OP II ženy a juniorky U19

Poslední aktualizace: 22.10.2017, 10:00
 
Sezóna:
 
  Družstvo U V P Skóre B
1. BC VYSOČINA 24 22 2 1676:1120 46
2. Spartak DDM Uherský Brod 24 16 8 1469:1208 40
3. Valosun Sokol Šlapanice 24 12 12 1334:1441 36
4. BK Velké Meziříčí 24 11 13 1418:1448 35
5. Sokol Lanžhot 24 11 13 1418:1597 35
6. BK Blansko 24 7 17 1242:1439 31
7. BK Vyškov 24 5 19 1187:1491 29
 
28.9.2014
3 Spartak DDM Uherský Brod 89 : 30 P 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Blansko
4 Spartak DDM Uherský Brod 68 : 46 P 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Blansko
4.10.2014
5 Valosun Sokol Šlapanice 63 : 52 P 09:00
ZŠ Kneslova, Brno
Sokol Lanžhot
6 Valosun Sokol Šlapanice 64 : 68 11:00
ZŠ Kneslova, Brno
Sokol Lanžhot
5.10.2014
1 BK Vyškov 41 : 72 P 10:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
BC VYSOČINA
2 BK Vyškov 33 : 66 P 13:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
BC VYSOČINA
18.10.2014
7 BK Blansko 50 : 70 P 09:00
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Valosun Sokol Šlapanice
8 BK Blansko 64 : 73 P 11:00
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Valosun Sokol Šlapanice
9 BC VYSOČINA 60 : 42 13:00
Hala SMJ, Jihlava
Spartak DDM Uherský Brod
11 BK Velké Meziříčí 61 : 33 14:00
BK Vyškov
10 BC VYSOČINA 60 : 34 15:00
Hala SMJ, Jihlava
Spartak DDM Uherský Brod
12 BK Velké Meziříčí 52 : 47 16:00
BK Vyškov
1.11.2014
15 Valosun Sokol Šlapanice 45 : 60 P 09:00
ZŠ Kneslova, Brno
BC VYSOČINA
17 Sokol Lanžhot 54 : 52 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Blansko
16 Valosun Sokol Šlapanice 51 : 59 P 11:00
ZŠ Kneslova, Brno
BC VYSOČINA
18 Sokol Lanžhot 89 : 49 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Blansko
13 Spartak DDM Uherský Brod 56 : 62 15:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Velké Meziříčí
14 Spartak DDM Uherský Brod 44 : 68 17:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Velké Meziříčí
15.11.2014
19 Sokol Lanžhot 58 : 59 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BC VYSOČINA
23 BK Vyškov 54 : 57 P 09:00
Spartak DDM Uherský Brod
20 Sokol Lanžhot 43 : 75 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BC VYSOČINA
24 BK Vyškov 29 : 70 P 11:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Spartak DDM Uherský Brod
21 BK Velké Meziříčí 81 : 58 13:00
Valosun Sokol Šlapanice
22 BK Velké Meziříčí 79 : 52 15:00
Valosun Sokol Šlapanice
29.11.2014
25 Valosun Sokol Šlapanice 39 : 66 P 09:00
ZŠ Kneslova, Brno
BK Vyškov
27 Sokol Lanžhot 72 : 56 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Velké Meziříčí
26 Valosun Sokol Šlapanice 52 : 39 P 11:00
ZŠ Kneslova, Brno
BK Vyškov
28 Sokol Lanžhot 72 : 44 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Velké Meziříčí
29 BK Blansko 26 : 65 13:00
BC VYSOČINA
30 BK Blansko 50 : 54 15:00
BC VYSOČINA
13.12.2014
35 Spartak DDM Uherský Brod 58 : 28 17:30
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Valosun Sokol Šlapanice
36 Spartak DDM Uherský Brod 54 : 44 19:30
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Valosun Sokol Šlapanice
14.12.2014
33 BK Vyškov 60 : 72 P 09:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sokol Lanžhot
34 BK Vyškov 46 : 73 P 11:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sokol Lanžhot
10.1.2015
37 Sokol Lanžhot 76 : 58 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Spartak DDM Uherský Brod
38 Sokol Lanžhot 79 : 73 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Spartak DDM Uherský Brod
39 BK Blansko 60 : 40 P 15:00
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
BK Vyškov
41 BC VYSOČINA 70 : 44 15:00
Hala SMJ, Jihlava
BK Velké Meziříčí
40 BK Blansko 69 : 51 P 17:00
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
BK Vyškov
42 BC VYSOČINA 82 : 54 17:00
Hala SMJ, Jihlava
BK Velké Meziříčí
17.1.2015
31 BK Velké Meziříčí 54 : 44 09:00
BK Blansko
