Přehled všech utkání

 
OP starší žákyně
1 1 4.10.2014, 09:00 SKB Tišnov BC VYSOČINA
,
, Solar Josef  
3 1 4.10.2014, 09:00 BK Velké Meziříčí SŠMH Brno B
,
, Kočí Jaroslav Kučírek Pavel
2 1 4.10.2014, 11:00 SKB Tišnov BC VYSOČINA
,
, Solar Josef  
4 1 4.10.2014, 11:00 BK Velké Meziříčí SŠMH Brno B
,
, Kučírek Pavel Kočí Jaroslav
11 2 12.10.2014, 13:00 SKB Tišnov BK Velké Meziříčí
,
, Kubeš Michal Vaníček Marek
12 2 12.10.2014, 15:00 SKB Tišnov BK Velké Meziříčí
,
, Vaníček Marek Kubeš Michal
9 2 18.10.2014, 00:00 SŠMH Brno B VALOSUN KP Brno B
,
, Buryšek Zdeněk Slezák Jiří
10 2 18.10.2014, 00:00 SŠMH Brno B VALOSUN KP Brno B
,
, Slezák Jiří Buryšek Zdeněk
15 3 31.10.2014, 16:00 VALOSUN KP Brno B SKB Tišnov
,
, Anton Matěj Štěpánek Martin
16 3 31.10.2014, 17:30 VALOSUN KP Brno B SKB Tišnov
,
, Anton Matěj Štěpánek Martin
13 3 1.11.2014, 11:00 BC VYSOČINA BK Velké Meziříčí
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Jakoubek Jakub Plánka Jakub
14 3 1.11.2014, 13:00 BC VYSOČINA BK Velké Meziříčí
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Plánka Jakub Jakoubek Jakub
23 4 12.11.2014, 15:30 BK Velké Meziříčí VALOSUN KP Brno B
,
, Kučírek Pavel Kočí Jaroslav
24 4 12.11.2014, 17:00 BK Velké Meziříčí VALOSUN KP Brno B
,
, Kočí Jaroslav Kučírek Pavel
19 4 15.11.2014, 09:00 BC VYSOČINA SŠMH Brno B
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Jakoubek Jakub Plánka Jakub
20 4 15.11.2014, 11:00 BC VYSOČINA SŠMH Brno B
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Plánka Jakub Jakoubek Jakub
25 5 29.11.2014, 09:00 VALOSUN KP Brno B BC VYSOČINA
,
, Veis Martin  
26 5 29.11.2014, 11:00 VALOSUN KP Brno B BC VYSOČINA
,
,   Veis Martin
31 6 13.12.2014, 09:00 BC VYSOČINA SKB Tišnov
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Juránek Zdeněk Plánka Jakub
32 6 13.12.2014, 11:00 BC VYSOČINA SKB Tišnov
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Plánka Jakub Juránek Zdeněk
39 7 10.1.2015, 08:00 VALOSUN KP Brno B SŠMH Brno B
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno Slezák Jiří  
40 7 10.1.2015, 09:45 VALOSUN KP Brno B SŠMH Brno B
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno Slezák Jiří  
33 6 11.1.2015, 11:00 SŠMH Brno B BK Velké Meziříčí
,
, Vaníček Marek  
34 6 11.1.2015, 13:00 SŠMH Brno B BK Velké Meziříčí
,
, Vaníček Marek  
41 7 18.1.2015, 09:00 BK Velké Meziříčí SKB Tišnov
,
, Jansa Martin  
42 7 18.1.2015, 11:00 BK Velké Meziříčí SKB Tišnov
,
, Jansa Martin  
43 8 24.1.2015, 15:00 BK Velké Meziříčí BC VYSOČINA
,
, Veis Martin Štěpánek Martin
44 8 24.1.2015, 17:00 BK Velké Meziříčí BC VYSOČINA
,
, Štěpánek Martin Veis Martin
29 5 25.1.2015, 09:00 SKB Tišnov SŠMH Brno B
,
, Veis Martin  
30 5 25.1.2015, 11:00 SKB Tišnov SŠMH Brno B
,
,   Veis Martin
53 9 7.2.2015, 11:00 VALOSUN KP Brno B BK Velké Meziříčí
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno Karásková Iva  
54 9 7.2.2015, 12:45 VALOSUN KP Brno B BK Velké Meziříčí
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno Karásková Iva  
49 9 8.2.2015, 12:00 SŠMH Brno B BC VYSOČINA
,
,   Vaníček Marek
50 9 8.2.2015, 14:00 SŠMH Brno B BC VYSOČINA
,
, Vaníček Marek  
45 8 13.2.2015, 16:00 SKB Tišnov VALOSUN KP Brno B
,
, Štěpánek Martin Nevrlý Jakub
46 8 13.2.2015, 17:30 SKB Tišnov VALOSUN KP Brno B
,
, Nevrlý Jakub Štěpánek Martin
55 10 21.2.2015, 09:00 BC VYSOČINA VALOSUN KP Brno B
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Juránek Zdeněk Martinčič Michal
56 10 21.2.2015, 11:00 BC VYSOČINA VALOSUN KP Brno B
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Martinčič Michal Juránek Zdeněk
59 10 10.3.2015, 17:00 SŠMH Brno B SKB Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov    
60 10 10.3.2015, 18:30 SŠMH Brno B SKB Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov    
LIVEBOX OP I muži
8 2 30.9.2014, 20:30 SK Žabovřesky B Tesla Brno
,
, Matějek Ivor Melichárek Ivo
13 3 1.10.2014, 20:00 Slovan Černá Pole A Tesla Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Karafiát Kamil Křičková Lenka
14 3 2.10.2014, 20:30 SK Žabovřesky B TJ Sokol BC Boskovice
,
, Večeřa Pavel Hofírek Jiří
12 2 4.10.2014, 16:30 TJ Znojmo A SKB Zlín B
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Kapounek Petr Novotný Tomáš
10 2 4.10.2014, 17:00 BK Žďár nad Sázavou B BCS Husovice B
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Sehnal Jiří Bilíček Aleš
7 2 4.10.2014, 18:00 Slovan Černá Pole A TJ Sokol BC Boskovice
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Večeřa Pavel Prokeš Jan
9 2 4.10.2014, 19:00 BC VYSOČINA B BSC Husovice A
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kovář Jan Mareš Roman
11 2 4.10.2014, 19:00 TJ Třebíč Jiskra Kyjov "A"
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč Nejezchleb Petr Melichárek Ivo
18 3 5.10.2014, 09:30 TJ Znojmo A Jiskra Kyjov "A"
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Kapounek Petr Bilíček Aleš
17 3 5.10.2014, 10:00 TJ Třebíč SKB Zlín B
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč Večeřa Pavel Melichárek Ivo
15 3 5.10.2014, 10:30 BC VYSOČINA B BCS Husovice B
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Mareš Roman Kovář Jan
16 3 5.10.2014, 10:45 BK Žďár nad Sázavou B BSC Husovice A
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Solař Tomáš Hofírek Jiří
27 5 15.10.2014, 20:30 BSC Husovice A TJ Znojmo A
,
, Karafiát Kamil Číha Pavel
24 4 18.10.2014, 13:30 SK Žabovřesky B BK Žďár nad Sázavou B
,
, Bilíček Aleš Bělouch Jiří
19 4 18.10.2014, 17:00 TJ Sokol BC Boskovice Jiskra Kyjov "A"
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice Novotný Tomáš Jansa Martin
21 4 18.10.2014, 17:00 BSC Husovice A TJ Třebíč
,
, Karafiát Kamil Melichárek Ivo
20 4 18.10.2014, 17:10 Tesla Brno SKB Zlín B
Hala Tesly Brno, Brno
Hala Tesly Brno, Brno Kapounek Petr Kozel Milan
23 4 18.10.2014, 18:00 Slovan Černá Pole A BC VYSOČINA B
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Večeřa Pavel Horký Radim
30 5 19.10.2014, 09:00 SK Žabovřesky B BC VYSOČINA B
,
, Jansa Martin Prokeš Jan
25 5 19.10.2014, 10:00 TJ Sokol BC Boskovice SKB Zlín B
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice Bělouch Jiří Bilíček Aleš
26 5 19.10.2014, 10:10 Tesla Brno Jiskra Kyjov "A"
Hala Tesly Brno, Brno
Hala Tesly Brno, Brno Melichárek Ivo Kapounek Petr
29 5 19.10.2014, 11:00 Slovan Černá Pole A BK Žďár nad Sázavou B
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Večeřa Pavel Kozel Milan
36 6 1.11.2014, 14:00 SKB Zlín B BCS Husovice B
,
, Zatloukal Ondřej Válek Jakub
31 6 1.11.2014, 15:00 BC VYSOČINA B TJ Sokol BC Boskovice
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava    
34 6 1.11.2014, 16:30 TJ Znojmo A SK Žabovřesky B
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Večeřa Pavel Bělouch Jiří
32 6 1.11.2014, 17:00 BK Žďár nad Sázavou B Tesla Brno
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Prokeš Jan Bilíček Aleš
35 6 1.11.2014, 17:00 Jiskra Kyjov "A" BSC Husovice A
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Novák Petr Jelínek Jan
33 6 1.11.2014, 19:00 TJ Třebíč Slovan Černá Pole A
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč Škaroupka Michal Anton Matěj
40 7 2.11.2014, 09:30 TJ Znojmo A Slovan Černá Pole A
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Kapounek Petr Večeřa Pavel
39 7 2.11.2014, 10:00 TJ Třebíč SK Žabovřesky B
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč Jansa Martin Horký Radim
37 7 2.11.2014, 11:00 BC VYSOČINA B Tesla Brno
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava    
38 7 2.11.2014, 11:30 BK Žďár nad Sázavou B TJ Sokol BC Boskovice
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Bilíček Aleš Prokeš Jan
42 7 2.11.2014, 11:30 SKB Zlín B BSC Husovice A
,
, Válek Jakub Zatloukal Ondřej
41 7 2.11.2014, 13:00 Jiskra Kyjov "A" BCS Husovice B
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Jelínek Jan Novák Petr
22 4 8.11.2014, 17:00 BCS Husovice B TJ Znojmo A
,
, Anton Matěj Prokeš Jan
50 9 11.11.2014, 18:40 Tesla Brno BSC Husovice A
Hala Tesly Brno, Brno
Hala Tesly Brno, Brno Nejezchleb Petr Novotný Tomáš
49 9 12.11.2014, 18:30 TJ Sokol BC Boskovice BCS Husovice B
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice Prokeš Jan Melichárek Ivo
51 9 13.11.2014, 19:45 Slovan Černá Pole A SKB Zlín B
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Večeřa Pavel Hofírek Jiří
43 8 14.11.2014, 18:30 TJ Sokol BC Boskovice BSC Husovice A
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice Škaroupka Michal Horký Radim
44 8 14.11.2014, 18:55 Tesla Brno BCS Husovice B
Hala Tesly Brno, Brno
Hala Tesly Brno, Brno Bilíček Aleš Kozel Milan
46 8 15.11.2014, 16:00 SK Žabovřesky B SKB Zlín B
,
, Kubiš Michal Spáčil Jan
47 8 15.11.2014, 17:00 BC VYSOČINA B TJ Třebíč
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Sehnal Jiří Bilíček Aleš
48 8 15.11.2014, 17:30 BK Žďár nad Sázavou B TJ Znojmo A
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Novotný Tomáš Hofman Radim
45 8 15.11.2014, 18:00 Slovan Černá Pole A Jiskra Kyjov "A"
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Horký Radim Bělouch Jiří
52 9 16.11.2014, 11:00 SK Žabovřesky B Jiskra Kyjov "A"
,
, Jansa Martin Novotný Tomáš
53 9 16.11.2014, 12:30 BC VYSOČINA B TJ Znojmo A
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Bilíček Aleš Bělouch Jiří
54 9 16.11.2014, 12:30 BK Žďár nad Sázavou B TJ Třebíč
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Horký Radim Hofman Radim
28 5 23.11.2014, 10:00 BCS Husovice B TJ Třebíč
,
, Matějek Ivor Veis Martin
65 11 26.11.2014, 20:30 BSC Husovice A SK Žabovřesky B
,
, Křičková Lenka Bilíček Aleš
57 10 29.11.2014, 16:00 Jiskra Kyjov "A" BC VYSOČINA B
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Sehnal Jiří Melichárek Ivo
58 10 29.11.2014, 16:00 SKB Zlín B BK Žďár nad Sázavou B
,
, Nejezchleb Petr Kozel Milan
56 10 29.11.2014, 17:00 TJ Znojmo A Tesla Brno
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Bilíček Aleš Horký Radim
59 10 29.11.2014, 17:00 BSC Husovice A Slovan Černá Pole A
,
, Kubiš Michal Škaroupka Michal
60 10 29.11.2014, 17:00 BCS Husovice B SK Žabovřesky B
,
, Novotný Tomáš Bělouch Jiří
55 10 29.11.2014, 19:00 TJ Třebíč TJ Sokol BC Boskovice
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč Karafiát Kamil Dudek Jan
62 11 30.11.2014, 09:30 TJ Znojmo A TJ Sokol BC Boskovice
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Prokeš Jan Horký Radim
61 11 30.11.2014, 10:00 TJ Třebíč Tesla Brno
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč Karafiát Kamil Veis Martin
64 11 30.11.2014, 10:45 SKB Zlín B BC VYSOČINA B
,
, Nejezchleb Petr Kozel Milan
63 11 30.11.2014, 12:00 Jiskra Kyjov "A" BK Žďár nad Sázavou B
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Melichárek Ivo Spáčil Jan
66 11 5.12.2014, 17:45 BCS Husovice B Slovan Černá Pole A
,
, Večeřa Pavel Anton Matěj
5 1 10.12.2014, 19:20 BSC Husovice A BCS Husovice B
,
, Novotný Tomáš Bělouch Jiří
1 1 11.12.2014, 19:45 Slovan Černá Pole A SK Žabovřesky B
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Sehnal Jiří Jansa Martin
71 12 12.12.2014, 17:45 BCS Husovice B BSC Husovice A
,
, Melichárek Ivo Kozel Milan
72 12 12.12.2014, 18:55 Tesla Brno TJ Sokol BC Boskovice
Hala Tesly Brno, Brno
Hala Tesly Brno, Brno Kubiš Michal Bilíček Aleš
4 1 13.12.2014, 15:00 Jiskra Kyjov "A" SKB Zlín B
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov   Petrák Jakub
6 1 13.12.2014, 17:00 TJ Sokol BC Boskovice Tesla Brno
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice Karafiát Kamil Melichárek Ivo
2 1 13.12.2014, 19:00 BC VYSOČINA B BK Žďár nad Sázavou B
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Křičková Lenka Dudek Jan
3 1 13.12.2014, 19:00 TJ Třebíč TJ Znojmo A
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč Bilíček Aleš Ovčačík Jiří
69 12 14.12.2014, 09:30 TJ Znojmo A TJ Třebíč
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Bělouch Jiří Novotný Tomáš
68 12 14.12.2014, 11:30 BK Žďár nad Sázavou B BC VYSOČINA B
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Jakubík Petr Kozel Milan
70 12 14.12.2014, 13:30 SKB Zlín B Jiskra Kyjov "A"
Městská sportovní hala Zelené, Zlín
Městská sportovní hala Zelené, Zlín Petrák Jakub  
67 12 16.12.2014, 20:30 SK Žabovřesky B Slovan Černá Pole A
,
, Hofírek Jiří Horký Radim
80 14 9.1.2015, 19:00 Tesla Brno SK Žabovřesky B
Hala Tesly Brno, Brno
Hala Tesly Brno, Brno Novotný Tomáš Veis Martin
77 13 10.1.2015, 15:00 SKB Zlín B TJ Třebíč
Městská sportovní hala Zelené, Zlín
Městská sportovní hala Zelené, Zlín Dudek Jan Melichárek Ivo
78 13 10.1.2015, 16:45 Jiskra Kyjov "A" TJ Znojmo A
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Petrák Jakub  
74 13 10.1.2015, 17:00 TJ Sokol BC Boskovice SK Žabovřesky B
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice Bělouch Jiří Ovčačík Jiří
75 13 10.1.2015, 17:00 BCS Husovice B BC VYSOČINA B
,
, Bilíček Aleš Veis Martin
76 13 10.1.2015, 17:00 BSC Husovice A BK Žďár nad Sázavou B
,
, Kapounek Petr Hofman Radim
73 13 10.1.2015, 17:10 Tesla Brno Slovan Černá Pole A
Hala Tesly Brno, Brno
Hala Tesly Brno, Brno Prokeš Jan Horký Radim
79 14 11.1.2015, 10:00 TJ Sokol BC Boskovice Slovan Černá Pole A
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice Komprs Michal Prokeš Jan
82 14 11.1.2015, 10:00 BCS Husovice B BK Žďár nad Sázavou B
,
, Kapounek Petr Bělouch Jiří
81 14 11.1.2015, 10:30 BSC Husovice A BC VYSOČINA B
,
, Bilíček Aleš Ovčačík Jiří
84 14 11.1.2015, 10:45 SKB Zlín B TJ Znojmo A
Městská sportovní hala Zelené, Zlín
Městská sportovní hala Zelené, Zlín Melichárek Ivo Dudek Jan
83 14 11.1.2015, 12:15 Jiskra Kyjov "A" TJ Třebíč
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov   Petrák Jakub
93 16 23.1.2015, 19:00 TJ Třebíč BSC Husovice A
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč Komprs Michal Veis Martin
85 15 24.1.2015, 13:30 SKB Zlín B TJ Sokol BC Boskovice
Městská sportovní hala Zelené, Zlín
Městská sportovní hala Zelené, Zlín Prokeš Jan Horký Radim
87 15 24.1.2015, 16:30 TJ Znojmo A BSC Husovice A
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Ratajský Roman Víšek Jiří
89 15 24.1.2015, 17:30 BK Žďár nad Sázavou B Slovan Černá Pole A
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Komprs Michal Hofman Radim
86 15 24.1.2015, 18:00 Jiskra Kyjov "A" Tesla Brno
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Novák Petr Vybíral Michal
88 15 24.1.2015, 19:00 TJ Třebíč BCS Husovice B
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč Bilíček Aleš Melichárek Ivo
90 15 24.1.2015, 19:00 BC VYSOČINA B SK Žabovřesky B
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Černý Jan Zítko Tomáš
94 16 25.1.2015, 09:30 TJ Znojmo A BCS Husovice B
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Prokeš Jan Hofman Radim
95 16 25.1.2015, 10:30 BC VYSOČINA B Slovan Černá Pole A
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Zítko Tomáš Černý Jan
91 16 25.1.2015, 12:15 Jiskra Kyjov "A" TJ Sokol BC Boskovice
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Vyplel David Novák Petr
96 16 25.1.2015, 12:30 BK Žďár nad Sázavou B SK Žabovřesky B
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Novotný Tomáš Bilíček Aleš
92 16 30.1.2015, 19:30 SKB Zlín B Tesla Brno
Městská sportovní hala Zelené, Zlín
Městská sportovní hala Zelené, Zlín Vyplel David Toboláková Barbora
100 17 7.2.2015, 16:00 Slovan Černá Pole A TJ Znojmo A
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Hofman Radim Veis Martin
101 17 7.2.2015, 17:00 BCS Husovice B Jiskra Kyjov "A"
,
, Komprs Michal Sekáč Martin
102 17 7.2.2015, 17:00 BSC Husovice A SKB Zlín B
,
, Karafiát Kamil Bilíček Aleš
97 17 7.2.2015, 17:10 Tesla Brno BC VYSOČINA B
Hala Tesly Brno, Brno
Hala Tesly Brno, Brno Horký Radim Kozel Milan
98 17 7.2.2015, 18:00 TJ Sokol BC Boskovice BK Žďár nad Sázavou B
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice Bělouch Jiří Ovčačík Jiří
99 17 7.2.2015, 19:00 SK Žabovřesky B TJ Třebíč
,
, Škaroupka Michal Spáčil Jan
103 18 8.2.2015, 10:00 TJ Sokol BC Boskovice BC VYSOČINA B
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice Spáčil Jan Jansa Martin
106 18 8.2.2015, 10:00 SK Žabovřesky B TJ Znojmo A
,
, Bilíček Aleš Ovčačík Jiří
108 18 8.2.2015, 10:00 BCS Husovice B SKB Zlín B
,
, Horký Radim Kozel Milan
104 18 8.2.2015, 10:10 Tesla Brno BK Žďár nad Sázavou B
Hala Tesly Brno, Brno
Hala Tesly Brno, Brno Hofman Radim Bělouch Jiří
107 18 8.2.2015, 10:30 BSC Husovice A Jiskra Kyjov "A"
,
, Kapounek Petr Veis Martin
105 18 8.2.2015, 11:00 Slovan Černá Pole A TJ Třebíč
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Komprs Michal Prokeš Jan
110 19 20.2.2015, 19:00 BSC Husovice A Tesla Brno
,
, Bilíček Aleš Veis Martin
112 19 21.2.2015, 15:45 Jiskra Kyjov "A" SK Žabovřesky B
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Dolejš Václav Spáčil Jan
113 19 21.2.2015, 16:30 TJ Znojmo A BC VYSOČINA B
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Bilíček Aleš Ovčačík Jiří
109 19 21.2.2015, 17:00 BCS Husovice B TJ Sokol BC Boskovice
,
, Kapounek Petr Prokeš Jan
111 19 21.2.2015, 18:00 SKB Zlín B Slovan Černá Pole A
Městská sportovní hala Zelené, Zlín
Městská sportovní hala Zelené, Zlín Vyplel David Dokoupil Tomáš
114 19 21.2.2015, 19:00 TJ Třebíč BK Žďár nad Sázavou B
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč Večeřa Pavel Kočí Jaroslav
118 20 22.2.2015, 09:00 SKB Zlín B SK Žabovřesky B
Městská sportovní hala Zelené, Zlín
Městská sportovní hala Zelené, Zlín Vybíral Michal Dokoupil Tomáš
120 20 22.2.2015, 09:30 TJ Znojmo A BK Žďár nad Sázavou B
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Bělouch Jiří Ovčačík Jiří
116 20 22.2.2015, 10:00 BCS Husovice B Tesla Brno
,
, Kapounek Petr Veis Martin
119 20 22.2.2015, 10:00 TJ Třebíč BC VYSOČINA B
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč
Hala Lepolda Pokorného, Třebíč Bilíček Aleš Horký Radim
117 20 22.2.2015, 12:15 Jiskra Kyjov "A" Slovan Černá Pole A
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Kozel Milan Dolejš Václav
115 20 25.2.2015, 20:00 BSC Husovice A TJ Sokol BC Boskovice
,
, Karafiát Kamil Melichárek Ivo
131 22 2.3.2015, 19:45 Slovan Černá Pole A BSC Husovice A
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Komprs Michal Anton Matěj
125 21 3.3.2015, 20:30 SK Žabovřesky B BSC Husovice A
,
, Hofírek Jiří Kozel Milan
126 21 7.3.2015, 16:00 Slovan Černá Pole A BCS Husovice B
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Horký Radim Prokeš Jan
122 21 7.3.2015, 17:00 TJ Sokol BC Boskovice TJ Znojmo A
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice Bilíček Aleš Veis Martin
124 21 7.3.2015, 17:00 BC VYSOČINA B SKB Zlín B
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Mareš Roman Trmač Vladislav
121 21 7.3.2015, 17:10 Tesla Brno TJ Třebíč
Hala Tesly Brno, Brno
Hala Tesly Brno, Brno Škaroupka Michal Kapounek Petr
123 21 7.3.2015, 17:30 BK Žďár nad Sázavou B Jiskra Kyjov "A"
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Bělouch Jiří Ovčačík Jiří
129 22 8.3.2015, 09:30 BC VYSOČINA B Jiskra Kyjov "A"
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Trmač Vladislav Mareš Roman
127 22 8.3.2015, 10:00 TJ Sokol BC Boskovice TJ Třebíč
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice
SOŠ a SOU A. Citroena, Boskovice Prokeš Jan Horký Radim
130 22 8.3.2015, 10:00 BK Žďár nad Sázavou B SKB Zlín B
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Jansa Martin Bělouch Jiří
128 22 8.3.2015, 10:10 Tesla Brno TJ Znojmo A
Hala Tesly Brno, Brno
Hala Tesly Brno, Brno Kapounek Petr Bilíček Aleš
132 22 8.3.2015, 13:00 SK Žabovřesky B BCS Husovice B
,
, Kubiš Michal Sekáč Martin
OP I ženy
3 1 11.10.2014, 18:00 SK Renocar Podolí Univerzita Brno
,
, Večeřa Pavel Melichárek Ivo
2 1 11.10.2014, 19:15 Sokol Šlapanice BK Žďár nad Sáz.
