Vyhlášení soutěží 2014/2015 a přechod na nové stránky

Datum: 16.4.2014, 09:31, aktualizováno: 26.11.2014, 13:05
Autor: Martin Pěnčík
 

Jak již bylo avizováno, v příští sezoně 2014/2015 přechází ČBF Oblast Jižní Morava k novému správci webových stránek. Firma Leris s.r.o spravuje pro ČBF stránky společné pro celou Českou basketbalovou federaci, včetně jednotlivých oblastí. Dosavadní stránky cbfjm.cz zůstávají zatím přístupné, ale nebudou nadále aktivně doplňovány.

Při této příležitosti je nutno vyslovit velké poděkování tvůrcům dosavadních stránek, zejména Ing. Davidu Neckářovi za velmi dobrou a obětavou práci, kterou se podařilo vytvořit velmi funkční a zajímavý nástroj k organizování basketbalu v naší oblasti.

Od tohoto týdne jsou již částečně zprovozněny stránky nové, se kterými je nutno pracovat pro příští sezonu. Stránky mají adresu jm.cbf.cz. Na uvedené webové adrese najdete ve složce "dokumenty jm" uloženy dokumenty Vyhlášení soutěží 2014/2015, Podmínky pro zařazení družstev, formulář Přihlášky klubu, formulář Přihlášky družstva a seznam variabilních symbolů.

Postup pro přihlašování je v dokumentech uveden, konečný termín pro zaslání tištěné vyplněné a podepsané přihlášky je 22. června 2014.

Pro komunikaci s STK je zřízen nový mail s adresou stk-jm@cbf.cz. Telefonní čísla zůstávají v platnosti.

Prezentace nových webových stránek a zodpovězení případných dotazů provedou zástupci firmy Leris po Valné hromadě ČBF Jm cca v 17.15 hod dne 9.6.2014.

S manuálem pro oddíly je možno se seznámit na stránkách cbf.cz - ostatní - servis - servis - manuál.

Ing. Vilém Cígler
STK ČBF Jm  
 

GENERÁLNÍ PARTNER

generální partner ČBF Jižní Morava LIVEBOX - živé přenosy na internetu