32 BK Velké Meziříčí 45 : 60 11:00
BK Blansko
24.1.2015
43 BC VYSOČINA 86 : 38 09:00
Hala SMJ, Jihlava
BK Vyškov
47 Sokol Lanžhot 75 : 62 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Valosun Sokol Šlapanice
44 BC VYSOČINA 73 : 46 11:00
Hala SMJ, Jihlava
BK Vyškov
48 Sokol Lanžhot 51 : 76 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Valosun Sokol Šlapanice
7.2.2015
49 Valosun Sokol Šlapanice 76 : 58 09:00
ZŠ Kneslova, Brno
BK Blansko
50 Valosun Sokol Šlapanice 59 : 57 11:00
ZŠ Kneslova, Brno
BK Blansko
51 Spartak DDM Uherský Brod 58 : 49 P 14:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BC VYSOČINA
52 Spartak DDM Uherský Brod 62 : 49 P 16:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BC VYSOČINA
8.2.2015
53 BK Vyškov 69 : 57 P 09:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
BK Velké Meziříčí
54 BK Vyškov 45 : 88 P 10:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
BK Velké Meziříčí
21.2.2015
55 BK Velké Meziříčí 53 : 72 12:40
Spartak DDM Uherský Brod
57 BC VYSOČINA 81 : 50 13:00
Hala SMJ, Jihlava
Valosun Sokol Šlapanice
56 BK Velké Meziříčí 44 : 66 14:30
Spartak DDM Uherský Brod
58 BC VYSOČINA 74 : 51 15:00
Hala SMJ, Jihlava
Valosun Sokol Šlapanice
7.3.2015
63 Valosun Sokol Šlapanice 57 : 51 09:00
ZŠ Kneslova, Brno
BK Velké Meziříčí
61 BC VYSOČINA 92 : 61 11:00
Hala SMJ, Jihlava
Sokol Lanžhot
64 Valosun Sokol Šlapanice 48 : 47 11:00
ZŠ Kneslova, Brno
BK Velké Meziříčí
62 BC VYSOČINA 74 : 44 13:00
Hala SMJ, Jihlava
Sokol Lanžhot
21.3.2015
67 BK Vyškov 53 : 64 P 10:45
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Valosun Sokol Šlapanice
68 BK Vyškov 54 : 59 P 14:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Valosun Sokol Šlapanice
71 BC VYSOČINA 88 : 33 17:00
Hala SMJ, Jihlava
BK Blansko
72 BC VYSOČINA 70 : 64 19:00
Hala SMJ, Jihlava
BK Blansko
28.3.2015
45 BK Blansko 54 : 49 09:00
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Spartak DDM Uherský Brod
46 BK Blansko 55 : 62 11:00
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Spartak DDM Uherský Brod
29.3.2015
65 Spartak DDM Uherský Brod 71 : 48 P 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Vyškov
66 Spartak DDM Uherský Brod 64 : 46 P 10:45
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Vyškov
4.4.2015
73 BK Blansko 53 : 61 09:00
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
BK Velké Meziříčí
74 BK Blansko 58 : 45 11:00
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
BK Velké Meziříčí
11.4.2015
77 Valosun Sokol Šlapanice 46 : 66 09:00
ZŠ Kneslova, Brno
Spartak DDM Uherský Brod
78 Valosun Sokol Šlapanice 47 : 44 11:00
ZŠ Kneslova, Brno
Spartak DDM Uherský Brod
12.4.2015
75 Sokol Lanžhot 35 : 69 09:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Vyškov
76 Sokol Lanžhot 68 : 66 11:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
BK Vyškov
18.4.2015
59 BK Blansko 61 : 34 09:00
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Sokol Lanžhot
60 BK Blansko 66 : 29 11:00
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Sokol Lanžhot
25.4.2015
81 BK Vyškov 52 : 43 P 12:30
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
BK Blansko
83 BK Velké Meziříčí 39 : 97 12:45
BC VYSOČINA
82 BK Vyškov 62 : 40 P 14:00
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
BK Blansko
84 BK Velké Meziříčí 53 : 61 14:45
BC VYSOČINA
79 Spartak DDM Uherský Brod 79 : 44 P 17:30
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sokol Lanžhot
80 Spartak DDM Uherský Brod 73 : 37 P 19:00
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sokol Lanžhot
2.5.2015
69 BK Velké Meziříčí 92 : 54 10:00
Sokol Lanžhot
70 BK Velké Meziříčí 88 : 78 12:00
Sokol Lanžhot
TOP V KATEGORII

Nejvíce bodů
97 bodů - BC VYSOČINA
92 bodů - BK Velké Meziříčí
92 bodů - BC VYSOČINA

GENERÁLNÍ PARTNER

generální partner ČBF Jižní Morava LIVEBOX - živé přenosy na internetu