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Kapounek Petr Sehnal Jiří
7 2 12.10.2014, 09:30 SKB Tišnov Univerzita Brno
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Nejezchleb Petr Sekáč Martin
5 2 12.10.2014, 10:00 TJ Sokol Podolí BK Žďár nad Sáz.
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Bělouch Jiří Jansa Martin
9 3 24.10.2014, 19:30 BK Žďár nad Sáz. SK Renocar Podolí
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Bukovský Michal Martinčič Michal
14 4 24.10.2014, 19:45 A.N.D. NOEM ARCH Brno Sokol Šlapanice
,
, Křičková Lenka Rozmanová Markéta
11 3 25.10.2014, 10:30 A.N.D. NOEM ARCH Brno TJ Sokol Podolí
,
, Bilíček Aleš Ovčačík Jiří
10 3 25.10.2014, 15:15 VSK UNI Brno Jun Sokol Šlapanice
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Prokeš Jan Buryšek Zdeněk
12 4 26.10.2014, 10:00 BK Žďár nad Sáz. SKB Tišnov
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Bukovský Michal Číha Pavel
13 4 26.10.2014, 10:00 VSK UNI Brno Jun TJ Sokol Podolí
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Bělouch Jiří Čermák Martin
1 1 29.10.2014, 20:10 VSK UNI Brno Jun A.N.D. NOEM ARCH Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Číha Pavel Jansa Martin
18 5 6.11.2014, 20:15 Univerzita Brno BK Žďár nad Sáz.
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Rozmanová Markéta Karásková Iva
19 6 7.11.2014, 17:30 SK Renocar Podolí A.N.D. NOEM ARCH Brno
,
, Kapounek Petr Buryšek Zdeněk
15 5 7.11.2014, 18:30 Sokol Šlapanice TJ Sokol Podolí
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Reichl Petr Solar Josef
16 5 8.11.2014, 16:00 SK Renocar Podolí VSK UNI Brno Jun
,
, Karásková Iva Buryšek Zdeněk
17 5 8.11.2014, 17:30 SKB Tišnov A.N.D. NOEM ARCH Brno
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Chaloupka Libor Sekáč Martin
20 6 9.11.2014, 13:30 SKB Tišnov VSK UNI Brno Jun
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Anton Matěj Veis Martin
22 7 19.11.2014, 20:10 VSK UNI Brno Jun Univerzita Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Rozmanová Markéta Veis Martin
27 8 20.11.2014, 20:15 Univerzita Brno A.N.D. NOEM ARCH Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Bělouch Jiří Karásková Iva
24 7 22.11.2014, 15:00 Sokol Šlapanice SK Renocar Podolí
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Melichárek Ivo Buryšek Zdeněk
25 7 22.11.2014, 16:00 TJ Sokol Podolí SKB Tišnov
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Sehnal Jiří Sivera Ondřej
28 8 23.11.2014, 11:30 Sokol Šlapanice SKB Tišnov
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Kapounek Petr Vaníček Marek
29 8 23.11.2014, 12:30 TJ Sokol Podolí SK Renocar Podolí
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Bělouch Jiří Sehnal Jiří
30 9 3.12.2014, 18:00 SK Renocar Podolí SKB Tišnov
,
, Rozmanová Markéta Jansa Martin
31 9 4.12.2014, 20:15 Univerzita Brno Sokol Šlapanice
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Křičková Lenka Karásková Iva
33 9 6.12.2014, 17:00 BK Žďár nad Sáz. VSK UNI Brno Jun
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Nejezchleb Petr Rozmanová Markéta
34 10 7.12.2014, 10:00 TJ Sokol Podolí Univerzita Brno
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Karafiát Kamil Karásková Iva
36 10 7.12.2014, 12:30 BK Žďár nad Sáz. A.N.D. NOEM ARCH Brno
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Bukovský Michal Martinčič Michal
42 12 15.1.2015, 20:15 Univerzita Brno SK Renocar Podolí
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Křičková Lenka Karásková Iva
39 11 17.1.2015, 17:00 Univerzita Brno SKB Tišnov
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Novotný Tomáš Karásková Iva
37 11 17.1.2015, 18:00 BK Žďár nad Sáz. TJ Sokol Podolí
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Bukovský Michal Martinčič Michal
41 12 18.1.2015, 12:30 BK Žďár nad Sáz. Sokol Šlapanice
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Bukovský Michal Martinčič Michal
40 12 28.1.2015, 20:15 A.N.D. NOEM ARCH Brno VSK UNI Brno Jun
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Křičková Lenka Karafiát Kamil
45 13 31.1.2015, 15:30 TJ Sokol Podolí VSK UNI Brno Jun
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Kubeš Michal Bělouch Jiří
46 13 31.1.2015, 15:30 Sokol Šlapanice A.N.D. NOEM ARCH Brno
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Horký Radim Prokeš Jan
44 13 31.1.2015, 17:30 SKB Tišnov BK Žďár nad Sáz.
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Kočí Jaroslav Kučírek Pavel
48 14 1.2.2015, 10:00 SK Renocar Podolí BK Žďár nad Sáz.
,
, Prokeš Jan Kubeš Michal
49 14 1.2.2015, 10:00 Sokol Šlapanice VSK UNI Brno Jun
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Bilíček Aleš Sivera Ondřej
50 14 1.2.2015, 12:30 TJ Sokol Podolí A.N.D. NOEM ARCH Brno
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Reichl Petr Buryšek Zdeněk
55 16 11.2.2015, 20:10 VSK UNI Brno Jun SK Renocar Podolí
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Křičková Lenka Karásková Iva
54 16 13.2.2015, 18:15 TJ Sokol Podolí Sokol Šlapanice
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Prokeš Jan Rozmanová Markéta
56 16 15.2.2015, 12:00 A.N.D. NOEM ARCH Brno SKB Tišnov
,
, Bukovský Michal Martinčič Michal
51 15 18.2.2015, 19:15 A.N.D. NOEM ARCH Brno SK Renocar Podolí
,
, Nejezchleb Petr Sekáč Martin
52 15 18.2.2015, 20:10 VSK UNI Brno Jun SKB Tišnov
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Křičková Lenka Karásková Iva
60 17 13.3.2015, 19:15 SKB Tišnov Sokol Šlapanice
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Karásková Iva Chaloupka Libor
61 17 14.3.2015, 16:00 SK Renocar Podolí TJ Sokol Podolí
,
, Bělouch Jiří Kapounek Petr
59 17 14.3.2015, 19:00 A.N.D. NOEM ARCH Brno Univerzita Brno
,
, Večeřa Pavel Karásková Iva
64 18 15.3.2015, 10:00 SK Renocar Podolí Sokol Šlapanice
,
, Večeřa Pavel Karásková Iva
65 18 15.3.2015, 13:00 SKB Tišnov TJ Sokol Podolí
,
, Bukovský Michal Martinčič Michal
62 18 19.3.2015, 20:15 Univerzita Brno VSK UNI Brno Jun
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Karásková Iva Helis Jan
57 16 21.3.2015, 13:00 BK Žďár nad Sáz. Univerzita Brno
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Kočí Jaroslav Martinčič Michal
66 19 26.3.2015, 20:15 Univerzita Brno TJ Sokol Podolí
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Rozmanová Markéta Karásková Iva
70 20 27.3.2015, 20:15 Sokol Šlapanice Univerzita Brno
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Bělouch Jiří Anton Matěj
68 19 28.3.2015, 15:00 A.N.D. NOEM ARCH Brno BK Žďár nad Sáz.
,
, Horký Radim Karásková Iva
72 20 29.3.2015, 10:15 VSK UNI Brno Jun BK Žďár nad Sáz.
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Kapounek Petr Karásková Iva
69 20 29.3.2015, 14:00 SKB Tišnov SK Renocar Podolí
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Sehnal Jiří Bukovský Michal
OP II muži
14 3 10.10.2014, 20:00 ASK Blansko TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
,
, Večeřa Pavel Veis Martin
10 2 11.10.2014, 15:00 SKB Brno Černovice B Sokol Šlapanice C
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Jansa Martin Bělouch Jiří
7 2 11.10.2014, 15:30 SKB Tišnov TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Nejezchleb Petr Bilíček Aleš
12 2 11.10.2014, 16:00 BK Vyškov A TJ Spartak Hluk
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Reichl Petr Solar Josef
9 2 11.10.2014, 17:00 SKB Brno Černovice A Sokol Šlapanice B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bělouch Jiří Jansa Martin
8 2 11.10.2014, 17:30 ASK Blansko TJ Sokol Podolí
,
, Chaloupka Libor Horký Radim
11 2 11.10.2014, 17:30 TJ Slavia Kroměříž B Spartak Uherský Brod B
,
, Hofírek Jiří Jakubík Petr
16 3 12.10.2014, 08:30 SKB Brno Černovice B Sokol Šlapanice B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Veis Martin Melichárek Ivo
15 3 12.10.2014, 10:30 SKB Brno Černovice A Sokol Šlapanice C
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Melichárek Ivo Veis Martin
17 3 12.10.2014, 11:00 TJ Slavia Kroměříž B TJ Spartak Hluk
,
, Jakubík Petr Hofírek Jiří
18 3 12.10.2014, 11:00 BK Vyškov A Spartak Uherský Brod B
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Reichl Petr Bilíček Aleš
13 3 12.10.2014, 11:30 SKB Tišnov TJ Sokol Podolí
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Nejezchleb Petr Sekáč Martin
30 5 24.10.2014, 20:00 ASK Blansko SKB Brno Černovice A
,
, Hofírek Jiří Kozel Milan
22 4 25.10.2014, 15:00 Sokol Šlapanice C BK Vyškov A
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Večeřa Pavel Jansa Martin
23 4 25.10.2014, 17:30 SKB Tišnov SKB Brno Černovice A
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Bělouch Jiří Sehnal Jiří
24 4 25.10.2014, 17:30 ASK Blansko SKB Brno Černovice B
,
, Horký Radim Novotný Tomáš
19 4 25.10.2014, 18:00 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi Spartak Uherský Brod B
,
, Vybíral Michal Ratajský Roman
20 4 25.10.2014, 18:00 TJ Sokol Podolí TJ Spartak Hluk
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Bilíček Aleš Veis Martin
21 4 25.10.2014, 19:00 Sokol Šlapanice B TJ Slavia Kroměříž B
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Večeřa Pavel Melichárek Ivo
25 5 26.10.2014, 10:00 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi TJ Spartak Hluk
,
, Vybíral Michal Víšek Jiří
27 5 26.10.2014, 10:00 Sokol Šlapanice B BK Vyškov A
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Veis Martin Bilíček Aleš
29 5 26.10.2014, 10:00 SKB Tišnov SKB Brno Černovice B
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Novotný Tomáš Reichl Petr
28 5 26.10.2014, 10:30 Sokol Šlapanice C TJ Slavia Kroměříž B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Sehnal Jiří Kozel Milan
26 5 26.10.2014, 13:00 TJ Sokol Podolí Spartak Uherský Brod B
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Jansa Martin Bělouch Jiří
36 6 7.11.2014, 19:30 TJ Spartak Hluk Sokol Šlapanice C
,
, Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
31 6 8.11.2014, 16:00 SKB Brno Černovice A TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bilíček Aleš Veis Martin
34 6 8.11.2014, 16:00 BK Vyškov A ASK Blansko
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Sehnal Jiří Novotný Tomáš
32 6 8.11.2014, 18:00 SKB Brno Černovice B TJ Sokol Podolí
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bilíček Aleš Veis Martin
33 6 8.11.2014, 19:00 TJ Slavia Kroměříž B SKB Tišnov
,
, Válek Jakub Baďura Ota
35 6 8.11.2014, 19:00 Spartak Uherský Brod B Sokol Šlapanice B
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Nehoda Pavel Mikšík Milan
38 7 9.11.2014, 08:30 SKB Brno Černovice B TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Novotný Tomáš Kapounek Petr
41 7 9.11.2014, 08:30 Spartak Uherský Brod B Sokol Šlapanice C
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Mikšík Milan Nehoda Pavel
37 7 9.11.2014, 10:30 SKB Brno Černovice A TJ Sokol Podolí
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Kapounek Petr Novotný Tomáš
40 7 9.11.2014, 11:00 BK Vyškov A SKB Tišnov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Sehnal Jiří Sekáč Martin
42 7 9.11.2014, 11:00 TJ Spartak Hluk Sokol Šlapanice B
,
, Dokoupil Tomáš Slavík Josef
39 7 9.11.2014, 13:00 TJ Slavia Kroměříž B ASK Blansko
,
, Baďura Ota Válek Jakub
52 9 21.11.2014, 20:00 ASK Blansko Spartak Uherský Brod B
,
, Anton Matěj Křičková Lenka
47 8 22.11.2014, 15:00 SKB Brno Černovice A TJ Slavia Kroměříž B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bělouch Jiří Jansa Martin
48 8 22.11.2014, 17:00 SKB Brno Černovice B BK Vyškov A
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Jansa Martin Bělouch Jiří
45 8 22.11.2014, 17:30 SKB Tišnov Spartak Uherský Brod B
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Chaloupka Libor Bukovský Michal
46 8 22.11.2014, 17:30 ASK Blansko TJ Spartak Hluk
,
, Bilíček Aleš Veis Martin
43 8 22.11.2014, 18:00 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi Sokol Šlapanice B
,
, Víšek Jiří Dokoupil Tomáš
44 8 22.11.2014, 18:30 TJ Sokol Podolí Sokol Šlapanice C
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Sehnal Jiří Sivera Ondřej
54 9 23.11.2014, 09:00 SKB Brno Černovice B TJ Slavia Kroměříž B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Sekáč Martin Novotný Tomáš
49 9 23.11.2014, 10:00 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi Sokol Šlapanice C
,
, Víšek Jiří Ratajský Roman
50 9 23.11.2014, 10:00 TJ Sokol Podolí Sokol Šlapanice B
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Sehnal Jiří Bělouch Jiří
53 9 23.11.2014, 11:00 SKB Brno Černovice A BK Vyškov A
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Novotný Tomáš Sekáč Martin
51 9 23.11.2014, 13:30 SKB Tišnov TJ Spartak Hluk
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Bukovský Michal Horký Radim
65 11 5.12.2014, 18:30 Sokol Šlapanice B ASK Blansko
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Novotný Tomáš Sivera Ondřej
59 10 6.12.2014, 16:00 Sokol Šlapanice B SKB Tišnov
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Bělouch Jiří Novotný Tomáš
56 10 6.12.2014, 16:30 BK Vyškov A TJ Sokol Podolí
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Karafiát Kamil Veis Martin
60 10 6.12.2014, 17:00 Sokol Šlapanice C ASK Blansko
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bilíček Aleš Kozel Milan
55 10 6.12.2014, 18:00 TJ Slavia Kroměříž B TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
,
, Křičková Lenka Melichárek Ivo
58 10 6.12.2014, 18:00 TJ Spartak Hluk SKB Brno Černovice B
,
, Plachý Zdeněk Kraváček Břetislav
57 10 6.12.2014, 19:00 Spartak Uherský Brod B SKB Brno Černovice A
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Vyplel David Toboláková Barbora
66 11 7.12.2014, 08:30 Sokol Šlapanice C SKB Tišnov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bělouch Jiří Kapounek Petr
64 11 7.12.2014, 10:00 TJ Spartak Hluk SKB Brno Černovice A
,
, Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
63 11 7.12.2014, 12:00 Spartak Uherský Brod B SKB Brno Černovice B
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Vyplel David Vybíral Michal
62 11 7.12.2014, 12:30 BK Vyškov A TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Prokeš Jan Veis Martin
61 11 7.12.2014, 13:00 TJ Slavia Kroměříž B TJ Sokol Podolí
,
, Slavík Josef Helis Jan
1 1 15.1.2015, 20:00 SKB Tišnov ASK Blansko
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Nejezchleb Petr Sekáč Martin
2 1 16.1.2015, 18:10 SKB Brno Černovice A SKB Brno Černovice B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Kapounek Petr Bělouch Jiří
70 12 16.1.2015, 19:30 TJ Spartak Hluk Spartak Uherský Brod B
,
, Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
67 12 16.1.2015, 20:00 ASK Blansko SKB Tišnov
,
, Sehnal Jiří Rozmanová Markéta
6 1 17.1.2015, 17:00 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi TJ Sokol Podolí
,
, Prokeš Jan Sivera Ondřej
3 1 17.1.2015, 19:00 TJ Slavia Kroměříž B BK Vyškov A
,
, Kubiš Michal Melichárek Ivo
4 1 17.1.2015, 19:00 Spartak Uherský Brod B TJ Spartak Hluk
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Dudek Jan Dolejš Václav
5 1 17.1.2015, 19:00 Sokol Šlapanice B Sokol Šlapanice C
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Bělouch Jiří Vaníček Marek
71 12 18.1.2015, 10:00 Sokol Šlapanice C Sokol Šlapanice B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Novotný Tomáš Sivera Ondřej
72 12 18.1.2015, 10:00 TJ Sokol Podolí TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Reichl Petr Horký Radim
69 12 18.1.2015, 11:00 BK Vyškov A TJ Slavia Kroměříž B
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Bělouch Jiří Prokeš Jan
75 13 31.1.2015, 16:00 Sokol Šlapanice C SKB Brno Černovice A
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bilíček Aleš Buryšek Zdeněk
76 13 31.1.2015, 17:30 Sokol Šlapanice B SKB Brno Černovice B
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Prokeš Jan Horký Radim
73 13 31.1.2015, 18:00 TJ Sokol Podolí SKB Tišnov
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Bělouch Jiří Kubeš Michal
74 13 31.1.2015, 18:00 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi ASK Blansko
,
, Ratajský Roman Vybíral Michal
77 13 31.1.2015, 18:00 TJ Spartak Hluk TJ Slavia Kroměříž B
,
, Kraváček Břetislav Toboláková Barbora
78 13 31.1.2015, 19:00 Spartak Uherský Brod B BK Vyškov A
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Anton Matěj Karafiát Kamil
79 14 1.2.2015, 10:00 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi SKB Tišnov
,
, Víšek Jiří Ratajský Roman
80 14 1.2.2015, 10:00 TJ Sokol Podolí ASK Blansko
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Reichl Petr Buryšek Zdeněk
82 14 1.2.2015, 10:00 Sokol Šlapanice C SKB Brno Černovice B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bělouch Jiří Veis Martin
84 14 1.2.2015, 10:00 TJ Spartak Hluk BK Vyškov A
,
, Plachý Zdeněk Kraváček Břetislav
81 14 1.2.2015, 12:00 Sokol Šlapanice B SKB Brno Černovice A
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Bilíček Aleš Sivera Ondřej
83 14 1.2.2015, 12:00 Spartak Uherský Brod B TJ Slavia Kroměříž B
