ Sokol Lanžhot
14.3.2015
87 BK Vyškov 24 : 80 P 11:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Jiskra Kyjov
81 Sokol Šlapanice 70 : 38 12:00
ZŠ Kneslova, Brno
TBS Přerov
83 TJ Sokol Lanžhot 64 : 48 12:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
TJ Šumperk
82 Sokol Šlapanice 57 : 40 14:00
ZŠ Kneslova, Brno
TBS Přerov
84 TJ Sokol Lanžhot 67 : 63 14:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
TJ Šumperk
88 BK Vyškov 45 : 79 P 14:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Jiskra Kyjov
15.3.2015
85 Valosun KP Brno B 68 : 28 12:00
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
SKB Tišnov
86 Valosun KP Brno B 63 : 24 14:00
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
SKB Tišnov
28.3.2015
91 Jiskra Kyjov 64 : 58 08:45
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Valosun KP Brno B
95 TJ Šumperk 57 : 42 10:00
Sokol Šlapanice
92 Jiskra Kyjov 53 : 46 10:45
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Valosun KP Brno B
96 TJ Šumperk 64 : 60 12:00
Sokol Šlapanice
93 SKB Tišnov 30 : 59 13:30
TJ Sokol Lanžhot
94 SKB Tišnov 57 : 78 15:30
TJ Sokol Lanžhot
29.3.2015
63 TJ Sokol Lanžhot 40 : 48 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Valosun KP Brno B
89 TBS Přerov 50 : 54 09:00
BK Vyškov
90 TBS Přerov 65 : 42 10:45
BK Vyškov
64 TJ Sokol Lanžhot 42 : 85 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Valosun KP Brno B
11.4.2015
101 TJ Sokol Lanžhot 51 : 44 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Jiskra Kyjov
103 Valosun KP Brno B 72 : 21 09:00
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
BK Vyškov
97 TJ Šumperk 97 : 27 10:00
TBS Přerov
102 TJ Sokol Lanžhot 58 : 48 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Jiskra Kyjov
104 Valosun KP Brno B 103 : 13 11:00
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
BK Vyškov
98 TJ Šumperk 86 : 42 12:00
TBS Přerov
12.4.2015
71 Jiskra Kyjov 69 : 24 09:30
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
SKB Tišnov
72 Jiskra Kyjov 85 : 31 11:30
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
SKB Tišnov
17.4.2015
99 Sokol Šlapanice 43 : 34 15:00
ZŠ Kneslova, Brno
SKB Tišnov
100 Sokol Šlapanice 37 : 42 17:00
ZŠ Kneslova, Brno
SKB Tišnov
19.4.2015
111 SKB Tišnov 37 : 62 12:30
TJ Šumperk
112 SKB Tišnov 54 : 87 14:30
TJ Šumperk
25.4.2015
105 TBS Přerov 22 : 53 10:00
Valosun KP Brno B
106 TBS Přerov 28 : 62 11:45
Valosun KP Brno B
109 Jiskra Kyjov 85 : 29 13:00
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Sokol Šlapanice
110 Jiskra Kyjov 71 : 26 15:00
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Sokol Šlapanice
TOP V KATEGORII

Nejvíce bodů
129 bodů - Jiskra Kyjov
113 bodů - Jiskra Kyjov
105 bodů - Jiskra Kyjov

GENERÁLNÍ PARTNER

generální partner ČBF Jižní Morava LIVEBOX - živé přenosy na internetu