Epilog cbfjm.cz

Datum: 31.3.2014, 15:31
Autor: David Neckář
 

Vážení přatelé, soutěže ročníku 2013/2014 se kvapem chýlí ke konci a já bych se s Vámi rád touto cestou rozloučil, jelikož web www.cbfjm.cz po 10 letech končí.

Webové stránky od nové sezóny přechází z rozhodnutí výboru ČBF Jižní Morava pod správu cbf.cz, postavené na jiné platformě a designu. Po dlouhé úvaze jsem se rozhodnul, že s koncem webu končí i mé působení v roli správce stránek.

Dnes bych Vám chtěl alespoň touto cestou poděkovat za spolupráci v uplynulých sezónách. Současně bych rád poděkoval i Zdeňku Šebestovi, který stál u zrodu prvního basketbalového webu v roce 1999 a následně po celou existenci www.cbfjm.cz u něj setrval. Rád bych poděkoval také všem redaktorům, kteří přinášeli články ze svých utkání. Děkuji i Vám všem, kteří jste na web jakoukoli formou přispívali. Dík patří i všem návštěvníkům webu. Jen díky vám všem jsme se stali nejnavštěvovanější regionální basketbalovou stránkou.

Do dalších sezón Vám přeji mnoho příjemných chvil strávených u takového krásného sportu jakým je basketbal, mnoho sportovních úspěchů a v budoucnu vše dobré.


Srdečně zdraví

Váš webmaster
David Neckář  
 

GENERÁLNÍ PARTNER

generální partner ČBF Jižní Morava LIVEBOX - živé přenosy na internetu