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Karafiát Kamil Škaroupka Michal
68 12 6.2.2015, 18:10 SKB Brno Černovice B SKB Brno Černovice A
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Křičková Lenka Rozmanová Markéta
87 15 14.2.2015, 16:00 BK Vyškov A Sokol Šlapanice B
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Prokeš Jan Veis Martin
89 15 14.2.2015, 16:00 SKB Brno Černovice B SKB Tišnov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bilíček Aleš Chaloupka Libor
85 15 14.2.2015, 17:00 TJ Spartak Hluk TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
,
, Plachý Zdeněk Kraváček Břetislav
88 15 14.2.2015, 18:00 TJ Slavia Kroměříž B Sokol Šlapanice C
,
, Bešina Štefan Doležal Vratislav
90 15 14.2.2015, 18:00 SKB Brno Černovice A ASK Blansko
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Chaloupka Libor Kapounek Petr
86 15 14.2.2015, 19:00 Spartak Uherský Brod B TJ Sokol Podolí
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
91 16 15.2.2015, 10:00 Spartak Uherský Brod B TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Kraváček Břetislav Plachý Zdeněk
92 16 15.2.2015, 10:00 TJ Spartak Hluk TJ Sokol Podolí
,
, Ratajský Roman Vybíral Michal
94 16 15.2.2015, 10:00 BK Vyškov A Sokol Šlapanice C
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Reichl Petr Kapounek Petr
93 16 15.2.2015, 11:00 TJ Slavia Kroměříž B Sokol Šlapanice B
,
, Doležal Vratislav Bešina Štefan
95 16 15.2.2015, 11:00 SKB Brno Černovice A SKB Tišnov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bilíček Aleš Veis Martin
96 16 6.3.2015, 18:10 SKB Brno Černovice B ASK Blansko
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Prokeš Jan Horký Radim
106 18 13.3.2015, 20:00 ASK Blansko BK Vyškov A
,
, Anton Matěj Prokeš Jan
102 17 14.3.2015, 17:00 Sokol Šlapanice B TJ Spartak Hluk
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Prokeš Jan Sivera Ondřej
99 17 14.3.2015, 17:30 ASK Blansko TJ Slavia Kroměříž B
,
, Bilíček Aleš Buryšek Zdeněk
101 17 14.3.2015, 17:30 Sokol Šlapanice C Spartak Uherský Brod B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Horký Radim Vaníček Marek
97 17 14.3.2015, 18:00 TJ Sokol Podolí SKB Brno Černovice A
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Kapounek Petr Bělouch Jiří
98 17 14.3.2015, 18:00 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi SKB Brno Černovice B
,
, Ratajský Roman Víšek Jiří
100 17 14.3.2015, 19:00 SKB Tišnov BK Vyškov A
,
, Bukovský Michal Martinčič Michal
104 18 15.3.2015, 09:30 TJ Sokol Podolí SKB Brno Černovice B
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Bilíček Aleš Sivera Ondřej
103 18 15.3.2015, 10:00 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi SKB Brno Černovice A
,
, Dokoupil Tomáš Vybíral Michal
108 18 15.3.2015, 10:00 Sokol Šlapanice C TJ Spartak Hluk
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Reichl Petr Vaníček Marek
107 18 15.3.2015, 12:00 Sokol Šlapanice B Spartak Uherský Brod B
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Prokeš Jan Buryšek Zdeněk
105 18 15.3.2015, 15:00 SKB Tišnov TJ Slavia Kroměříž B
,
, Bukovský Michal Martinčič Michal
118 20 27.3.2015, 20:00 TJ Spartak Hluk ASK Blansko
,
, Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
117 20 27.3.2015, 20:30 Spartak Uherský Brod B SKB Tišnov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Kraváček Břetislav Plachý Zdeněk
109 19 28.3.2015, 17:00 Sokol Šlapanice C TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bělouch Jiří Buryšek Zdeněk
110 19 28.3.2015, 17:00 Sokol Šlapanice B TJ Sokol Podolí
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Kapounek Petr Veis Martin
112 19 28.3.2015, 17:00 Spartak Uherský Brod B ASK Blansko
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Slavík Josef Helis Jan
113 19 28.3.2015, 18:00 BK Vyškov A SKB Brno Černovice A
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Bilíček Aleš Kubeš Michal
116 20 29.3.2015, 10:00 Sokol Šlapanice C TJ Sokol Podolí
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Prokeš Jan Vaníček Marek
115 20 29.3.2015, 10:30 Sokol Šlapanice B TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Bilíček Aleš Buryšek Zdeněk
119 20 29.3.2015, 11:00 TJ Slavia Kroměříž B SKB Brno Černovice A
,
, Nehoda Pavel Novák Petr
120 20 2.4.2015, 18:00 BK Vyškov A SKB Brno Černovice B
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Bilíček Aleš Vaníček Marek
114 19 3.4.2015, 18:00 TJ Slavia Kroměříž B SKB Brno Černovice B
,
, Toboláková Barbora Helis Jan
125 21 10.4.2015, 20:00 ASK Blansko Sokol Šlapanice B
,
, Škaroupka Michal  
123 21 11.4.2015, 16:00 SKB Brno Černovice B Spartak Uherský Brod B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Veis Martin Bilíček Aleš
121 21 11.4.2015, 17:00 TJ Sokol Podolí TJ Slavia Kroměříž B
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Kapounek Petr  
122 21 11.4.2015, 18:00 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi BK Vyškov A
,
, Ratajský Roman Víšek Jiří
124 21 11.4.2015, 18:00 SKB Brno Černovice A TJ Spartak Hluk
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bilíček Aleš Veis Martin
126 21 11.4.2015, 19:30 SKB Tišnov Sokol Šlapanice C
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Hofman Radim Chaloupka Libor
132 22 12.4.2015, 09:30 ASK Blansko Sokol Šlapanice C
,
, Bilíček Aleš Veis Martin
127 22 12.4.2015, 10:00 TJ Sokol Velkobílovičtí Drozdi TJ Slavia Kroměříž B
,
, Juránek Zdeněk Ratajský Roman
128 22 12.4.2015, 10:00 TJ Sokol Podolí BK Vyškov A
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Hofman Radim  
129 22 12.4.2015, 10:00 SKB Brno Černovice A Spartak Uherský Brod B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Horký Radim Kapounek Petr
131 22 12.4.2015, 10:00 SKB Tišnov Sokol Šlapanice B
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov
Sportovní hala SSK Tišnov, Tišnov Anton Matěj Buryšek Zdeněk
130 22 12.4.2015, 12:00 SKB Brno Černovice B TJ Spartak Hluk
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Kapounek Petr Horký Radim
111 19 17.4.2015, 20:00 TJ Spartak Hluk SKB Tišnov
,
, Slavík Josef Dokoupil Tomáš
OP II ženy a juniorky U19
3 1 28.9.2014, 09:00 Spartak DDM Uherský Brod BK Blansko
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Dokoupil Tomáš Gavala Adam
4 1 28.9.2014, 11:00 Spartak DDM Uherský Brod BK Blansko
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Dokoupil Tomáš Gavala Adam
5 1 4.10.2014, 09:00 Valosun Sokol Šlapanice Sokol Lanžhot
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Reichl Petr Ovčačík Jiří
6 1 4.10.2014, 11:00 Valosun Sokol Šlapanice Sokol Lanžhot
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Ovčačík Jiří Reichl Petr
1 1 5.10.2014, 10:30 BK Vyškov BC VYSOČINA
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Helis Jan
2 1 5.10.2014, 13:30 BK Vyškov BC VYSOČINA
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Helis Jan Slavík Josef
7 2 18.10.2014, 09:00 BK Blansko Valosun Sokol Šlapanice
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko Karásková Iva Solar Josef
8 2 18.10.2014, 11:00 BK Blansko Valosun Sokol Šlapanice
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko Karásková Iva Solar Josef
9 2 18.10.2014, 13:00 BC VYSOČINA Spartak DDM Uherský Brod
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Slezák Jiří Buryšek Zdeněk
11 2 18.10.2014, 14:00 BK Velké Meziříčí BK Vyškov
,
, Prokeš Jan  
10 2 18.10.2014, 15:00 BC VYSOČINA Spartak DDM Uherský Brod
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Buryšek Zdeněk Slezák Jiří
12 2 18.10.2014, 16:00 BK Velké Meziříčí BK Vyškov
,
, Prokeš Jan  
15 3 1.11.2014, 09:00 Valosun Sokol Šlapanice BC VYSOČINA
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno   Koppová Barbora
17 3 1.11.2014, 09:00 Sokol Lanžhot BK Blansko
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Dokoupil Tomáš Šebesta Zdeněk
16 3 1.11.2014, 11:00 Valosun Sokol Šlapanice BC VYSOČINA
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Koppová Barbora  
18 3 1.11.2014, 11:00 Sokol Lanžhot BK Blansko
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Šebesta Zdeněk Dokoupil Tomáš
13 3 1.11.2014, 15:00 Spartak DDM Uherský Brod BK Velké Meziříčí
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Plachý Zdeněk Kraváček Břetislav
14 3 1.11.2014, 17:00 Spartak DDM Uherský Brod BK Velké Meziříčí
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Kraváček Břetislav Plachý Zdeněk
19 4 15.11.2014, 09:00 Sokol Lanžhot BC VYSOČINA
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Šebesta Zdeněk Víšek Jiří
23 4 15.11.2014, 09:00 BK Vyškov Spartak DDM Uherský Brod
,
, Plachý Zdeněk Slavík Josef
20 4 15.11.2014, 11:00 Sokol Lanžhot BC VYSOČINA
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Víšek Jiří Šebesta Zdeněk
24 4 15.11.2014, 11:00 BK Vyškov Spartak DDM Uherský Brod
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Plachý Zdeněk
21 4 15.11.2014, 13:00 BK Velké Meziříčí Valosun Sokol Šlapanice
,
, Kočí Jaroslav Juránek Zdeněk
22 4 15.11.2014, 15:00 BK Velké Meziříčí Valosun Sokol Šlapanice
,
, Sivera Ondřej Solar Josef
25 5 29.11.2014, 09:00 Valosun Sokol Šlapanice BK Vyškov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Slezák Jiří Koppová Barbora
27 5 29.11.2014, 09:00 Sokol Lanžhot BK Velké Meziříčí
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
26 5 29.11.2014, 11:00 Valosun Sokol Šlapanice BK Vyškov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Koppová Barbora Slezák Jiří
28 5 29.11.2014, 11:00 Sokol Lanžhot BK Velké Meziříčí
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
29 5 29.11.2014, 13:00 BK Blansko BC VYSOČINA
,
, Chaloupka Libor Karásková Iva
30 5 29.11.2014, 15:00 BK Blansko BC VYSOČINA
,
, Karásková Iva Chaloupka Libor
35 6 13.12.2014, 17:30 Spartak DDM Uherský Brod Valosun Sokol Šlapanice
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Toboláková Barbora Urbánek Štěpán
36 6 13.12.2014, 19:30 Spartak DDM Uherský Brod Valosun Sokol Šlapanice
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Toboláková Barbora Urbánek Štěpán
33 6 14.12.2014, 09:30 BK Vyškov Sokol Lanžhot
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Helis Jan Slavík Josef
34 6 14.12.2014, 11:30 BK Vyškov Sokol Lanžhot
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Helis Jan
37 7 10.1.2015, 09:00 Sokol Lanžhot Spartak DDM Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Ratajský Roman Víšek Jiří
38 7 10.1.2015, 11:00 Sokol Lanžhot Spartak DDM Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Víšek Jiří Ratajský Roman
39 7 10.1.2015, 15:00 BK Blansko BK Vyškov
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko Karásková Iva Koppová Barbora
41 7 10.1.2015, 15:00 BC VYSOČINA BK Velké Meziříčí
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Solar Josef Sivera Ondřej
40 7 10.1.2015, 17:00 BK Blansko BK Vyškov
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko Karásková Iva Koppová Barbora
42 7 10.1.2015, 17:00 BC VYSOČINA BK Velké Meziříčí
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Sivera Ondřej Solar Josef
31 6 17.1.2015, 09:00 BK Velké Meziříčí BK Blansko
,
, Horký Radim Štěpánek Martin
32 6 17.1.2015, 11:00 BK Velké Meziříčí BK Blansko
,
, Horký Radim Štěpánek Martin
43 8 24.1.2015, 09:00 BC VYSOČINA BK Vyškov
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Ovčačík Jiří Sivera Ondřej
47 8 24.1.2015, 09:00 Sokol Lanžhot Valosun Sokol Šlapanice
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
44 8 24.1.2015, 11:00 BC VYSOČINA BK Vyškov
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Sivera Ondřej Ovčačík Jiří
48 8 24.1.2015, 11:00 Sokol Lanžhot Valosun Sokol Šlapanice
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
49 9 7.2.2015, 09:00 Valosun Sokol Šlapanice BK Blansko
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Buryšek Zdeněk Vaníček Marek
50 9 7.2.2015, 11:00 Valosun Sokol Šlapanice BK Blansko
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Vaníček Marek Buryšek Zdeněk
51 9 7.2.2015, 14:00 Spartak DDM Uherský Brod BC VYSOČINA
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Dokoupil Tomáš Gavala Adam
52 9 7.2.2015, 16:00 Spartak DDM Uherský Brod BC VYSOČINA
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Toboláková Barbora Gavala Adam
53 9 8.2.2015, 09:00 BK Vyškov BK Velké Meziříčí
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Helis Jan
54 9 8.2.2015, 10:30 BK Vyškov BK Velké Meziříčí
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Helis Jan Slavík Josef
55 10 21.2.2015, 12:40 BK Velké Meziříčí Spartak DDM Uherský Brod
,
, Melichárek Ivo Karafiát Kamil
57 10 21.2.2015, 13:00 BC VYSOČINA Valosun Sokol Šlapanice
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Martinčič Michal Juránek Zdeněk
56 10 21.2.2015, 14:30 BK Velké Meziříčí Spartak DDM Uherský Brod
,
, Karafiát Kamil Melichárek Ivo
58 10 21.2.2015, 15:00 BC VYSOČINA Valosun Sokol Šlapanice
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Juránek Zdeněk Martinčič Michal
63 11 7.3.2015, 09:00 Valosun Sokol Šlapanice BK Velké Meziříčí
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Solar Josef  
61 11 7.3.2015, 11:00 BC VYSOČINA Sokol Lanžhot
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Martinčič Michal Plánka Jakub
64 11 7.3.2015, 11:00 Valosun Sokol Šlapanice BK Velké Meziříčí
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno   Solar Josef
62 11 7.3.2015, 13:00 BC VYSOČINA Sokol Lanžhot
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Plánka Jakub Martinčič Michal
67 12 21.3.2015, 10:45 BK Vyškov Valosun Sokol Šlapanice
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Plachý Zdeněk Slavík Josef
68 12 21.3.2015, 14:00 BK Vyškov Valosun Sokol Šlapanice
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Plachý Zdeněk
71 12 21.3.2015, 17:00 BC VYSOČINA BK Blansko
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Jakoubek Jakub Plánka Jakub
72 12 21.3.2015, 19:00 BC VYSOČINA BK Blansko
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Plánka Jakub Jakoubek Jakub
45 8 28.3.2015, 09:00 BK Blansko Spartak DDM Uherský Brod
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko Solar Josef Sekáč Martin
46 8 28.3.2015, 11:00 BK Blansko Spartak DDM Uherský Brod
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko Sekáč Martin Solar Josef
65 11 29.3.2015, 09:00 Spartak DDM Uherský Brod BK Vyškov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Urbánek Štěpán Gavala Adam
66 11 29.3.2015, 10:45 Spartak DDM Uherský Brod BK Vyškov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Gavala Adam Urbánek Štěpán
73 13 4.4.2015, 09:00 BK Blansko BK Velké Meziříčí
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko Solar Josef Kaláb Pavel
74 13 4.4.2015, 11:00 BK Blansko BK Velké Meziříčí
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko Solar Josef Kaláb Pavel
77 13 11.4.2015, 09:00 Valosun Sokol Šlapanice Spartak DDM Uherský Brod
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Rozmanová Markéta Sekáč Martin
78 13 11.4.2015, 11:00 Valosun Sokol Šlapanice Spartak DDM Uherský Brod
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Sekáč Martin Rozmanová Markéta
75 13 12.4.2015, 09:00 Sokol Lanžhot BK Vyškov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
76 13 12.4.2015, 11:00 Sokol Lanžhot BK Vyškov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
59 10 18.4.2015, 09:00 BK Blansko Sokol Lanžhot
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko Karásková Iva Chaloupka Libor
60 10 18.4.2015, 11:00 BK Blansko Sokol Lanžhot
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko
Sportovní hala TJ ČKD Blansko, Blansko Chaloupka Libor Karásková Iva
81 14 25.4.2015, 12:30 BK Vyškov BK Blansko
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Prokeš Jan Štěpánek Martin
83 14 25.4.2015, 12:45 BK Velké Meziříčí BC VYSOČINA
,
, Veis Martin  
82 14 25.4.2015, 14:00 BK Vyškov BK Blansko
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Štěpánek Martin Prokeš Jan
84 14 25.4.2015, 14:45 BK Velké Meziříčí BC VYSOČINA
,
,   Veis Martin
79 14 25.4.2015, 17:30 Spartak DDM Uherský Brod Sokol Lanžhot
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
80 14 25.4.2015, 19:00 Spartak DDM Uherský Brod Sokol Lanžhot
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Toboláková Barbora Dokoupil Tomáš
69 12 2.5.2015, 10:00 BK Velké Meziříčí Sokol Lanžhot
,
, Kučírek Pavel Kočí Jaroslav
OP III muži
3 1 4.10.2014, 17:30 Sokol Bystřice nad Pern. INMEDIAS Mikulov
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Sivera Ondřej Veis Martin
1 1 4.10.2014, 18:00 BK Velké Meziříčí BK Vyškov B
,
, Jakubík Petr Kozel Milan
4 1 4.10.2014, 19:00 Jiskra Kyjov B Spartak DDM Uherský Brod
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Šebesta Zdeněk Bilíček Jan
5 2 5.10.2014, 10:00 Sokol Hodonín SK Slavičín
Sokolovna Hodonín, Hodonín
Sokolovna Hodonín, Hodonín Ratajský Roman Vybíral Michal
7 2 5.10.2014, 14:00 Jiskra Kyjov B INMEDIAS Mikulov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Kraváček Břetislav Plachý Zdeněk
9 3 18.10.2014, 17:00 SK Slavičín Sokol Bystřice nad Pern.
Hala SK Slavičín, Slavičín
Hala SK Slavičín, Slavičín Víšek Jiří Ratajský Roman
11 3 18.10.2014, 17:00 BK Vyškov B Sokol Hodonín
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Helis Jan
8 3 18.10.2014, 18:00 INMEDIAS Mikulov Spartak DDM Uherský Brod
,
, Chaloupka Libor Čermák Martin
12 4 19.10.2014, 09:00 SK Slavičín Jiskra Kyjov B
Hala SK Slavičín, Slavičín
Hala SK Slavičín, Slavičín Ratajský Roman Víšek Jiří
13 4 19.10.2014, 10:00 BK Velké Meziříčí Sokol Hodonín
,
, Kubeš Michal Solar Josef
16 5 1.11.2014, 17:30 Sokol Bystřice nad Pern. BK Velké Meziříčí
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Ovčačík Jiří Veis Martin
18 5 1.11.2014, 18:00 INMEDIAS Mikulov SK Slavičín
,
, Horký Radim Solar Josef
17 5 1.11.2014, 19:00 Jiskra Kyjov B BK Vyškov B
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Jelínek Jan Novák Petr
19 6 2.11.2014, 10:00 Sokol Bystřice nad Pern. BK Vyškov B
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Jakubík Petr Slezák Jiří
21 6 2.11.2014, 10:00 Spartak DDM Uherský Brod SK Slavičín
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Plachý Zdeněk Kraváček Břetislav
23 7 15.11.2014, 16:00 BK Vyškov B Spartak DDM Uherský Brod
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Reichl Petr Buryšek Zdeněk
22 7 15.11.2014, 18:00 BK Velké Meziříčí INMEDIAS Mikulov
,
, Solar Josef Sivera Ondřej
25 7 15.11.2014, 18:30 Sokol Hodonín Jiskra Kyjov B
Sokolovna Hodonín, Hodonín
Sokolovna Hodonín, Hodonín Ratajský Roman Vybíral Michal
26 8 16.11.2014, 10:00 BK Velké Meziříčí Spartak DDM Uherský Brod
,
, Kočí Jaroslav Juránek Zdeněk
27 8 16.11.2014, 10:00 BK Vyškov B INMEDIAS Mikulov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Kraváček Břetislav Slavík Josef
29 8 16.11.2014, 10:00 Sokol Hodonín Sokol Bystřice nad Pern.
Sokolovna Hodonín, Hodonín
Sokolovna Hodonín, Hodonín Vybíral Michal Ratajský Roman
6 2 22.11.2014, 17:30 Sokol Bystřice nad Pern. Spartak DDM Uherský Brod
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Jakubík Petr Novotný Tomáš
34 10 28.11.2014, 18:30 INMEDIAS Mikulov Sokol Hodonín
,
, Ratajský Roman Víšek Jiří
33 9 29.11.2014, 14:30 SK Slavičín BK Velké Meziříčí
Hala SK Slavičín, Slavičín
Hala SK Slavičín, Slavičín Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
30 9 29.11.2014, 17:30 Sokol Bystřice nad Pern. Jiskra Kyjov B
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Veis Martin Slezák Jiří
32 9 29.11.2014, 18:00 Spartak DDM Uherský Brod Sokol Hodonín
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Slavík Josef Gavala Adam
36 10 30.11.2014, 09:30 SK Slavičín BK Vyškov B
Hala SK Slavičín, Slavičín
Hala SK Slavičín, Slavičín Plachý Zdeněk Dokoupil Tomáš
42 12 12.12.2014, 18:30 INMEDIAS Mikulov Sokol Bystřice nad Pern.
,
, Vybíral Michal Víšek Jiří
37 11 13.12.2014, 14:30 SK Slavičín Sokol Hodonín
Hala SK Slavičín, Slavičín
Hala SK Slavičín, Slavičín Dokoupil Tomáš Vybíral Michal
40 12 13.12.2014, 16:00 BK Vyškov B BK Velké Meziříčí
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Helis Jan
39 11 13.12.2014, 17:00 INMEDIAS Mikulov Jiskra Kyjov B
,
, Víšek Jiří Šebesta Zdeněk
20 6 19.12.2014, 20:50 Jiskra Kyjov B BK Velké Meziříčí
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Petrák Jakub Slavík Josef
38 11 10.1.2015, 14:30 Spartak DDM Uherský Brod Sokol Bystřice nad Pern.
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Slavík Josef Helis Jan
44 13 10.1.2015, 19:00 Jiskra Kyjov B SK Slavičín
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov   Petrák Jakub
47 14 11.1.2015, 09:00 Spartak DDM Uherský Brod INMEDIAS Mikulov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Kraváček Břetislav Plachý Zdeněk
48 14 11.1.2015, 10:00 Sokol Bystřice nad Pern. SK Slavičín
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Solar Josef Sivera Ondřej
53 15 24.1.2015, 14:30 SK Slavičín Spartak DDM Uherský Brod
,
, Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
51 15 24.1.2015, 17:00 BK Vyškov B Sokol Bystřice nad Pern.
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Petrák Jakub
57 16 25.1.2015, 08:45 SK Slavičín INMEDIAS Mikulov
Hala SK Slavičín, Slavičín
Hala SK Slavičín, Slavičín Dokoupil Tomáš Gavala Adam
55 16 25.1.2015, 09:00 BK Velké Meziříčí Sokol Bystřice nad Pern.
,
, Sehnal Jiří Jakubík Petr
56 16 25.1.2015, 10:00 BK Vyškov B Jiskra Kyjov B
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Petrák Jakub Slavík Josef
61 17 7.2.2015, 17:30 Sokol Bystřice nad Pern. Sokol Hodonín
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Solar Josef Buryšek Zdeněk
58 17 7.2.2015, 18:00 Spartak DDM Uherský Brod BK Velké Meziříčí
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
59 17 7.2.2015, 18:00 INMEDIAS Mikulov BK Vyškov B
,
, Ratajský Roman Víšek Jiří
63 18 8.2.2015, 10:00 Spartak DDM Uherský Brod BK Vyškov B
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Plachý Zdeněk Kraváček Břetislav
62 18 8.2.2015, 10:30 INMEDIAS Mikulov BK Velké Meziříčí
,
, Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
65 18 8.2.2015, 12:15 Jiskra Kyjov B Sokol Hodonín
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Petrák Jakub  
45 13 21.2.2015, 17:00 Sokol Hodonín BK Velké Meziříčí
Sokolovna Hodonín, Hodonín
Sokolovna Hodonín, Hodonín Vybíral Michal Víšek Jiří
50 14 22.2.2015, 10:00 Sokol Hodonín BK Vyškov B
Sokolovna Hodonín, Hodonín
Sokolovna Hodonín, Hodonín Šebesta Zdeněk Víšek Jiří
43 12 28.2.2015, 14:30 Spartak DDM Uherský Brod Jiskra Kyjov B
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Kraváček Břetislav Plachý Zdeněk
71 20 6.3.2015, 17:00 Sokol Hodonín Spartak DDM Uherský Brod
Sokolovna Hodonín, Hodonín
Sokolovna Hodonín, Hodonín Ratajský Roman Víšek Jiří
66 19 7.3.2015, 15:30 Sokol Hodonín INMEDIAS Mikulov
Sokolovna Hodonín, Hodonín
Sokolovna Hodonín, Hodonín Víšek Jiří Ratajský Roman
69 20 15.3.2015, 14:00 Jiskra Kyjov B Sokol Bystřice nad Pern.
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
68 19 21.3.2015, 16:00 BK Vyškov B SK Slavičín
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Kraváček Břetislav Plachý Zdeněk
52 15 27.3.2015, 20:00 BK Velké Meziříčí Jiskra Kyjov B
,
, Kučírek Pavel Janík Karel
72 20 28.3.2015, 18:00 BK Velké Meziříčí SK Slavičín
,
, Kočí Jaroslav Janík Karel
MP I muži
6 1 29.9.2014, 20:00 Omniplast Podolí VSK VUT Brno
,
, Spáčil Jan Novotný Tomáš
5 1 1.10.2014, 19:15 Sokol Brno II VSK Mendelu Brno B
,
, Sehnal Jiří Ščudla Jiří
2 1 2.10.2014, 18:50 SK Žabovřesky C SK Voltage
,
, Hofírek Jiří Večeřa Pavel
3 1 3.10.2014, 19:30 Salesiánsport Brno-Líšeň VFU Brno A
,
, Kapounek Petr Buryšek Zdeněk
1 1 3.10.2014, 20:00 VSK Univerzita Brno TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B"
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Večeřa Pavel Čermák Martin
8 2 7.10.2014, 19:10 VSK Mendelu Brno B Omniplast Podolí
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Chaloupka Libor Veis Martin
9 2 8.10.2014, 20:15 VSK Technika Brno S Sokol Brno II
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Číha Pavel Bilíček Aleš
10 2 9.10.2014, 19:00 VFU Brno A Slezi Basket "A"
,
, Číha Pavel Sehnal Jiří
11 2 10.10.2014, 19:30 Salesiánsport Brno-Líšeň SK Voltage
,
, Anton Matěj Prokeš Jan
12 2 10.10.2014, 20:00 VSK Univerzita Brno SK Žabovřesky C
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Vojáček Pavel Štěpánek Martin
17 3 13.10.2014, 20:15 Omniplast Podolí VSK Technika Brno S
,
, Kapounek Petr Vojáček Pavel
16 3 15.10.2014, 19:15 Sokol Brno II VFU Brno A
,
, Večeřa Pavel Sanetříková Lenka
15 3 16.10.2014, 17:40 Slezi Basket "A" SK Voltage
ZŠ Arménská, Brno
ZŠ Arménská, Brno Novotný Tomáš Veis Martin
13 3 16.10.2014, 20:30 SK Žabovřesky C TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B"
,
, Horký Radim Hofírek Jiří
22 4 21.10.2014, 19:45 SK Voltage Sokol Brno II
,
, Reichl Petr Sehnal Jiří
20 4 22.10.2014, 20:15 VSK Technika Brno S VSK VUT Brno
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Číha Pavel Sehnal Jiří
24 4 23.10.2014, 18:45 SK Žabovřesky C Salesiánsport Brno-Líšeň
,
, Horký Radim Rozmanová Markéta
21 4 23.10.2014, 19:00 VFU Brno A Omniplast Podolí
,
, Číha Pavel Vojáček Pavel
19 4 24.10.2014, 19:15 TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B" VSK Mendelu Brno B
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Kapounek Petr Veis Martin
28 5 27.10.2014, 20:15 Omniplast Podolí SK Voltage
,
, Sehnal Jiří Číha Pavel
27 5 29.10.2014, 19:15 Sokol Brno II VSK Univerzita Brno
,
, Kapounek Petr Dombrovský Filip
29 5 30.10.2014, 19:40 VSK VUT Brno VFU Brno A
Centrum Kociánka, Brno
Centrum Kociánka, Brno Veis Martin Reichl Petr
23 4 31.10.2014, 20:00 VSK Univerzita Brno Slezi Basket "A"
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Sekáč Martin Buryšek Zdeněk
30 5 4.11.2014, 19:15 VSK Mendelu Brno B VSK Technika Brno S
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Chaloupka Libor Veis Martin
14 3 5.11.2014, 19:10 Salesiánsport Brno-Líšeň VSK Univerzita Brno
,
, Novotný Tomáš Sekáč Martin
26 5 6.11.2014, 17:45 Slezi Basket "A" SK Žabovřesky C
ZŠ Arménská, Brno
ZŠ Arménská, Brno Sehnal Jiří Vaníček Marek
7 2 7.11.2014, 18:45 TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B" VSK VUT Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Horký Radim Sanetříková Lenka
33 6 11.11.2014, 19:45 SK Voltage VSK VUT Brno
,
, Prokeš Jan Solar Josef
32 6 13.11.2014, 19:00 VFU Brno A VSK Mendelu Brno B
,
, Buryšek Zdeněk Chaloupka Libor
35 6 13.11.2014, 20:30 SK Žabovřesky C Sokol Brno II
,
, Veis Martin Kozel Milan
31 6 14.11.2014, 18:45 TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B" VSK Technika Brno S
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Kapounek Petr Reichl Petr
34 6 14.11.2014, 20:00 VSK Univerzita Brno Omniplast Podolí
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Spáčil Jan Sivera Ondřej
41 7 18.11.2014, 19:10 VSK Mendelu Brno B SK Voltage
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Sehnal Jiří Veis Martin
38 7 19.11.2014, 19:15 Sokol Brno II Salesiánsport Brno-Líšeň
,
, Reichl Petr Vojáček Pavel
42 7 19.11.2014, 20:15 VSK Technika Brno S VFU Brno A
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Křičková Lenka Číha Pavel
40 7 20.11.2014, 19:40 VSK VUT Brno VSK Univerzita Brno
Centrum Kociánka, Brno
Centrum Kociánka, Brno Melichárek Ivo Ščudla Jiří
25 5 21.11.2014, 19:30 Salesiánsport Brno-Líšeň TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B"
,
, Sehnal Jiří Bělouch Jiří
4 1 24.11.2014, 19:40 Slezi Basket "A" VSK Technika Brno S
ZŠ Arménská, Brno
ZŠ Arménská, Brno Vojáček Pavel Ščudla Jiří
39 7 24.11.2014, 20:00 Omniplast Podolí SK Žabovřesky C
,
, Kapounek Petr Reichl Petr
37 7 27.11.2014, 17:40 Slezi Basket "A" TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B"
ZŠ Arménská, Brno
ZŠ Arménská, Brno Večeřa Pavel Vojáček Pavel
48 8 1.12.2014, 19:40 Slezi Basket "A" Sokol Brno II
ZŠ Arménská, Brno
ZŠ Arménská, Brno Paulík Robert Ščudla Jiří
44 8 2.12.2014, 19:45 SK Voltage VSK Technika Brno S
,
, Prokeš Jan Vojáček Pavel
43 8 4.12.2014, 19:45 TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B" VFU Brno A
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Chaloupka Libor Sivera Ondřej
46 8 4.12.2014, 20:30 SK Žabovřesky C VSK VUT Brno
,
, Hofírek Jiří Jakubík Petr
47 8 5.12.2014, 19:30 Salesiánsport Brno-Líšeň Omniplast Podolí
,
, Křičková Lenka Kapounek Petr
45 8 5.12.2014, 20:00 VSK Univerzita Brno VSK Mendelu Brno B
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Rozmanová Markéta Spáčil Jan
50 9 8.12.2014, 20:15 Omniplast Podolí Slezi Basket "A"
,
, Sehnal Jiří Dombrovský Filip
52 9 9.12.2014, 19:10 VSK Mendelu Brno B SK Žabovřesky C
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Sehnal Jiří Vojáček Pavel
49 9 10.12.2014, 19:15 Sokol Brno II TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B"
,
, Reichl Petr Dombrovský Filip
53 9 10.12.2014, 20:15 VSK Technika Brno S VSK Univerzita Brno
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Číha Pavel Ščudla Jiří
54 9 11.12.2014, 19:00 VFU Brno A SK Voltage
,
, Sekáč Martin Buryšek Zdeněk
51 9 11.12.2014, 19:40 VSK VUT Brno Salesiánsport Brno-Líšeň
Centrum Kociánka, Brno
Centrum Kociánka, Brno Novotný Tomáš Chaloupka Libor
60 10 17.12.2014, 19:15 Sokol Brno II Omniplast Podolí
,
, Chaloupka Libor Reichl Petr
59 10 18.12.2014, 00:00 Slezi Basket "A" VSK VUT Brno
ZŠ Arménská, Brno
ZŠ Arménská, Brno    
57 10 18.12.2014, 18:45 SK Žabovřesky C VSK Technika Brno S
,
, Horký Radim Ščudla Jiří
55 10 19.12.2014, 18:45 TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B" SK Voltage
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Sehnal Jiří Veis Martin
58 10 19.12.2014, 19:30 Salesiánsport Brno-Líšeň VSK Mendelu Brno B
,
, Novotný Tomáš Buryšek Zdeněk
63 11 6.1.2015, 19:10 VSK Mendelu Brno B Slezi Basket "A"
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Ščudla Jiří Veis Martin
66 11 6.1.2015, 19:45 SK Voltage VSK Univerzita Brno
,
, Vojáček Pavel Buryšek Zdeněk
64 11 7.1.2015, 20:15 VSK Technika Brno S Salesiánsport Brno-Líšeň
,
, Kapounek Petr Štěpánek Martin
65 11 8.1.2015, 19:00 VFU Brno A SK Žabovřesky C
,
, Novotný Tomáš Vaníček Marek
62 11 8.1.2015, 19:40 VSK VUT Brno Sokol Brno II
Centrum Kociánka, Brno
Centrum Kociánka, Brno Reichl Petr Kozel Milan
71 12 13.1.2015, 19:10 VSK Mendelu Brno B Sokol Brno II
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Sehnal Jiří Veis Martin
68 12 13.1.2015, 19:45 SK Voltage SK Žabovřesky C
,
, Vojáček Pavel Bilíček Aleš
70 12 14.1.2015, 20:15 VSK Technika Brno S Slezi Basket "A"
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Kapounek Petr Ščudla Jiří
69 12 15.1.2015, 19:00 VFU Brno A Salesiánsport Brno-Líšeň
,
, Číha Pavel Reichl Petr
72 12 15.1.2015, 19:40 VSK VUT Brno Omniplast Podolí
Centrum Kociánka, Brno
Centrum Kociánka, Brno Novotný Tomáš Veis Martin
67 12 16.1.2015, 18:45 TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B" VSK Univerzita Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Novotný Tomáš Vojáček Pavel
74 13 19.1.2015, 20:15 Omniplast Podolí VSK Mendelu Brno B
,
, Kapounek Petr Reichl Petr
75 13 21.1.2015, 19:15 Sokol Brno II VSK Technika Brno S
,
, Prokeš Jan Sehnal Jiří
76 13 22.1.2015, 17:40 Slezi Basket "A" VFU Brno A
ZŠ Arménská, Brno
ZŠ Arménská, Brno Ščudla Jiří Sivera Ondřej
73 13 22.1.2015, 19:40 VSK VUT Brno TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B"
Centrum Kociánka, Brno
Centrum Kociánka, Brno Jansa Martin Veis Martin
78 13 22.1.2015, 20:30 SK Žabovřesky C VSK Univerzita Brno
,
, Hofírek Jiří Buryšek Zdeněk
18 3 29.1.2015, 19:40 VSK VUT Brno VSK Mendelu Brno B
Centrum Kociánka, Brno
Centrum Kociánka, Brno Sehnal Jiří Reichl Petr
36 6 30.1.2015, 20:00 Salesiánsport Brno-Líšeň Slezi Basket "A"
,
, Vojáček Pavel Buryšek Zdeněk
81 14 3.2.2015, 19:45 SK Voltage Slezi Basket "A"
,
, Kapounek Petr Prokeš Jan
83 14 4.2.2015, 20:15 VSK Technika Brno S Omniplast Podolí
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Chaloupka Libor Ščudla Jiří
82 14 5.2.2015, 19:00 VFU Brno A Sokol Brno II
,
, Číha Pavel Veis Martin
79 14 5.2.2015, 19:45 TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B" SK Žabovřesky C
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Hofírek Jiří Anton Matěj
80 14 6.2.2015, 20:00 VSK Univerzita Brno Salesiánsport Brno-Líšeň
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Reichl Petr Buryšek Zdeněk
87 15 9.2.2015, 20:15 Omniplast Podolí VFU Brno A
,
, Kapounek Petr Křičková Lenka
85 15 10.2.2015, 19:10 VSK Mendelu Brno B TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B"
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Reichl Petr Veis Martin
88 15 11.2.2015, 19:15 Sokol Brno II SK Voltage
,
, Reichl Petr Vaníček Marek
89 15 12.2.2015, 17:40 Slezi Basket "A" VSK Univerzita Brno
ZŠ Arménská, Brno
ZŠ Arménská, Brno Horký Radim Spáčil Jan
86 15 12.2.2015, 19:40 VSK VUT Brno VSK Technika Brno S
Centrum Kociánka, Brno
Centrum Kociánka, Brno Prokeš Jan Chaloupka Libor
90 15 13.2.2015, 19:30 Salesiánsport Brno-Líšeň SK Žabovřesky C
,
, Bilíček Aleš Buryšek Zdeněk
94 16 17.2.2015, 19:45 SK Voltage Omniplast Podolí
,
, Kapounek Petr Křičková Lenka
96 16 18.2.2015, 20:15 VSK Technika Brno S VSK Mendelu Brno B
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Anton Matěj Reichl Petr
95 16 19.2.2015, 19:00 VFU Brno A VSK VUT Brno
,
, Sehnal Jiří Veis Martin
93 16 20.2.2015, 20:00 VSK Univerzita Brno Sokol Brno II
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Sekáč Martin Buryšek Zdeněk
84 14 24.2.2015, 19:10 VSK Mendelu Brno B VSK VUT Brno
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Sehnal Jiří Vaníček Marek
92 16 26.2.2015, 18:45 SK Žabovřesky C Slezi Basket "A"
,
, Hofírek Jiří Horký Radim
56 10 27.2.2015, 20:00 VSK Univerzita Brno VFU Brno A
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Buryšek Zdeněk Sivera Ondřej
100 17 2.3.2015, 20:15 Omniplast Podolí VSK Univerzita Brno
,
, Kapounek Petr Veis Martin
98 17 3.3.2015, 19:10 VSK Mendelu Brno B VFU Brno A
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Sehnal Jiří Helis Jan
101 17 4.3.2015, 19:15 Sokol Brno II SK Žabovřesky C
,
, Reichl Petr Solar Josef
97 17 4.3.2015, 20:15 VSK Technika Brno S TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B"
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Anton Matěj Prokeš Jan
102 17 5.3.2015, 17:40 Slezi Basket "A" Salesiánsport Brno-Líšeň
ZŠ Arménská, Brno
ZŠ Arménská, Brno Sekáč Martin Ščudla Jiří
99 17 5.3.2015, 19:40 VSK VUT Brno SK Voltage
Centrum Kociánka, Brno
Centrum Kociánka, Brno Kozel Milan Sivera Ondřej
61 11 9.3.2015, 20:15 Omniplast Podolí TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B"
,
, Jansa Martin Prokeš Jan
107 18 10.3.2015, 19:45 SK Voltage VSK Mendelu Brno B
,
, Reichl Petr Helis Jan
105 18 12.3.2015, 18:45 SK Žabovřesky C Omniplast Podolí
,
, Helis Jan Vaníček Marek
103 18 13.3.2015, 18:45 TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B" Slezi Basket "A"
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Reichl Petr Horký Radim
104 18 13.3.2015, 19:30 Salesiánsport Brno-Líšeň Sokol Brno II
,
, Večeřa Pavel  
111 19 17.3.2015, 19:10 VSK Mendelu Brno B VSK Univerzita Brno
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Veis Martin Štěpánek Martin
114 19 18.3.2015, 19:15 Sokol Brno II Slezi Basket "A"
,
, Číha Pavel Helis Jan
110 19 18.3.2015, 20:15 VSK Technika Brno S SK Voltage
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Ščudla Jiří Chaloupka Libor
109 19 19.3.2015, 19:00 VFU Brno A TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B"
,
, Anton Matěj Reichl Petr
112 19 19.3.2015, 19:40 VSK VUT Brno SK Žabovřesky C
Centrum Kociánka, Brno
Centrum Kociánka, Brno Chaloupka Libor Vaníček Marek
113 19 23.3.2015, 20:15 Omniplast Podolí Salesiánsport Brno-Líšeň
,
, Helis Jan Ščudla Jiří
120 20 24.3.2015, 19:45 SK Voltage VFU Brno A
,
, Kapounek Petr Janík Karel
116 20 26.3.2015, 17:40 Slezi Basket "A" Omniplast Podolí
ZŠ Arménská, Brno
ZŠ Arménská, Brno Veis Martin  
118 20 26.3.2015, 20:30 SK Žabovřesky C VSK Mendelu Brno B
,
, Horký Radim Vaníček Marek
115 20 27.3.2015, 18:45 TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B" Sokol Brno II
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Veis Martin Kozel Milan
117 20 27.3.2015, 19:30 Salesiánsport Brno-Líšeň VSK VUT Brno
,
, Buryšek Zdeněk Štěpánek Martin
119 20 27.3.2015, 20:00 VSK Univerzita Brno VSK Technika Brno S
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Prokeš Jan  
126 21 30.3.2015, 20:15 Omniplast Podolí Sokol Brno II
,
, Sehnal Jiří  
124 21 31.3.2015, 19:10 VSK Mendelu Brno B Salesiánsport Brno-Líšeň
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Kapounek Petr Vaníček Marek
121 21 31.3.2015, 19:45 SK Voltage TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B"
,
, Sehnal Jiří Buryšek Zdeněk
123 21 1.4.2015, 20:15 VSK Technika Brno S SK Žabovřesky C
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Chaloupka Libor Sekáč Martin
122 21 2.4.2015, 19:00 VFU Brno A VSK Univerzita Brno
,
, Večeřa Pavel Štěpánek Martin
125 21 2.4.2015, 19:40 VSK VUT Brno Slezi Basket "A"
Centrum Kociánka, Brno
Centrum Kociánka, Brno Prokeš Jan  
108 18 9.4.2015, 19:00 VFU Brno A VSK Technika Brno S
,
, Sehnal Jiří Helis Jan
91 16 10.4.2015, 18:45 TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B" Salesiánsport Brno-Líšeň
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Horký Radim Jansa Martin
106 18 10.4.2015, 20:00 VSK Univerzita Brno VSK VUT Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Kapounek Petr Buryšek Zdeněk
77 13 14.4.2015, 19:45 SK Voltage Salesiánsport Brno-Líšeň
,
, Kapounek Petr Dombrovský Filip
128 22 15.4.2015, 19:15 Sokol Brno II VSK VUT Brno
,
, Reichl Petr Ščudla Jiří
129 22 16.4.2015, 17:40 Slezi Basket "A" VSK Mendelu Brno B
ZŠ Arménská, Brno
ZŠ Arménská, Brno Jansa Martin Helis Jan
131 22 16.4.2015, 18:45 SK Žabovřesky C VFU Brno A
,
, Horký Radim Janík Karel
127 22 17.4.2015, 18:45 TJ SLOVAN Černá Pole Brno "B" Omniplast Podolí
Hala Univerzity Obrany, Brno
Hala Univerzity Obrany, Brno Kurz Vlastimil Sehnal Jiří
130 22 17.4.2015, 19:30 Salesiánsport Brno-Líšeň VSK Technika Brno S
,
, Anton Matěj Reichl Petr
132 22 17.4.2015, 20:00 VSK Univerzita Brno SK Voltage
Tělocvična Pod Hradem, Brno
Tělocvična Pod Hradem, Brno Buryšek Zdeněk  
MP II muži
1 1 15.10.2014, 20:00 T.J. Sokol Židlochovice Aniston Basketball
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice Melichárek Ivo Solar Josef
2 1 15.10.2014, 20:15 SKB Brno Černovice C VFU Brno B
,
, Buryšek Zdeněk Vojáček Pavel
3 1 16.10.2014, 18:45 SK Žabovřesky S Slezi Basket "B"
,
, Horký Radim Sekáč Martin
4 1 17.10.2014, 20:15 Sokol Šlapanice D Sokol Juliánov
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Bělouch Jiří Bilíček Aleš
5 2 21.10.2014, 20:15 Sokol Juliánov Aniston Basketball
ZŠ Krásného, Brno
ZŠ Krásného, Brno Dombrovský Filip Sanetříková Lenka
6 2 21.10.2014, 20:15 Slezi Basket "B" Sokol Šlapanice D
ZŠ Plovdivská, Brno
ZŠ Plovdivská, Brno Vojáček Pavel Štěpánek Martin
8 2 22.10.2014, 20:00 T.J. Sokol Židlochovice SKB Brno Černovice C
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice Večeřa Pavel Solar Josef
7 2 23.10.2014, 20:00 VFU Brno B SK Žabovřesky S
,
, Paulík Robert Sanetříková Lenka
9 3 29.10.2014, 20:15 SKB Brno Černovice C Aniston Basketball
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bělouch Jiří Buryšek Zdeněk
10 3 30.10.2014, 18:45 SK Žabovřesky S T.J. Sokol Židlochovice
,
, Kozel Milan Novotný Tomáš
11 3 31.10.2014, 20:15 Sokol Šlapanice D VFU Brno B
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Solar Josef Ovčačík Jiří
13 4 3.11.2014, 20:45 Aniston Basketball Slezi Basket "B"
,
, Sehnal Jiří Sekáč Martin
12 3 4.11.2014, 20:15 Sokol Juliánov Slezi Basket "B"
ZŠ Krásného, Brno
ZŠ Krásného, Brno Ovčačík Jiří Číha Pavel
15 4 5.11.2014, 20:00 T.J. Sokol Židlochovice Sokol Šlapanice D
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice Sivera Ondřej Solar Josef
16 4 5.11.2014, 20:15 SKB Brno Černovice C SK Žabovřesky S
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Vojáček Pavel Melichárek Ivo
19 5 11.11.2014, 20:15 Sokol Juliánov T.J. Sokol Židlochovice
ZŠ Krásného, Brno
ZŠ Krásného, Brno Vojáček Pavel Buryšek Zdeněk
20 5 11.11.2014, 20:15 Slezi Basket "B" VFU Brno B
ZŠ Plovdivská, Brno
ZŠ Plovdivská, Brno Horký Radim Ščudla Jiří
17 5 13.11.2014, 18:45 SK Žabovřesky S Aniston Basketball
,
, Kozel Milan Veis Martin
14 4 20.11.2014, 20:00 VFU Brno B Sokol Juliánov
,
, Solar Josef Sivera Ondřej
21 6 24.11.2014, 20:45 Aniston Basketball VFU Brno B
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Sehnal Jiří Štěpánek Martin
22 6 26.11.2014, 20:00 T.J. Sokol Židlochovice Slezi Basket "B"
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice Solar Josef Cígler Vilém
23 6 26.11.2014, 20:15 SKB Brno Černovice C Sokol Juliánov
,
, Novotný Tomáš Ščudla Jiří
24 6 27.11.2014, 18:45 SK Žabovřesky S Sokol Šlapanice D
,
, Dombrovský Filip Veis Martin
26 7 2.12.2014, 20:15 Sokol Juliánov SK Žabovřesky S
ZŠ Krásného, Brno
ZŠ Krásného, Brno Ščudla Jiří Sekáč Martin
27 7 2.12.2014, 20:15 Slezi Basket "B" SKB Brno Černovice C
ZŠ Plovdivská, Brno
ZŠ Plovdivská, Brno Dombrovský Filip Veis Martin
28 7 4.12.2014, 20:15 VFU Brno B T.J. Sokol Židlochovice
,
, Číha Pavel Solar Josef
25 7 5.12.2014, 20:30 Sokol Šlapanice D Aniston Basketball
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Bilíček Aleš Štěpánek Martin
29 8 8.12.2014, 20:45 Aniston Basketball T.J. Sokol Židlochovice
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Bilíček Aleš Vaníček Marek
31 8 9.12.2014, 20:15 Slezi Basket "B" SK Žabovřesky S
ZŠ Plovdivská, Brno
ZŠ Plovdivská, Brno Ščudla Jiří Veis Martin
32 8 9.12.2014, 20:15 Sokol Juliánov Sokol Šlapanice D
ZŠ Krásného, Brno
ZŠ Krásného, Brno Bilíček Aleš Štěpánek Martin
30 8 11.12.2014, 20:15 VFU Brno B SKB Brno Černovice C
,
, Ščudla Jiří Sanetříková Lenka
18 5 9.1.2015, 18:45 Sokol Šlapanice D SKB Brno Černovice C
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Bilíček Aleš Štěpánek Martin
33 9 12.1.2015, 19:40 Aniston Basketball Sokol Juliánov
,
, Rozmanová Markéta Sehnal Jiří
36 9 14.1.2015, 20:15 SKB Brno Černovice C T.J. Sokol Židlochovice
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Bilíček Aleš Solar Josef
35 9 15.1.2015, 18:45 SK Žabovřesky S VFU Brno B
,
, Horký Radim Kozel Milan
34 9 16.1.2015, 18:45 Sokol Šlapanice D Slezi Basket "B"
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Ščudla Jiří Štěpánek Martin
37 10 19.1.2015, 19:40 Aniston Basketball SKB Brno Černovice C
,
, Sehnal Jiří Vaníček Marek
40 10 20.1.2015, 20:15 Slezi Basket "B" Sokol Juliánov
ZŠ Plovdivská, Brno
ZŠ Plovdivská, Brno Bilíček Aleš Vaníček Marek
38 10 21.1.2015, 20:00 T.J. Sokol Židlochovice SK Žabovřesky S
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice Solar Josef Cígler Vilém
41 11 27.1.2015, 20:15 Slezi Basket "B" Aniston Basketball
ZŠ Plovdivská, Brno
ZŠ Plovdivská, Brno Nejezchleb Petr Sivera Ondřej
42 11 27.1.2015, 20:15 Sokol Juliánov VFU Brno B
ZŠ Krásného, Brno
ZŠ Krásného, Brno Vojáček Pavel Solar Josef
44 11 29.1.2015, 18:45 SK Žabovřesky S SKB Brno Černovice C
,
, Horký Radim  
43 11 30.1.2015, 18:45 Sokol Šlapanice D T.J. Sokol Židlochovice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Nejezchleb Petr Novotný Tomáš
39 10 5.2.2015, 20:15 VFU Brno B Sokol Šlapanice D
,
, Ščudla Jiří Solar Josef
45 12 9.2.2015, 20:10 Aniston Basketball SK Žabovřesky S
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Bilíček Aleš Karásková Iva
47 12 11.2.2015, 20:00 T.J. Sokol Židlochovice Sokol Juliánov
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice Bělouch Jiří Solar Josef
46 12 11.2.2015, 20:15 SKB Brno Černovice C Sokol Šlapanice D
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Melichárek Ivo Ščudla Jiří
48 12 12.2.2015, 20:15 VFU Brno B Slezi Basket "B"
,
, Karafiát Kamil Štěpánek Martin
50 13 17.2.2015, 20:15 Slezi Basket "B" T.J. Sokol Židlochovice
ZŠ Plovdivská, Brno
ZŠ Plovdivská, Brno Bilíček Aleš Štěpánek Martin
51 13 17.2.2015, 20:15 Sokol Juliánov SKB Brno Černovice C
ZŠ Krásného, Brno
ZŠ Krásného, Brno Melichárek Ivo Buryšek Zdeněk
49 13 19.2.2015, 20:15 VFU Brno B Aniston Basketball
,
, Bělouch Jiří Ščudla Jiří
52 13 20.2.2015, 18:45 Sokol Šlapanice D SK Žabovřesky S
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice
Hala Sokola Šlapanice, Šlapanice Nejezchleb Petr Štěpánek Martin
53 14 23.2.2015, 20:10 Aniston Basketball Sokol Šlapanice D
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Reichl Petr Ščudla Jiří
56 14 25.2.2015, 20:00 T.J. Sokol Židlochovice VFU Brno B
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice
Sokolovna Židlochovice, Židlochovice Večeřa Pavel Solar Josef
55 14 25.2.2015, 20:15 SKB Brno Černovice C Slezi Basket "B"
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Prokeš Jan Helis Jan
54 14 5.3.2015, 18:45 SK Žabovřesky S Sokol Juliánov
,
, Bilíček Aleš Vaníček Marek
Liga veteránek
1 1 6.10.2014, 00:00 VSK VFU Brno TJ Sokol Modřice
,
,    
Liga veteránů
1 1 9.10.2014, 18:20 BK Bobrava Sokol Brno II LV
,
, Solar Josef Kaláb Pavel
2 1 9.10.2014, 18:45 SK Žabovřesky V VSK Mendelu Brno A
,
, Ščudla Jiří Rozmanová Markéta
Liga veteránek
2 2 20.10.2014, 00:00 SK Renocar Podolí VSK VFU Brno
,
,    
Liga veteránů
4 2 23.10.2014, 18:20 BK Bobrava SK Žabovřesky V
,
, Solar Josef Vaníček Marek
3 2 31.10.2014, 18:40 Sokol Brno II LV VSK Mendelu Brno A
,
, Reichl Petr Jelínek Bohumil
Liga veteránek
3 3 3.11.2014, 00:00 TJ Sokol Modřice SK Renocar Podolí
,
,    
Liga veteránů
5 3 6.11.2014, 18:45 SK Žabovřesky V Sokol Brno II LV
,
, Bilíček Aleš Ščudla Jiří
6 3 14.11.2014, 19:20 VSK Mendelu Brno A BK Bobrava
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Ščudla Jiří Jelínek Bohumil
Liga veteránek
4 4 17.11.2014, 00:00 TJ Sokol Modřice VSK VFU Brno
,
,    
Liga veteránů
7 4 21.11.2014, 18:45 Sokol Brno II LV BK Bobrava
,
, Solar Josef  
8 4 28.11.2014, 19:20 VSK Mendelu Brno A SK Žabovřesky V
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Sehnal Jiří Jelínek Bohumil
Liga veteránek
5 5 1.12.2014, 00:00 VSK VFU Brno SK Renocar Podolí
,
,    
Liga veteránů
10 5 4.12.2014, 18:45 SK Žabovřesky V BK Bobrava
,
, Horký Radim Kaláb Pavel
9 5 5.12.2014, 19:20 VSK Mendelu Brno A Sokol Brno II LV
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Solar Josef Jelínek Bohumil
Liga veteránek
6 6 5.1.2015, 00:00 SK Renocar Podolí TJ Sokol Modřice
,
,    
Liga veteránů
12 6 8.1.2015, 18:20 BK Bobrava VSK Mendelu Brno A
,
, Solar Josef Jelínek Bohumil
11 6 16.1.2015, 18:45 Sokol Brno II LV SK Žabovřesky V
,
,   Jelínek Bohumil
Liga veteránek
7 7 19.1.2015, 00:00 VSK VFU Brno TJ Sokol Modřice
,
,    
Liga veteránů
14 7 22.1.2015, 18:45 SK Žabovřesky V VSK Mendelu Brno A
,
, Solar Josef Jelínek Bohumil
13 7 23.1.2015, 18:45 Sokol Brno II LV BK Bobrava
,
, Kozel Milan Kaláb Pavel
Liga veteránek
8 8 2.2.2015, 00:00 SK Renocar Podolí VSK VFU Brno
,
,    
Liga veteránů
15 8 6.2.2015, 18:45 Sokol Brno II LV VSK Mendelu Brno A
,
, Solar Josef Ščudla Jiří
16 8 12.2.2015, 18:30 BK Bobrava SK Žabovřesky V
,
, Ščudla Jiří Jelínek Bohumil
Liga veteránek
9 9 16.2.2015, 00:00 TJ Sokol Modřice SK Renocar Podolí
,
,    
Liga veteránů
17 9 19.2.2015, 18:45 SK Žabovřesky V Sokol Brno II LV
,
, Jansa Martin  
18 9 6.3.2015, 19:20 VSK Mendelu Brno A BK Bobrava
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Solar Josef Jelínek Bohumil
Liga veteránek
10 10 9.3.2015, 00:00 TJ Sokol Modřice VSK VFU Brno
,
,    
Liga veteránů
19 10 12.3.2015, 18:30 BK Bobrava Sokol Brno II LV
,
, Cígler Vilém  
20 10 13.3.2015, 19:20 VSK Mendelu Brno A SK Žabovřesky V
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Kapounek Petr Jelínek Bohumil
Liga veteránek
11 11 23.3.2015, 00:00 VSK VFU Brno SK Renocar Podolí
,
,    
Liga veteránů
22 11 26.3.2015, 18:45 SK Žabovřesky V BK Bobrava
,
, Ščudla Jiří Jelínek Bohumil
Liga veteránek
12 12 13.4.2015, 00:00 SK Renocar Podolí TJ Sokol Modřice
,
,    
Liga veteránů
24 12 16.4.2015, 18:30 BK Bobrava VSK Mendelu Brno A
,
, Solar Josef Jelínek Bohumil
23 12 17.4.2015, 18:45 Sokol Brno II LV SK Žabovřesky V
,
, Solar Josef  
21 11 24.4.2015, 19:20 VSK Mendelu Brno A Sokol Brno II LV
Hala VSK MENDELU, Brno
Hala VSK MENDELU, Brno Solar Josef Kaláb Pavel
OP junioři U19
3 1 11.10.2014, 09:30 TJ Znojmo Sokol Podolí
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Kučírek Pavel Juránek Zdeněk
4 1 11.10.2014, 11:30 TJ Znojmo Sokol Podolí
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Juránek Zdeněk Kučírek Pavel
1 1 11.10.2014, 15:00 SAM BŠM Brno Sokol Bystřice n/Pern.
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Prokeš Jan Vaníček Marek
2 1 11.10.2014, 17:00 SAM BŠM Brno Sokol Bystřice n/Pern.
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Prokeš Jan Vaníček Marek
5 2 23.10.2014, 16:15 SAM BŠM Brno Sokol Podolí
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Anton Matěj Melichárek Ivo
6 2 23.10.2014, 18:00 SAM BŠM Brno Sokol Podolí
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Melichárek Ivo Anton Matěj
7 2 25.10.2014, 12:30 TJ Znojmo Sokol Bystřice n/Pern.
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Kočí Jaroslav Kučírek Pavel
8 2 25.10.2014, 14:30 TJ Znojmo Sokol Bystřice n/Pern.
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Kučírek Pavel Kočí Jaroslav
11 3 8.11.2014, 09:00 Sokol Podolí Sokol Bystřice n/Pern.
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Sehnal Jiří  
9 3 8.11.2014, 09:30 TJ Znojmo SAM BŠM Brno
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Kočí Jaroslav Juránek Zdeněk
12 3 8.11.2014, 10:45 Sokol Podolí Sokol Bystřice n/Pern.
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Sehnal Jiří  
10 3 8.11.2014, 11:30 TJ Znojmo SAM BŠM Brno
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Juránek Zdeněk Kočí Jaroslav
13 4 22.11.2014, 09:00 Sokol Bystřice n/Pern. SAM BŠM Brno
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Kočí Jaroslav Kučírek Pavel
15 4 22.11.2014, 09:00 Sokol Podolí TJ Znojmo
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Hofírek Jiří Karásková Iva
14 4 22.11.2014, 10:30 Sokol Bystřice n/Pern. SAM BŠM Brno
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Kučírek Pavel Kočí Jaroslav
16 4 22.11.2014, 10:45 Sokol Podolí TJ Znojmo
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Karásková Iva Hofírek Jiří
17 5 6.12.2014, 09:00 Sokol Podolí SAM BŠM Brno
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Buryšek Zdeněk Slezák Jiří
19 5 6.12.2014, 09:00 Sokol Bystřice n/Pern. TJ Znojmo
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Komprs Michal Martinčič Michal
20 5 6.12.2014, 10:30 Sokol Bystřice n/Pern. TJ Znojmo
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Martinčič Michal Komprs Michal
18 5 6.12.2014, 10:45 Sokol Podolí SAM BŠM Brno
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Slezák Jiří Buryšek Zdeněk
21 6 20.12.2014, 08:45 SAM BŠM Brno TJ Znojmo
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Buryšek Zdeněk Vaníček Marek
23 6 20.12.2014, 10:00 Sokol Bystřice n/Pern. Sokol Podolí
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Kočí Jaroslav Kučírek Pavel
22 6 20.12.2014, 10:30 SAM BŠM Brno TJ Znojmo
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Vaníček Marek Buryšek Zdeněk
24 6 20.12.2014, 11:30 Sokol Bystřice n/Pern. Sokol Podolí
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Kučírek Pavel Kočí Jaroslav
25 7 17.1.2015, 09:00 Sokol Bystřice n/Pern. SAM BŠM Brno
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Bukovský Michal Martinčič Michal
27 7 17.1.2015, 09:20 TJ Znojmo Sokol Podolí
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Ovčačík Jiří Veis Martin
26 7 17.1.2015, 10:30 Sokol Bystřice n/Pern. SAM BŠM Brno
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Martinčič Michal Bukovský Michal
28 7 17.1.2015, 11:20 TJ Znojmo Sokol Podolí
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Veis Martin Ovčačík Jiří
29 8 30.1.2015, 14:30 SAM BŠM Brno Sokol Podolí
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Sehnal Jiří Sivera Ondřej
30 8 30.1.2015, 16:30 SAM BŠM Brno Sokol Podolí
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Sivera Ondřej Sehnal Jiří
31 8 31.1.2015, 09:00 Sokol Bystřice n/Pern. TJ Znojmo
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Bukovský Michal Martinčič Michal
32 8 31.1.2015, 10:30 Sokol Bystřice n/Pern. TJ Znojmo
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Martinčič Michal Bukovský Michal
35 9 14.2.2015, 09:00 Sokol Podolí Sokol Bystřice n/Pern.
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Buryšek Zdeněk Reichl Petr
33 9 14.2.2015, 09:30 TJ Znojmo SAM BŠM Brno
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Ratajský Roman Juránek Zdeněk
36 9 14.2.2015, 10:45 Sokol Podolí Sokol Bystřice n/Pern.
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Reichl Petr Buryšek Zdeněk
34 9 14.2.2015, 11:30 TJ Znojmo SAM BŠM Brno
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Juránek Zdeněk Ratajský Roman
39 10 14.3.2015, 09:00 Sokol Podolí TJ Znojmo
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Štěpánek Martin  
40 10 14.3.2015, 10:45 Sokol Podolí TJ Znojmo
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna   Štěpánek Martin
37 10 14.3.2015, 16:00 SAM BŠM Brno Sokol Bystřice n/Pern.
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Chaloupka Libor Čermák Martin
38 10 14.3.2015, 17:45 SAM BŠM Brno Sokol Bystřice n/Pern.
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Čermák Martin Chaloupka Libor
41 11 28.3.2015, 09:00 Sokol Podolí SAM BŠM Brno
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Reichl Petr  
42 11 28.3.2015, 10:45 Sokol Podolí SAM BŠM Brno
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna   Reichl Petr
43 11 29.3.2015, 10:00 TJ Znojmo Sokol Bystřice n/Pern.
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Juránek Zdeněk Kučírek Pavel
44 11 29.3.2015, 11:30 TJ Znojmo Sokol Bystřice n/Pern.
TJ Znojmo, Znojmo
TJ Znojmo, Znojmo Kučírek Pavel Juránek Zdeněk
45 12 18.4.2015, 09:00 SAM BŠM Brno TJ Znojmo
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Vaníček Marek  
47 12 18.4.2015, 09:00 Sokol Bystřice n/Pern. Sokol Podolí
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Kučírek Pavel Martinčič Michal
48 12 18.4.2015, 10:30 Sokol Bystřice n/Pern. Sokol Podolí
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Bystřice nad Pernštejnem, Bystřice nad Pernštejnem Martinčič Michal Kučírek Pavel
46 12 18.4.2015, 11:00 SAM BŠM Brno TJ Znojmo
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno   Vaníček Marek
OP kadeti U17
3 1 4.10.2014, 08:00 SK Žabovřesky BK Žďár nad Sáz.
,
, Horký Radim Karásková Iva
5 1 4.10.2014, 09:00 Sokol Podolí TJ Slavia Kroměříž B
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Bělouch Jiří  
4 1 4.10.2014, 10:00 SK Žabovřesky BK Žďár nad Sáz.
,
, Karásková Iva Horký Radim
6 1 4.10.2014, 10:30 Sokol Podolí TJ Slavia Kroměříž B
,
,   Bělouch Jiří
1 1 5.10.2014, 09:00 BK Vyškov SAM BŠM Brno
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Helis Jan Slavík Josef
2 1 5.10.2014, 12:00 BK Vyškov SAM BŠM Brno
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Helis Jan
9 2 18.10.2014, 09:00 SAM BŠM Brno SK Žabovřesky
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Chaloupka Libor Vaníček Marek
11 2 18.10.2014, 09:00 BK Velké Meziříčí BK Vyškov
,
, Prokeš Jan  
10 2 18.10.2014, 11:00 SAM BŠM Brno SK Žabovřesky
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Chaloupka Libor Vaníček Marek
12 2 18.10.2014, 11:00 BK Velké Meziříčí BK Vyškov
,
, Prokeš Jan  
7 2 18.10.2014, 16:00 BK Žďár nad Sáz. Sokol Podolí
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Kočí Jaroslav Juránek Zdeněk
8 2 18.10.2014, 17:45 BK Žďár nad Sáz. Sokol Podolí
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Kočí Jaroslav Juránek Zdeněk
15 3 1.11.2014, 09:00 Sokol Podolí SAM BŠM Brno
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Novotný Tomáš Vaníček Marek
16 3 1.11.2014, 10:45 Sokol Podolí SAM BŠM Brno
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Novotný Tomáš Vaníček Marek
17 3 1.11.2014, 15:00 TJ Slavia Kroměříž B BK Žďár nad Sáz.
,
, Slavík Josef Helis Jan
18 3 1.11.2014, 17:00 TJ Slavia Kroměříž B BK Žďár nad Sáz.
,
, Helis Jan Slavík Josef
13 3 8.11.2014, 08:00 SK Žabovřesky BK Velké Meziříčí
,
, Anton Matěj Vaníček Marek
14 3 8.11.2014, 10:00 SK Žabovřesky BK Velké Meziříčí
,
, Anton Matěj Vaníček Marek
21 4 15.11.2014, 09:00 BK Velké Meziříčí Sokol Podolí
,
, Kočí Jaroslav Juránek Zdeněk
22 4 15.11.2014, 11:00 BK Velké Meziříčí Sokol Podolí
,
, Juránek Zdeněk Kočí Jaroslav
19 4 15.11.2014, 12:30 SAM BŠM Brno TJ Slavia Kroměříž B
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Ovčačík Jiří  
23 4 15.11.2014, 12:30 BK Vyškov SK Žabovřesky
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Plachý Zdeněk Slavík Josef
24 4 15.11.2014, 14:00 BK Vyškov SK Žabovřesky
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Buryšek Zdeněk Reichl Petr
20 4 15.11.2014, 14:30 SAM BŠM Brno TJ Slavia Kroměříž B
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno   Ovčačík Jiří
25 5 29.11.2014, 09:00 Sokol Podolí BK Vyškov
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Kapounek Petr  
26 5 29.11.2014, 10:30 Sokol Podolí BK Vyškov
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Kapounek Petr  
29 5 29.11.2014, 13:00 BK Žďár nad Sáz. SAM BŠM Brno
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Kočí Jaroslav Martinčič Michal
30 5 29.11.2014, 15:00 BK Žďár nad Sáz. SAM BŠM Brno
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Kočí Jaroslav Martinčič Michal
27 5 30.11.2014, 12:00 TJ Slavia Kroměříž B BK Velké Meziříčí
,
, Hofírek Jiří Jakubík Petr
28 5 30.11.2014, 14:00 TJ Slavia Kroměříž B BK Velké Meziříčí
,
, Jakubík Petr Hofírek Jiří
35 6 13.12.2014, 08:00 SK Žabovřesky Sokol Podolí
,
, Hofírek Jiří  
31 6 13.12.2014, 09:00 BK Velké Meziříčí BK Žďár nad Sáz.
,
, Kočí Jaroslav Veis Martin
36 6 13.12.2014, 10:00 SK Žabovřesky Sokol Podolí
,
,   Hofírek Jiří
32 6 13.12.2014, 11:00 BK Velké Meziříčí BK Žďár nad Sáz.
,
, Veis Martin Kočí Jaroslav
33 6 14.12.2014, 09:00 TJ Slavia Kroměříž B BK Vyškov
,
, Kubiš Michal Nehoda Pavel
34 6 14.12.2014, 11:00 TJ Slavia Kroměříž B BK Vyškov
,
, Nehoda Pavel Kubiš Michal
41 7 10.1.2015, 08:00 SAM BŠM Brno BK Velké Meziříčí
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Buryšek Zdeněk Vaníček Marek
42 7 10.1.2015, 09:45 SAM BŠM Brno BK Velké Meziříčí
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Vaníček Marek Buryšek Zdeněk
37 7 10.1.2015, 15:00 TJ Slavia Kroměříž B SK Žabovřesky
,
, Toboláková Barbora Dokoupil Tomáš
39 7 10.1.2015, 15:00 BK Žďár nad Sáz. BK Vyškov
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Jakubík Petr Kozel Milan
40 7 10.1.2015, 16:30 BK Žďár nad Sáz. BK Vyškov
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Kozel Milan Jakubík Petr
38 7 10.1.2015, 17:00 TJ Slavia Kroměříž B SK Žabovřesky
,
, Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
45 8 24.1.2015, 09:00 BK Žďár nad Sáz. SK Žabovřesky
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Kočí Jaroslav Martinčič Michal
47 8 24.1.2015, 09:00 TJ Slavia Kroměříž B Sokol Podolí
,
, Slavík Josef Procházka Martin
46 8 24.1.2015, 11:00 BK Žďár nad Sáz. SK Žabovřesky
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Martinčič Michal Kočí Jaroslav
48 8 24.1.2015, 11:00 TJ Slavia Kroměříž B Sokol Podolí
,
, Procházka Martin Slavík Josef
43 8 24.1.2015, 12:45 SAM BŠM Brno BK Vyškov
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno    
44 8 24.1.2015, 14:45 SAM BŠM Brno BK Vyškov
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno    
49 9 7.2.2015, 09:00 Sokol Podolí BK Žďár nad Sáz.
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Prokeš Jan  
50 9 7.2.2015, 10:30 Sokol Podolí BK Žďár nad Sáz.
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Prokeš Jan  
51 9 7.2.2015, 12:00 SK Žabovřesky SAM BŠM Brno
,
, Bělouch Jiří Ovčačík Jiří
52 9 7.2.2015, 14:00 SK Žabovřesky SAM BŠM Brno
,
, Ovčačík Jiří Bělouch Jiří
53 9 8.2.2015, 12:00 BK Vyškov BK Velké Meziříčí
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Helis Jan
54 9 8.2.2015, 13:30 BK Vyškov BK Velké Meziříčí
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Helis Jan Slavík Josef
57 10 21.2.2015, 08:15 SAM BŠM Brno Sokol Podolí
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Ovčačík Jiří  
55 10 21.2.2015, 09:00 BK Velké Meziříčí SK Žabovřesky
,
, Kočí Jaroslav Kučírek Pavel
58 10 21.2.2015, 10:00 SAM BŠM Brno Sokol Podolí
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna   Ovčačík Jiří
56 10 21.2.2015, 10:50 BK Velké Meziříčí SK Žabovřesky
,
, Kučírek Pavel Kočí Jaroslav
59 10 21.2.2015, 12:30 BK Žďár nad Sáz. TJ Slavia Kroměříž B
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Bělouch Jiří Kubeš Michal
60 10 21.2.2015, 14:15 BK Žďár nad Sáz. TJ Slavia Kroměříž B
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Kubeš Michal Bělouch Jiří
65 11 7.3.2015, 09:00 SK Žabovřesky BK Vyškov
,
, Buryšek Zdeněk Nevrlý Jakub
66 11 7.3.2015, 11:00 SK Žabovřesky BK Vyškov
,
, Nevrlý Jakub Buryšek Zdeněk
61 11 7.3.2015, 12:00 TJ Slavia Kroměříž B SAM BŠM Brno
,
, Kraváček Břetislav Plachý Zdeněk
62 11 7.3.2015, 14:00 TJ Slavia Kroměříž B SAM BŠM Brno
,
, Plachý Zdeněk Kraváček Břetislav
67 12 21.3.2015, 09:00 BK Vyškov Sokol Podolí
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Kraváček Břetislav Slavík Josef
69 12 21.3.2015, 09:00 BK Velké Meziříčí TJ Slavia Kroměříž B
,
, Veis Martin  
70 12 21.3.2015, 11:00 BK Velké Meziříčí TJ Slavia Kroměříž B
,
,   Veis Martin
68 12 21.3.2015, 12:30 BK Vyškov Sokol Podolí
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Kraváček Břetislav
71 12 21.3.2015, 12:30 SAM BŠM Brno BK Žďár nad Sáz.
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Reichl Petr  
72 12 21.3.2015, 14:30 SAM BŠM Brno BK Žďár nad Sáz.
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno   Reichl Petr
63 11 29.3.2015, 09:00 Sokol Podolí BK Velké Meziříčí
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Kubeš Michal  
64 11 29.3.2015, 10:45 Sokol Podolí BK Velké Meziříčí
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Kubeš Michal  
73 13 3.4.2015, 15:00 BK Žďár nad Sáz. BK Velké Meziříčí
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Janík Karel Martinčič Michal
74 13 3.4.2015, 16:45 BK Žďár nad Sáz. BK Velké Meziříčí
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Martinčič Michal Janík Karel
75 13 11.4.2015, 09:00 BK Vyškov TJ Slavia Kroměříž B
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Plachý Zdeněk
77 13 11.4.2015, 09:00 Sokol Podolí SK Žabovřesky
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Solar Josef  
78 13 11.4.2015, 10:30 Sokol Podolí SK Žabovřesky
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna   Solar Josef
76 13 11.4.2015, 11:00 BK Vyškov TJ Slavia Kroměříž B
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Plachý Zdeněk Slavík Josef
81 14 25.4.2015, 09:00 BK Vyškov BK Žďár nad Sáz.
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Prokeš Jan Štěpánek Martin
83 14 25.4.2015, 09:00 BK Velké Meziříčí SAM BŠM Brno
,
, Veis Martin  
82 14 25.4.2015, 11:00 BK Vyškov BK Žďár nad Sáz.
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Štěpánek Martin Prokeš Jan
84 14 25.4.2015, 11:00 BK Velké Meziříčí SAM BŠM Brno
,
,   Veis Martin
79 14 25.4.2015, 12:00 SK Žabovřesky TJ Slavia Kroměříž B
,
, Bilíček Aleš Vaníček Marek
80 14 25.4.2015, 14:00 SK Žabovřesky TJ Slavia Kroměříž B
,
, Vaníček Marek Bilíček Aleš
OP kadetky U17 - východ
5 1 27.9.2014, 09:00 BK Vyškov Sokol Šlapanice
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Helis Jan
6 1 27.9.2014, 11:00 BK Vyškov Sokol Šlapanice
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Helis Jan
7 1 27.9.2014, 12:00 Valosun KP Brno B TJ Sokol Lanžhot
,
, Ovčačík Jiří Štěpánek Martin
8 1 27.9.2014, 13:45 Valosun KP Brno B TJ Sokol Lanžhot
,
, Štěpánek Martin Ovčačík Jiří
3 1 27.9.2014, 14:00 Jiskra Kyjov TJ Šumperk
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Plachý Zdeněk Kraváček Břetislav
4 1 27.9.2014, 15:45 Jiskra Kyjov TJ Šumperk
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Kraváček Břetislav Plachý Zdeněk
1 1 28.9.2014, 10:00 SKB Tišnov TBS Přerov
,
, Novotný Tomáš Buryšek Zdeněk
2 1 28.9.2014, 11:30 SKB Tišnov TBS Přerov
,
, Buryšek Zdeněk Novotný Tomáš
15 2 11.10.2014, 09:00 SKB Tišnov Jiskra Kyjov
,
, Veis Martin  
13 2 11.10.2014, 10:00 TJ Šumperk BK Vyškov
,
,    
14 2 11.10.2014, 12:00 TJ Šumperk BK Vyškov
,
,    
9 2 11.10.2014, 13:00 TBS Přerov TJ Sokol Lanžhot
,
, Sokolovský Ladislav  
11 2 11.10.2014, 13:00 Valosun KP Brno B Sokol Šlapanice
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno Chaloupka Libor Štěpánek Martin
16 2 11.10.2014, 13:00 SKB Tišnov Jiskra Kyjov
,
,   Veis Martin
10 2 11.10.2014, 14:45 TBS Přerov TJ Sokol Lanžhot
,
,   Sokolovský Ladislav
12 2 11.10.2014, 15:00 Valosun KP Brno B Sokol Šlapanice
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno Chaloupka Libor Štěpánek Martin
17 3 12.10.2014, 15:30 Jiskra Kyjov TBS Přerov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Dokoupil Tomáš Slavík Josef
18 3 12.10.2014, 17:00 Jiskra Kyjov TBS Přerov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Toboláková Barbora Dokoupil Tomáš
23 3 25.10.2014, 09:00 TJ Sokol Lanžhot Sokol Šlapanice
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Ratajský Roman Víšek Jiří
21 3 25.10.2014, 11:00 Valosun KP Brno B TJ Šumperk
,
, Vaníček Marek  
24 3 25.10.2014, 11:00 TJ Sokol Lanžhot Sokol Šlapanice
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Víšek Jiří Ratajský Roman
22 3 25.10.2014, 13:00 Valosun KP Brno B TJ Šumperk
,
,   Vaníček Marek
19 3 1.11.2014, 09:00 BK Vyškov SKB Tišnov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Chaloupka Libor Buryšek Zdeněk
20 3 1.11.2014, 11:00 BK Vyškov SKB Tišnov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Buryšek Zdeněk Chaloupka Libor
27 4 8.11.2014, 10:00 TJ Šumperk TJ Sokol Lanžhot
,
,    
28 4 8.11.2014, 12:00 TJ Šumperk TJ Sokol Lanžhot
,
,    
29 4 8.11.2014, 12:30 SKB Tišnov Valosun KP Brno B
,
, Chaloupka Libor Sekáč Martin
25 4 8.11.2014, 13:00 TBS Přerov Sokol Šlapanice
,
, Sokolovský Ladislav  
31 4 8.11.2014, 14:00 Jiskra Kyjov BK Vyškov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Gavala Adam Urbánek Štěpán
30 4 8.11.2014, 14:30 SKB Tišnov Valosun KP Brno B
,
, Sekáč Martin Chaloupka Libor
26 4 8.11.2014, 14:45 TBS Přerov Sokol Šlapanice
,
,   Sokolovský Ladislav
32 4 8.11.2014, 16:00 Jiskra Kyjov BK Vyškov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Hofírek Jiří Rozmanová Markéta
37 5 22.11.2014, 09:00 TJ Sokol Lanžhot SKB Tišnov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
39 5 22.11.2014, 10:00 Sokol Šlapanice TJ Šumperk
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno   Buryšek Zdeněk
33 5 22.11.2014, 10:30 BK Vyškov TBS Přerov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Plachý Zdeněk Slavík Josef
38 5 22.11.2014, 11:00 TJ Sokol Lanžhot SKB Tišnov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
40 5 22.11.2014, 12:00 Sokol Šlapanice TJ Šumperk
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Buryšek Zdeněk  
35 5 22.11.2014, 12:30 Valosun KP Brno B Jiskra Kyjov
,
, Sekáč Martin  
34 5 22.11.2014, 13:30 BK Vyškov TBS Přerov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Plachý Zdeněk
36 5 22.11.2014, 14:30 Valosun KP Brno B Jiskra Kyjov
,
,   Sekáč Martin
43 6 6.12.2014, 09:00 SKB Tišnov Sokol Šlapanice
,
, Chaloupka Libor Vaníček Marek
41 6 6.12.2014, 10:00 TBS Přerov TJ Šumperk
,
, Doležal Vratislav Bešina Štefan
44 6 6.12.2014, 11:00 SKB Tišnov Sokol Šlapanice
,
, Vaníček Marek Chaloupka Libor
42 6 6.12.2014, 11:45 TBS Přerov TJ Šumperk
,
, Bešina Štefan Doležal Vratislav
47 6 6.12.2014, 11:45 BK Vyškov Valosun KP Brno B
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Karafiát Kamil Veis Martin
48 6 6.12.2014, 14:30 BK Vyškov Valosun KP Brno B
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Karafiát Kamil Veis Martin
45 6 6.12.2014, 14:45 Jiskra Kyjov TJ Sokol Lanžhot
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Ratajský Roman Urbánek Štěpán
46 6 6.12.2014, 16:45 Jiskra Kyjov TJ Sokol Lanžhot
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Šebesta Zdeněk Ratajský Roman
51 7 20.12.2014, 09:00 TJ Sokol Lanžhot BK Vyškov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
53 7 20.12.2014, 09:00 Sokol Šlapanice Jiskra Kyjov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Prokeš Jan Slezák Jiří
55 7 20.12.2014, 10:00 TJ Šumperk SKB Tišnov
,
, Baďura Ota Fanta Jiří
49 7 20.12.2014, 10:30 Valosun KP Brno B TBS Přerov
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno Rozmanová Markéta Hráčková Adéla
52 7 20.12.2014, 11:00 TJ Sokol Lanžhot BK Vyškov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
54 7 20.12.2014, 11:00 Sokol Šlapanice Jiskra Kyjov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Slezák Jiří Prokeš Jan
56 7 20.12.2014, 12:00 TJ Šumperk SKB Tišnov
,
, Fanta Jiří Baďura Ota
50 7 20.12.2014, 12:30 Valosun KP Brno B TBS Přerov
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno Rozmanová Markéta Hráčková Adéla
65 9 11.1.2015, 11:00 TJ Sokol Lanžhot TBS Přerov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
66 9 11.1.2015, 13:00 TJ Sokol Lanžhot TBS Přerov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Toboláková Barbora Dokoupil Tomáš
61 8 17.1.2015, 09:00 Sokol Šlapanice BK Vyškov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Sekáč Martin  
57 8 17.1.2015, 10:00 TBS Přerov SKB Tišnov
,
, Slavík Josef Pindur Antonín
59 8 17.1.2015, 10:00 TJ Šumperk Jiskra Kyjov
,
, Plachý Zdeněk Kraváček Břetislav
62 8 17.1.2015, 11:00 Sokol Šlapanice BK Vyškov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Sekáč Martin  
58 8 17.1.2015, 11:45 TBS Přerov SKB Tišnov
,
, Slavík Josef Pindur Antonín
60 8 17.1.2015, 14:00 TJ Šumperk Jiskra Kyjov
,
, Kraváček Břetislav Plachý Zdeněk
67 9 31.1.2015, 09:00 Sokol Šlapanice Valosun KP Brno B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Sekáč Martin  
68 9 31.1.2015, 11:00 Sokol Šlapanice Valosun KP Brno B
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Sekáč Martin  
69 9 31.1.2015, 11:00 BK Vyškov TJ Šumperk
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef  
70 9 31.1.2015, 13:00 BK Vyškov TJ Šumperk
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov   Slavík Josef
77 10 1.2.2015, 10:00 TJ Šumperk Valosun KP Brno B
,
,    
78 10 1.2.2015, 12:00 TJ Šumperk Valosun KP Brno B
,
,    
79 10 14.2.2015, 09:00 Sokol Šlapanice TJ Sokol Lanžhot
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno   Koppová Barbora
80 10 14.2.2015, 11:00 Sokol Šlapanice TJ Sokol Lanžhot
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Koppová Barbora  
73 10 15.2.2015, 09:15 TBS Přerov Jiskra Kyjov
,
, Sokolovský Ladislav Pindur Antonín
74 10 15.2.2015, 11:00 TBS Přerov Jiskra Kyjov
,
, Pindur Antonín Sokolovský Ladislav
75 10 15.2.2015, 14:00 SKB Tišnov BK Vyškov
,
, Bukovský Michal Martinčič Michal
76 10 15.2.2015, 16:00 SKB Tišnov BK Vyškov
,
, Martinčič Michal Bukovský Michal
107 14 1.3.2015, 09:30 BK Vyškov TJ Sokol Lanžhot
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Solar Josef  
108 14 1.3.2015, 11:30 BK Vyškov TJ Sokol Lanžhot
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Solar Josef  
87 11 14.3.2015, 11:30 BK Vyškov Jiskra Kyjov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Slavík Josef Kraváček Břetislav
81 11 14.3.2015, 12:00 Sokol Šlapanice TBS Přerov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Nevrlý Jakub Hráčková Adéla
83 11 14.3.2015, 12:00 TJ Sokol Lanžhot TJ Šumperk
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
82 11 14.3.2015, 14:00 Sokol Šlapanice TBS Přerov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Nevrlý Jakub Hráčková Adéla
84 11 14.3.2015, 14:00 TJ Sokol Lanžhot TJ Šumperk
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
88 11 14.3.2015, 14:30 BK Vyškov Jiskra Kyjov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov
Sportovní hala Vyškov, Vyškov Kraváček Břetislav Slavík Josef
85 11 15.3.2015, 12:00 Valosun KP Brno B SKB Tišnov
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno Čermák Martin Slezák Jiří
86 11 15.3.2015, 14:00 Valosun KP Brno B SKB Tišnov
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno Slezák Jiří Čermák Martin
91 12 28.3.2015, 08:45 Jiskra Kyjov Valosun KP Brno B
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Urbánek Štěpán Gavala Adam
95 12 28.3.2015, 10:00 TJ Šumperk Sokol Šlapanice
,
,    
92 12 28.3.2015, 10:45 Jiskra Kyjov Valosun KP Brno B
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Gavala Adam Urbánek Štěpán
96 12 28.3.2015, 12:00 TJ Šumperk Sokol Šlapanice
,
,    
93 12 28.3.2015, 13:30 SKB Tišnov TJ Sokol Lanžhot
,
, Bukovský Michal Martinčič Michal
94 12 28.3.2015, 15:30 SKB Tišnov TJ Sokol Lanžhot
,
, Martinčič Michal Bukovský Michal
63 8 29.3.2015, 09:00 TJ Sokol Lanžhot Valosun KP Brno B
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
89 12 29.3.2015, 09:00 TBS Přerov BK Vyškov
,
, Sokolovský Ladislav  
90 12 29.3.2015, 10:45 TBS Přerov BK Vyškov
,
, Sokolovský Ladislav  
64 8 29.3.2015, 11:00 TJ Sokol Lanžhot Valosun KP Brno B
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
101 13 11.4.2015, 09:00 TJ Sokol Lanžhot Jiskra Kyjov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
103 13 11.4.2015, 09:00 Valosun KP Brno B BK Vyškov
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno Slezák Jiří Buryšek Zdeněk
97 13 11.4.2015, 10:00 TJ Šumperk TBS Přerov
,
,    
102 13 11.4.2015, 11:00 TJ Sokol Lanžhot Jiskra Kyjov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
104 13 11.4.2015, 11:00 Valosun KP Brno B BK Vyškov
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno
Městská hala - NOVÁ HALA, Brno Buryšek Zdeněk Slezák Jiří
98 13 11.4.2015, 12:00 TJ Šumperk TBS Přerov
,
,    
71 9 12.4.2015, 09:30 Jiskra Kyjov SKB Tišnov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Urbánek Štěpán Gavala Adam
72 9 12.4.2015, 11:30 Jiskra Kyjov SKB Tišnov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Gavala Adam Urbánek Štěpán
99 13 17.4.2015, 15:00 Sokol Šlapanice SKB Tišnov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno Buryšek Zdeněk  
100 13 17.4.2015, 17:00 Sokol Šlapanice SKB Tišnov
ZŠ Kneslova, Brno
ZŠ Kneslova, Brno   Buryšek Zdeněk
111 14 19.4.2015, 12:30 SKB Tišnov TJ Šumperk
,
, Vaníček Marek Koppová Barbora
112 14 19.4.2015, 14:30 SKB Tišnov TJ Šumperk
,
, Koppová Barbora Vaníček Marek
105 14 25.4.2015, 10:00 TBS Přerov Valosun KP Brno B
,
, Slavík Josef Bešina Štefan
106 14 25.4.2015, 11:45 TBS Přerov Valosun KP Brno B
,
, Bešina Štefan Slavík Josef
109 14 25.4.2015, 13:00 Jiskra Kyjov Sokol Šlapanice
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Urbánek Štěpán Gavala Adam
110 14 25.4.2015, 15:00 Jiskra Kyjov Sokol Šlapanice
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Gavala Adam Urbánek Štěpán
OP žáci U15
5 1 27.9.2014, 08:00 SK Žabovřesky BC Vysočina
,
, Prokeš Jan Vaníček Marek
7 1 27.9.2014, 09:00 TJ Sokol Podolí JBC Brno
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Reichl Petr Koppová Barbora
3 1 27.9.2014, 09:30 TJ Sokol Velké Bílovice SAM BŠM Brno
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Ratajský Roman Vybíral Michal
1 1 27.9.2014, 09:45 Jiskra Kyjov Spartak DDM Uherský Brod
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
6 1 27.9.2014, 10:00 SK Žabovřesky BC Vysočina
,
, Prokeš Jan Vaníček Marek
8 1 27.9.2014, 10:30 TJ Sokol Podolí JBC Brno
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Reichl Petr Koppová Barbora
4 1 27.9.2014, 11:30 TJ Sokol Velké Bílovice SAM BŠM Brno
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Vybíral Michal Ratajský Roman
2 1 27.9.2014, 12:30 Jiskra Kyjov Spartak DDM Uherský Brod
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Plachý Zdeněk Kraváček Břetislav
11 2 10.10.2014, 16:30 SAM BŠM Brno SK Žabovřesky
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno Sanetříková Lenka Rozmanová Markéta
12 2 10.10.2014, 18:30 SAM BŠM Brno SK Žabovřesky
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno
Gymnázium Matyáše Lercha, Brno Rozmanová Markéta Sanetříková Lenka
13 2 11.10.2014, 09:00 Spartak DDM Uherský Brod TJ Sokol Velké Bílovice
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Gavala Adam Urbánek Štěpán
14 2 11.10.2014, 11:00 Spartak DDM Uherský Brod TJ Sokol Velké Bílovice
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Urbánek Štěpán Gavala Adam
9 2 11.10.2014, 13:00 BC Vysočina TJ Sokol Podolí
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Číha Pavel Plánka Jakub
10 2 11.10.2014, 15:00 BC Vysočina TJ Sokol Podolí
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Plánka Jakub Číha Pavel
23 3 12.10.2014, 10:00 JBC Brno BC Vysočina
,
, Večeřa Pavel  
21 3 12.10.2014, 12:00 TJ Sokol Podolí SAM BŠM Brno
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Bělouch Jiří Jansa Martin
24 3 12.10.2014, 12:00 JBC Brno BC Vysočina
,
, Večeřa Pavel  
22 3 12.10.2014, 13:30 TJ Sokol Podolí SAM BŠM Brno
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Jansa Martin Bělouch Jiří
19 3 17.10.2014, 17:15 SK Žabovřesky Spartak DDM Uherský Brod
,
, Buryšek Zdeněk  
20 3 17.10.2014, 19:00 SK Žabovřesky Spartak DDM Uherský Brod
,
,   Buryšek Zdeněk
25 4 25.10.2014, 09:00 SAM BŠM Brno JBC Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Reichl Petr  
27 4 25.10.2014, 09:00 Spartak DDM Uherský Brod TJ Sokol Podolí
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Toboláková Barbora Gavala Adam
26 4 25.10.2014, 11:00 SAM BŠM Brno JBC Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Reichl Petr  
28 4 25.10.2014, 11:00 Spartak DDM Uherský Brod TJ Sokol Podolí
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Gavala Adam Toboláková Barbora
31 4 25.10.2014, 13:00 Jiskra Kyjov TJ Sokol Velké Bílovice
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Dokoupil Tomáš Šebesta Zdeněk
32 4 25.10.2014, 15:00 Jiskra Kyjov TJ Sokol Velké Bílovice
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Šebesta Zdeněk Dokoupil Tomáš
47 6 1.11.2014, 09:00 TJ Sokol Velké Bílovice SK Žabovřesky
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Vybíral Michal Ratajský Roman
48 6 1.11.2014, 11:00 TJ Sokol Velké Bílovice SK Žabovřesky
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Ratajský Roman Vybíral Michal
39 5 8.11.2014, 09:00 BC Vysočina SAM BŠM Brno
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Číha Pavel Plánka Jakub
37 5 8.11.2014, 10:30 JBC Brno Spartak DDM Uherský Brod
,
, Sanetříková Lenka Štěpánek Martin
40 5 8.11.2014, 11:00 BC Vysočina SAM BŠM Brno
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Jakoubek Jakub Číha Pavel
33 5 8.11.2014, 11:30 SK Žabovřesky Jiskra Kyjov
,
, Horký Radim  
38 5 8.11.2014, 12:30 JBC Brno Spartak DDM Uherský Brod
,
, Sanetříková Lenka Štěpánek Martin
34 5 8.11.2014, 13:15 SK Žabovřesky Jiskra Kyjov
,
, Horký Radim  
45 6 9.11.2014, 11:00 Jiskra Kyjov TJ Sokol Podolí
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Plachý Zdeněk Toboláková Barbora
41 6 9.11.2014, 12:30 Spartak DDM Uherský Brod BC Vysočina
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Gavala Adam Urbánek Štěpán
46 6 9.11.2014, 13:00 Jiskra Kyjov TJ Sokol Podolí
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Toboláková Barbora Plachý Zdeněk
42 6 9.11.2014, 14:30 Spartak DDM Uherský Brod BC Vysočina
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Urbánek Štěpán Gavala Adam
55 7 22.11.2014, 09:00 SAM BŠM Brno Spartak DDM Uherský Brod
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Vaníček Marek Štěpánek Martin
56 7 22.11.2014, 11:00 SAM BŠM Brno Spartak DDM Uherský Brod
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Štěpánek Martin Vaníček Marek
49 7 22.11.2014, 12:45 TJ Sokol Podolí TJ Sokol Velké Bílovice
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Karásková Iva Vojáček Pavel
51 7 22.11.2014, 13:00 JBC Brno Jiskra Kyjov
,
, Solar Josef Kaláb Pavel
50 7 22.11.2014, 14:15 TJ Sokol Podolí TJ Sokol Velké Bílovice
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Vojáček Pavel Karásková Iva
52 7 22.11.2014, 15:00 JBC Brno Jiskra Kyjov
,
, Solar Josef Kaláb Pavel
61 8 6.12.2014, 09:00 TJ Sokol Velké Bílovice JBC Brno
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
63 8 6.12.2014, 09:00 SK Žabovřesky TJ Sokol Podolí
,
, Hofírek Jiří Sivera Ondřej
59 8 6.12.2014, 10:30 Jiskra Kyjov BC Vysočina
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Ratajský Roman Šebesta Zdeněk
62 8 6.12.2014, 11:00 TJ Sokol Velké Bílovice JBC Brno
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Toboláková Barbora Dokoupil Tomáš
64 8 6.12.2014, 11:00 SK Žabovřesky TJ Sokol Podolí
,
, Sivera Ondřej Hofírek Jiří
60 8 6.12.2014, 12:30 Jiskra Kyjov BC Vysočina
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Šebesta Zdeněk Urbánek Štěpán
109 14 14.12.2014, 09:00 Spartak DDM Uherský Brod JBC Brno
,
, Gavala Adam Toboláková Barbora
110 14 14.12.2014, 11:00 Spartak DDM Uherský Brod JBC Brno
,
, Toboláková Barbora Gavala Adam
69 9 19.12.2014, 15:20 SAM BŠM Brno Jiskra Kyjov
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Ovčačík Jiří Koppová Barbora
70 9 19.12.2014, 17:00 SAM BŠM Brno Jiskra Kyjov
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Ovčačík Jiří Koppová Barbora
68 9 20.12.2014, 09:00 BC Vysočina TJ Sokol Velké Bílovice
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Jakoubek Jakub Juránek Zdeněk
67 9 20.12.2014, 11:00 BC Vysočina TJ Sokol Velké Bílovice
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Juránek Zdeněk Jakoubek Jakub
65 9 20.12.2014, 13:00 JBC Brno SK Žabovřesky
,
, Veis Martin  
66 9 20.12.2014, 15:00 JBC Brno SK Žabovřesky
,
,   Veis Martin
74 10 10.1.2015, 16:00 Spartak DDM Uherský Brod Jiskra Kyjov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Helis Jan Slavík Josef
73 10 10.1.2015, 18:00 Spartak DDM Uherský Brod Jiskra Kyjov
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Slavík Josef Helis Jan
75 10 11.1.2015, 12:00 SAM BŠM Brno TJ Sokol Velké Bílovice
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Buryšek Zdeněk Koppová Barbora
76 10 11.1.2015, 14:00 SAM BŠM Brno TJ Sokol Velké Bílovice
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Koppová Barbora Buryšek Zdeněk
77 10 17.1.2015, 09:00 BC Vysočina SK Žabovřesky
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kočí Jaroslav Kučírek Pavel
79 10 17.1.2015, 09:00 JBC Brno TJ Sokol Podolí
,
, Karásková Iva Kapounek Petr
78 10 17.1.2015, 11:00 BC Vysočina SK Žabovřesky
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kučírek Pavel Kočí Jaroslav
80 10 17.1.2015, 11:00 JBC Brno TJ Sokol Podolí
,
, Kapounek Petr Karásková Iva
113 15 18.1.2015, 09:00 BC Vysočina Spartak DDM Uherský Brod
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kočí Jaroslav Kučírek Pavel
114 15 18.1.2015, 11:00 BC Vysočina Spartak DDM Uherský Brod
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kučírek Pavel Kočí Jaroslav
83 11 31.1.2015, 08:00 SK Žabovřesky SAM BŠM Brno
,
, Buryšek Zdeněk Koppová Barbora
81 11 31.1.2015, 09:00 TJ Sokol Podolí BC Vysočina
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Reichl Petr  
85 11 31.1.2015, 09:30 TJ Sokol Velké Bílovice Spartak DDM Uherský Brod
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
84 11 31.1.2015, 10:00 SK Žabovřesky SAM BŠM Brno
,
, Koppová Barbora Buryšek Zdeněk
82 11 31.1.2015, 10:45 TJ Sokol Podolí BC Vysočina
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Reichl Petr  
86 11 31.1.2015, 11:30 TJ Sokol Velké Bílovice Spartak DDM Uherský Brod
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
103 13 14.2.2015, 09:30 TJ Sokol Velké Bílovice Jiskra Kyjov
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
104 13 14.2.2015, 11:30 TJ Sokol Velké Bílovice Jiskra Kyjov
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
93 12 14.2.2015, 12:45 SAM BŠM Brno TJ Sokol Podolí
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Karafiát Kamil  
95 12 14.2.2015, 13:00 BC Vysočina JBC Brno
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kočí Jaroslav Kučírek Pavel
94 12 14.2.2015, 14:45 SAM BŠM Brno TJ Sokol Podolí
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Karafiát Kamil  
96 12 14.2.2015, 15:00 BC Vysočina JBC Brno
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kučírek Pavel Kočí Jaroslav
99 13 15.2.2015, 09:00 TJ Sokol Podolí Spartak DDM Uherský Brod
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Bělouch Jiří Koppová Barbora
100 13 15.2.2015, 10:30 TJ Sokol Podolí Spartak DDM Uherský Brod
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Bělouch Jiří Koppová Barbora
97 13 15.2.2015, 13:00 JBC Brno SAM BŠM Brno
,
, Karásková Iva Slezák Jiří
98 13 15.2.2015, 15:00 JBC Brno SAM BŠM Brno
,
, Karásková Iva Slezák Jiří
111 14 14.3.2015, 12:15 SAM BŠM Brno BC Vysočina
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Karásková Iva Buryšek Zdeněk
105 14 14.3.2015, 14:00 Jiskra Kyjov SK Žabovřesky
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
112 14 14.3.2015, 14:00 SAM BŠM Brno BC Vysočina
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Buryšek Zdeněk Karásková Iva
106 14 14.3.2015, 16:00 Jiskra Kyjov SK Žabovřesky
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Toboláková Barbora Dokoupil Tomáš
119 15 15.3.2015, 08:00 SK Žabovřesky TJ Sokol Velké Bílovice
,
, Slezák Jiří Čermák Martin
120 15 15.3.2015, 10:00 SK Žabovřesky TJ Sokol Velké Bílovice
,
, Čermák Martin Slezák Jiří
117 15 15.3.2015, 11:30 TJ Sokol Podolí Jiskra Kyjov
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Bilíček Aleš Sivera Ondřej
118 15 15.3.2015, 13:00 TJ Sokol Podolí Jiskra Kyjov
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Sivera Ondřej Bilíček Aleš
91 12 22.3.2015, 09:30 Spartak DDM Uherský Brod SK Žabovřesky
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Gavala Adam Urbánek Štěpán
92 12 22.3.2015, 11:30 Spartak DDM Uherský Brod SK Žabovřesky
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Urbánek Štěpán Gavala Adam
127 16 28.3.2015, 08:30 Spartak DDM Uherský Brod SAM BŠM Brno
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Toboláková Barbora Dokoupil Tomáš
121 16 28.3.2015, 09:15 TJ Sokol Velké Bílovice TJ Sokol Podolí
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Ratajský Roman Šebesta Zdeněk
128 16 28.3.2015, 10:00 Spartak DDM Uherský Brod SAM BŠM Brno
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod
Sportovní hala TJ Spartak Uherský Brod, Uherský Brod Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
122 16 28.3.2015, 11:00 TJ Sokol Velké Bílovice TJ Sokol Podolí
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Šebesta Zdeněk Ratajský Roman
123 16 29.3.2015, 09:30 Jiskra Kyjov JBC Brno
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Slavík Josef Helis Jan
124 16 29.3.2015, 11:30 Jiskra Kyjov JBC Brno
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Helis Jan Slavík Josef
131 17 11.4.2015, 09:00 BC Vysočina Jiskra Kyjov
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kočí Jaroslav Kučírek Pavel
133 17 11.4.2015, 09:00 JBC Brno TJ Sokol Velké Bílovice
,
, Vaníček Marek  
134 17 11.4.2015, 10:45 JBC Brno TJ Sokol Velké Bílovice
,
, Vaníček Marek  
132 17 11.4.2015, 11:00 BC Vysočina Jiskra Kyjov
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kučírek Pavel Kočí Jaroslav
135 17 11.4.2015, 12:15 TJ Sokol Podolí SK Žabovřesky
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna   Solar Josef
136 17 11.4.2015, 13:45 TJ Sokol Podolí SK Žabovřesky
Sokolovna, Podolí u Brna
Sokolovna, Podolí u Brna Solar Josef  
137 18 25.4.2015, 08:00 SK Žabovřesky JBC Brno
,
, Bilíček Aleš Vaníček Marek
141 18 25.4.2015, 09:00 Jiskra Kyjov SAM BŠM Brno
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Gavala Adam Urbánek Štěpán
139 18 25.4.2015, 09:15 TJ Sokol Velké Bílovice BC Vysočina
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
138 18 25.4.2015, 10:00 SK Žabovřesky JBC Brno
,
, Vaníček Marek Bilíček Aleš
140 18 25.4.2015, 11:00 TJ Sokol Velké Bílovice BC Vysočina
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice
ZŠ Velké Bílovice, Velké Bílovice Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
142 18 25.4.2015, 11:00 Jiskra Kyjov SAM BŠM Brno
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Urbánek Štěpán Gavala Adam
OP starší MINI chlapci U13
3 1 20.9.2014, 10:00 SK Žabovřesky BC Vysočina
,
, Karafiát Kamil Vaníček Marek
4 1 20.9.2014, 12:00 SK Žabovřesky BC Vysočina
,
, Karafiát Kamil Vaníček Marek
7 1 20.9.2014, 12:30 BK Žďár nad Sázavou JBC Brno
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Martinčič Michal Jansa Martin
5 1 20.9.2014, 13:00 SK Renocar Podolí BBK Blansko
,
, Kapounek Petr Hráčková Adéla
8 1 20.9.2014, 14:15 BK Žďár nad Sázavou JBC Brno
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Jansa Martin Martinčič Michal
1 1 20.9.2014, 15:00 SK Vinohrady SAM BŠM Brno
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Buryšek Zdeněk Sivera Ondřej
6 1 20.9.2014, 15:00 SK Renocar Podolí BBK Blansko
,
, Kapounek Petr Hráčková Adéla
2 1 20.9.2014, 16:45 SK Vinohrady SAM BŠM Brno
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Sivera Ondřej Buryšek Zdeněk
9 2 4.10.2014, 09:00 BBK Blansko BK Žďár nad Sázavou
,
, Slezák Jiří Štěpánek Martin
13 2 4.10.2014, 09:00 SAM BŠM Brno SK Žabovřesky
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Buryšek Zdeněk Vaníček Marek
15 2 4.10.2014, 09:00 Jiskra Kyjov SK Vinohrady
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Gavala Adam Urbánek Štěpán
10 2 4.10.2014, 10:45 BBK Blansko BK Žďár nad Sázavou
,
, Štěpánek Martin Slezák Jiří
14 2 4.10.2014, 11:00 SAM BŠM Brno SK Žabovřesky
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Vaníček Marek Buryšek Zdeněk
16 2 4.10.2014, 11:00 Jiskra Kyjov SK Vinohrady
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Urbánek Štěpán Gavala Adam
11 2 4.10.2014, 13:00 BC Vysočina SK Renocar Podolí
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Solař Tomáš Číha Pavel
12 2 4.10.2014, 15:00 BC Vysočina SK Renocar Podolí
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Číha Pavel Solař Tomáš
17 3 18.10.2014, 09:00 SK Žabovřesky Jiskra Kyjov
,
, Bilíček Aleš Bělouch Jiří
23 3 18.10.2014, 10:00 JBC Brno BBK Blansko
,
, Jansa Martin  
18 3 18.10.2014, 11:00 SK Žabovřesky Jiskra Kyjov
,
, Bělouch Jiří Bilíček Aleš
24 3 18.10.2014, 12:00 JBC Brno BBK Blansko
,
, Jansa Martin  
21 3 18.10.2014, 12:30 BK Žďár nad Sázavou BC Vysočina
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Číha Pavel Martinčič Michal
22 3 18.10.2014, 14:15 BK Žďár nad Sázavou BC Vysočina
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Kočí Jaroslav Juránek Zdeněk
19 3 18.10.2014, 15:00 SK Renocar Podolí SAM BŠM Brno
,
, Ovčačík Jiří Koppová Barbora
20 3 18.10.2014, 17:00 SK Renocar Podolí SAM BŠM Brno
,
, Koppová Barbora Ovčačík Jiří
29 4 19.10.2014, 08:30 Jiskra Kyjov SK Renocar Podolí
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Šebesta Zdeněk Vybíral Michal
25 4 19.10.2014, 09:00 BC Vysočina JBC Brno
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Juránek Zdeněk Kočí Jaroslav
27 4 19.10.2014, 09:00 SAM BŠM Brno BK Žďár nad Sázavou
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Čermák Martin  
31 4 19.10.2014, 09:00 SK Vinohrady SK Žabovřesky
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Vaníček Marek Hráčková Adéla
30 4 19.10.2014, 10:30 Jiskra Kyjov SK Renocar Podolí
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Vybíral Michal Šebesta Zdeněk
32 4 19.10.2014, 10:45 SK Vinohrady SK Žabovřesky
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Hráčková Adéla Vaníček Marek
26 4 19.10.2014, 11:00 BC Vysočina JBC Brno
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kočí Jaroslav Juránek Zdeněk
28 4 19.10.2014, 11:00 SAM BŠM Brno BK Žďár nad Sázavou
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Čermák Martin  
33 5 1.11.2014, 09:00 SK Renocar Podolí SK Vinohrady
,
, Kapounek Petr  
37 5 1.11.2014, 10:00 JBC Brno SAM BŠM Brno
,
, Bilíček Jan Jansa Martin
34 5 1.11.2014, 11:00 SK Renocar Podolí SK Vinohrady
,
, Kapounek Petr  
38 5 1.11.2014, 12:00 JBC Brno SAM BŠM Brno
,
, Jansa Martin Bilíček Jan
35 5 1.11.2014, 13:00 BK Žďár nad Sázavou Jiskra Kyjov
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Kočí Jaroslav Martinčič Michal
39 5 1.11.2014, 13:00 BBK Blansko BC Vysočina
,
, Kubeš Michal Nevrlý Jakub
40 5 1.11.2014, 14:45 BBK Blansko BC Vysočina
,
, Nevrlý Jakub Kubeš Michal
36 5 1.11.2014, 15:00 BK Žďár nad Sázavou Jiskra Kyjov
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Martinčič Michal Kočí Jaroslav
43 6 15.11.2014, 08:30 Jiskra Kyjov JBC Brno
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Dokoupil Tomáš Toboláková Barbora
41 6 15.11.2014, 08:45 SAM BŠM Brno BBK Blansko
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Ovčačík Jiří  
45 6 15.11.2014, 09:00 SK Vinohrady BK Žďár nad Sázavou
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Vaníček Marek  
47 6 15.11.2014, 09:00 SK Žabovřesky SK Renocar Podolí
,
, Spáčil Jan Štěpánek Martin
44 6 15.11.2014, 10:00 Jiskra Kyjov JBC Brno
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Toboláková Barbora Dokoupil Tomáš
42 6 15.11.2014, 10:30 SAM BŠM Brno BBK Blansko
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno   Ovčačík Jiří
46 6 15.11.2014, 11:00 SK Vinohrady BK Žďár nad Sázavou
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Vaníček Marek  
48 6 15.11.2014, 11:00 SK Žabovřesky SK Renocar Podolí
,
, Spáčil Jan Štěpánek Martin
55 7 16.11.2014, 08:30 BC Vysočina SAM BŠM Brno
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Jakoubek Jakub Plánka Jakub
49 7 16.11.2014, 09:00 BK Žďár nad Sázavou SK Žabovřesky
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Hofman Radim Martinčič Michal
53 7 16.11.2014, 09:00 BBK Blansko Jiskra Kyjov
,
, Solar Josef Karásková Iva
56 7 16.11.2014, 10:30 BC Vysočina SAM BŠM Brno
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Bělouch Jiří Bilíček Aleš
50 7 16.11.2014, 10:45 BK Žďár nad Sázavou SK Žabovřesky
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Horký Radim Martinčič Michal
54 7 16.11.2014, 11:00 BBK Blansko Jiskra Kyjov
,
, Karásková Iva Solar Josef
51 7 16.11.2014, 13:15 JBC Brno SK Vinohrady
,
, Buryšek Zdeněk  
52 7 16.11.2014, 15:00 JBC Brno SK Vinohrady
,
, Buryšek Zdeněk  
57 8 29.11.2014, 09:00 Jiskra Kyjov BC Vysočina
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Gavala Adam Urbánek Štěpán
58 8 29.11.2014, 11:00 Jiskra Kyjov BC Vysočina
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Urbánek Štěpán Gavala Adam
63 8 29.11.2014, 13:00 SK Renocar Podolí BK Žďár nad Sázavou
,
, Ovčačík Jiří Vaníček Marek
59 8 29.11.2014, 15:00 SK Vinohrady BBK Blansko
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Prokeš Jan  
64 8 29.11.2014, 15:00 SK Renocar Podolí BK Žďár nad Sázavou
,
, Ovčačík Jiří Vaníček Marek
60 8 29.11.2014, 16:45 SK Vinohrady BBK Blansko
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Prokeš Jan  
67 9 12.12.2014, 15:30 BBK Blansko SK Žabovřesky
,
, Vaníček Marek  
65 9 12.12.2014, 16:00 SK Renocar Podolí JBC Brno
,
, Jansa Martin  
68 9 12.12.2014, 17:15 BBK Blansko SK Žabovřesky
,
,   Vaníček Marek
66 9 12.12.2014, 17:30 SK Renocar Podolí JBC Brno
,
, Jansa Martin  
71 9 13.12.2014, 08:45 SAM BŠM Brno Jiskra Kyjov
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Vaníček Marek  
69 9 13.12.2014, 10:00 SK Vinohrady BC Vysočina
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Bilíček Aleš  
72 9 13.12.2014, 10:30 SAM BŠM Brno Jiskra Kyjov
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno   Vaníček Marek
70 9 13.12.2014, 11:45 SK Vinohrady BC Vysočina
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Bilíček Aleš  
75 10 14.12.2014, 08:30 BC Vysočina SK Žabovřesky
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kočí Jaroslav Juránek Zdeněk
73 10 14.12.2014, 09:00 SAM BŠM Brno SK Vinohrady
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Hráčková Adéla  
77 10 14.12.2014, 09:00 BBK Blansko SK Renocar Podolí
,
, Veis Martin Sivera Ondřej
79 10 14.12.2014, 10:00 JBC Brno BK Žďár nad Sázavou
,
,   Štěpánek Martin
76 10 14.12.2014, 10:30 BC Vysočina SK Žabovřesky
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Juránek Zdeněk Kočí Jaroslav
74 10 14.12.2014, 10:45 SAM BŠM Brno SK Vinohrady
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Hráčková Adéla  
78 10 14.12.2014, 11:00 BBK Blansko SK Renocar Podolí
,
, Sivera Ondřej Veis Martin
80 10 14.12.2014, 12:00 JBC Brno BK Žďár nad Sázavou
,
, Štěpánek Martin  
61 8 19.12.2014, 17:15 SK Žabovřesky JBC Brno
,
, Sivera Ondřej Štěpánek Martin
62 8 19.12.2014, 18:45 SK Žabovřesky JBC Brno
,
, Štěpánek Martin Sivera Ondřej
85 11 10.1.2015, 09:00 SK Žabovřesky SAM BŠM Brno
,
, Chaloupka Libor Horký Radim
87 11 10.1.2015, 10:00 SK Vinohrady Jiskra Kyjov
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Bilíček Jan  
86 11 10.1.2015, 11:00 SK Žabovřesky SAM BŠM Brno
,
, Chaloupka Libor Horký Radim
88 11 10.1.2015, 11:45 SK Vinohrady Jiskra Kyjov
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Bilíček Jan  
81 11 10.1.2015, 12:00 BK Žďár nad Sázavou BBK Blansko
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Sehnal Jiří Kočí Jaroslav
83 11 10.1.2015, 13:00 SK Renocar Podolí BC Vysočina
,
, Novotný Tomáš Štěpánek Martin
82 11 10.1.2015, 13:30 BK Žďár nad Sázavou BBK Blansko
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Kočí Jaroslav Sehnal Jiří
84 11 10.1.2015, 15:00 SK Renocar Podolí BC Vysočina
,
, Štěpánek Martin Novotný Tomáš
91 12 24.1.2015, 09:00 SAM BŠM Brno SK Renocar Podolí
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Křičková Lenka  
93 12 24.1.2015, 09:00 BC Vysočina BK Žďár nad Sázavou
,
, Sehnal Jiří Jakubík Petr
95 12 24.1.2015, 09:00 BBK Blansko JBC Brno
,
, Karásková Iva Hofírek Jiří
89 12 24.1.2015, 10:00 Jiskra Kyjov SK Žabovřesky
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Plachý Zdeněk Kraváček Břetislav
92 12 24.1.2015, 10:45 SAM BŠM Brno SK Renocar Podolí
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Křičková Lenka  
94 12 24.1.2015, 11:00 BC Vysočina BK Žďár nad Sázavou
,
, Jakubík Petr Sehnal Jiří
96 12 24.1.2015, 11:00 BBK Blansko JBC Brno
,
, Hofírek Jiří Karásková Iva
90 12 24.1.2015, 12:00 Jiskra Kyjov SK Žabovřesky
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Kraváček Břetislav Plachý Zdeněk
103 13 25.1.2015, 08:00 SK Žabovřesky SK Vinohrady
,
, Sivera Ondřej  
99 13 25.1.2015, 09:00 BK Žďár nad Sázavou SAM BŠM Brno
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Novotný Tomáš Martinčič Michal
101 13 25.1.2015, 09:00 SK Renocar Podolí Jiskra Kyjov
,
, Bělouch Jiří Hráčková Adéla
104 13 25.1.2015, 10:00 SK Žabovřesky SK Vinohrady
,
, Sivera Ondřej  
100 13 25.1.2015, 10:45 BK Žďár nad Sázavou SAM BŠM Brno
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Bilíček Aleš Martinčič Michal
102 13 25.1.2015, 11:00 SK Renocar Podolí Jiskra Kyjov
,
, Bělouch Jiří Hráčková Adéla
97 13 25.1.2015, 13:15 JBC Brno BC Vysočina
,
, Buryšek Zdeněk Jansa Martin
98 13 25.1.2015, 15:15 JBC Brno BC Vysočina
,
, Jansa Martin Buryšek Zdeněk
105 14 7.2.2015, 10:00 SK Vinohrady SK Renocar Podolí
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Solar Josef  
109 14 7.2.2015, 11:00 SAM BŠM Brno JBC Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Reichl Petr Kapounek Petr
106 14 7.2.2015, 11:45 SK Vinohrady SK Renocar Podolí
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Solar Josef  
110 14 7.2.2015, 13:00 SAM BŠM Brno JBC Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Kapounek Petr Reichl Petr
107 14 7.2.2015, 14:00 Jiskra Kyjov BK Žďár nad Sázavou
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Petrák Jakub  
108 14 7.2.2015, 16:00 Jiskra Kyjov BK Žďár nad Sázavou
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov   Petrák Jakub
113 15 20.2.2015, 15:30 BBK Blansko SAM BŠM Brno
,
, Večeřa Pavel Koppová Barbora
119 15 20.2.2015, 16:40 SK Renocar Podolí SK Žabovřesky
,
, Vaníček Marek  
114 15 20.2.2015, 17:15 BBK Blansko SAM BŠM Brno
,
, Večeřa Pavel Koppová Barbora
120 15 20.2.2015, 18:15 SK Renocar Podolí SK Žabovřesky
,
, Vaníček Marek  
115 15 21.2.2015, 15:00 JBC Brno Jiskra Kyjov
,
, Buryšek Zdeněk Vaníček Marek
116 15 21.2.2015, 16:30 JBC Brno Jiskra Kyjov
,
, Vaníček Marek Buryšek Zdeněk
127 16 7.3.2015, 08:45 SAM BŠM Brno BC Vysočina
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Bilíček Aleš Veis Martin
123 16 7.3.2015, 10:00 SK Vinohrady JBC Brno
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno Bilíček Jan  
125 16 7.3.2015, 10:00 Jiskra Kyjov BBK Blansko
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Šebesta Zdeněk Toboláková Barbora
128 16 7.3.2015, 10:30 SAM BŠM Brno BC Vysočina
ZŠ nám. Svornosti, Brno
ZŠ nám. Svornosti, Brno Veis Martin Bilíček Aleš
124 16 7.3.2015, 11:45 SK Vinohrady JBC Brno
Sportovní hala VUT, Brno
Sportovní hala VUT, Brno   Bilíček Jan
126 16 7.3.2015, 12:00 Jiskra Kyjov BBK Blansko
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov
Hala TJ (Městský stadion), Kyjov Toboláková Barbora Šebesta Zdeněk
121 16 7.3.2015, 13:00 SK Žabovřesky BK Žďár nad Sázavou
,
, Buryšek Zdeněk Nevrlý Jakub
122 16 7.3.2015, 15:00 SK Žabovřesky BK Žďár nad Sázavou
,
, Nevrlý Jakub Buryšek Zdeněk
117 15 20.3.2015, 15:00 BK Žďár nad Sázavou SK Vinohrady
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Kučírek Pavel Martinčič Michal
118 15 20.3.2015, 16:30 BK Žďár nad Sázavou SK Vinohrady
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou
Hala 2. ZŠ, Žďár nad Sázavou Martinčič Michal Kučírek Pavel
129 17 21.3.2015, 09:00 BC Vysočina Jiskra Kyjov
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kučírek Pavel Janík Karel
130 17 21.3.2015, 11:00 BC Vysočina Jiskra Kyjov
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Janík Karel Kučírek Pavel
133 17 21.3.2015, 12:00 JBC Brno SK Žabovřesky
,
, Sivera Ondřej Koppová Barbora
131 17 21.3.2015, 13:00 BBK Blansko SK Vinohrady
,
, Solar Josef Chaloupka Libor
134 17 21.3.2015, 14:00 JBC Brno SK Žabovřesky
,
, Koppová Barbora Sivera Ondřej
132 17 21.3.2015, 14:45 BBK Blansko SK Vinohrady
,
, Chaloupka Libor Solar Josef
111 14 10.4.2015, 16:00 BC Vysočina BBK Blansko
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Číha Pavel Plánka Jakub
112 14 10.4.2015, 18:00 BC Vysočina BBK Blansko
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Plánka Jakub Číha Pavel
139 18 11.4.2015, 08:00 SK Žabovřesky BBK Blansko
,
, Jakubík Petr  
140 18 11.4.2015, 10:00 SK Žabovřesky BBK Blansko
,
, Jakubík Petr  
137 18 11.4.2015, 13:00 JBC Brno SK Renocar Podolí
,
, Vaníček Marek  
141 18 11.4.2015, 13:00 BC Vysočina SK Vinohrady
Hala SMJ, Jihlava
Hala SMJ, Jihlava Kočí Jaroslav Kučírek Pavel
143 18 11.4.2015, 13:00 Jiskra Kyjov SAM BŠM Brno <